Saltar al contenido

Jak zkontrolovat počet odehraných hodin na PS5? – Řídit čas

10 de agosto de 2022

Konzole PlayStation 5, stejně jako ostatní, které jsou nejnovější generace, má ve svém systému možnost vidět, kolik hodin jste celkem hráli, to je pro vás, abyste určili, kolik času věnujete hrám a jak se lépe řídit. v zábavě s tím. Můžeme také vidět historii uskutečněných nákupů a další funkce, které jsou velmi inovativní a poskytují mnoho informací, ke kterým jsme dříve neměli přístup.

Abyste si byli vědomi této časové osy, měli byste vědět, že se nezobrazuje v hlavní nabídce a není umístěna tak, abyste ji snadno viděli, ale můžete k těmto informacím snadno přistupovat. V tomto článku prozkoumáme způsob, jak zkontrolovat tyto hodiny a také se podívejte, jaké další možnosti tento nástroj přináší; která slouží k tomu, aby bylo možné lépe řídit čas věnovaný videohrám.

Jak mohu zkontrolovat počet odehraných hodin na konzoli Playstation 5?

Pokud jste hráčem PlayStation a máte oblíbenou hru, můžete si sami všimnout, že u ní trávíte hodně času, ale určitě si nejste jisti skutečný čas strávený ve hře. Konzole PlayStation má tracker, který se aktivuje, když vstoupíte do hry a ponecháte ji aktivní; celý tento čas se počítá nebo hromadí, není vidět, když hru otevřete, abyste to poznali, musíte vstoupit do jiného okna.

Tento nástroj s sebou přináší další možnosti, které mohou být velmi užitečné při provádění těchto kontrol, můžeme sami vědět, kolik hodin jsme hráli, jak můžete zjistit, kolik hodin má přítel odehráno. K tomu všemu existují metody, které uvidíme níže; k tomu není nutné aktualizovat PlayStation 5, protože to je něco, co je nativně součástí konzole v době nákupu.

Pro kontrolu mých odehraných hodin

Chcete-li začít a zkontrolovat hodiny hraní, které jste investovali, musíte provést řadu kroků, které se snadno provádějí, pamatujte, že mít kontrolu nad svými hrami je důležité, abyste to příliš nepřeháněli, uvidíme.

Zkontrolujte nashromážděné herní hodiny svých přátel

 1. Zadejte svůj profil v pravém horním rohu vašeho PS5
 2. Další věcí je vstoupit do her
 3. Poté v části Přátelé > Přehled
 4. Najděte v seznamu hru, kterou chcete zobrazit hodiny
 5. Pod názvem hry se objeví počet odehraných hodin.

Co dělat, když chci vidět hodiny odehrané přítelem?

Pokud jde o zjištění, jak dlouho váš přítel hrál, je to jednoduché a trochu podobné předchozímu způsobu, k provedení tohoto ověření musíte následovat následující cestu. Za prvé, spusťte PlayStation 5 a přejděte na Profil > Přátelé > Můžete si vybrat svého přítele> Přejít do domu svého přítele> Seznam her; zde uvidíte hry a všechny informace týkající se času, který jste hráli.

Stejně tak se v části pod názvem hry objeví, kolik času uplynulo a čas posledního spojení. Tato možnost je užitečná, protože když provedete zálohu na PlayStationu a otevřete si účet na webu, uloží se i tato data odehraných hodin.

Jak jsou omezeny herní hodiny na PS5?

Pokud je možné omezit herní hodiny, můžete k tomu mít různé důvody, ale nejčastější mohou být omezit hodiny hry na dítě a nenechat ho hrát si celý den. Zde získáme různé možnosti; Jak nastavit konkrétní čas, kdy nemůžete hrát, určit dny, kdy je hraní povoleno, a ten, ve kterém, když se hraje určitý čas, upozorní a hru uzavře.

Chcete-li provést tuto konfiguraci, máme dvě možnosti z webu PlayStation, otevření našeho uživatele jako správce a samozřejmě ze stejné konzole, podívejme se, jak funguje ta druhá.

 1. Přihlaste se k PS5 jako správce.
 2. Poté přejděte do Nastavení.
 3. Vstupte do sekce Rodina a rodičovská kontrola.
 4. Správa rodiny.
 5. Přihlaste se k účtu svého dítěte.
 6. Nastavte časové pásmo v „Nastavení herního času“
 7. Po určení omezení hry klikněte na Uložit

znát procento dokončené hry na ps5

Jaké další informace se zobrazují při sledování hodin odehraných na PlayStation 5?

Pokud jde o informace, v této části času, kterou strávíte hraním videohry, můžete získat další informace, které by mohly být velmi užitečné, není to jen čas, který se objeví, můžete zjistit procento dokončené hry, v případě, že patříte k lidem, kteří rádi dohrají hru na 100%; Tímto způsobem budete vědět, jak váš postup pokračuje a jak moc ho potřebujete dokončit.

Jak skrýt před přáteli hodiny hrané v rámci PS5?

Pokud nechcete, aby vaši přátelé špehovali vaše herní hodiny, můžete s tím také něco udělat, dosáhnout toho je velmi snadné, stačí udělat následující. K tomu musíte vstoupit do nabídky soukromí na vašem PS5 a poté zadat možnost „skrýt hry před ostatními hráči“v tomto najdete seznam her, které máte, a musíte pouze aktivovat přepínače, abyste zabránili ostatním v zobrazení.