Saltar al contenido

Jak zkontrolovat konverzace mých dětí WhatsApp z mého mobilního telefonu

6 de agosto de 2022

Mnoho rodičů to chce vědět Jak zkontrolovat konverzace mých dětí WhatsApp z jejich mobilního telefonu, pokud to chcete také vědět, jste na správném místě. Dále se postaráme o rozpracování tohoto tématu pro vás, abyste byli dobře informováni a mohli jej dosáhnout s úplným úspěchem.

Proč byste měli kontrolovat konverzace svých dětí?

Na internetu a konkrétněji na sociálních sítích existují nebezpečí, která postihují mnoho uživatelů, zejména mladé lidi a děti, jejichž zranitelnost je větší. Mládež v těchto sociálních sítích může čelit nevhodnému obsahufake news, kyberšikana či kyberšikana, narážení na falešné profily, mimo jiné nepříjemné nepříjemnosti.

Díky tomu všemu je normální, že se rodiče cítí nesví, když jejich děti začínají v raném věku v technologickém světě, ale nebylo by logické ani reálné si myslet, že je mohou zcela oddělit od technologií, ale co když mohou rodiče udělat sledovat aktivitu svých dětí na internetu.

A je to tak, že děti a mladí lidé se někdy bez úmyslu zapojí do technologií natolik, že se nebojí přidat cizince do svých osobních sociálních sítí. Je to proto, že si myslí, že jsou děti v jejich věku nebo neškodní lidé, aniž by věděli, že se za ně může skrývat člověk se špatnými úmysly.

Rodiče mají zodpovědnost za péči o své děti a jejich zajištění bezpečnost a pohodutakže někdy musí přijmout opatření, která se zdají trochu ukvapená, jako je kontrola jejich konverzací přes WhatsApp, ale která jsou ve prospěch zlepšení bezpečnosti dospívajících a dětí na sociálních sítích.

Je možné kontrolovat konverzace mých dětí přes WhatsApp z mého mobilního telefonu?

Pokud chcete zjistit, jak kontrolovat konverzace vašeho dítěte WhatsApp z vašeho iPhone, Android nebo PC zcela zdarma, pokračujte ve čtení, co vám řekneme příště.

Zkontrolujte konverzace z počítače

Aby si nemuseli ke kontrole zpráv stahovat žádnou externí aplikaci, můžete vyhledat web.whatsapp.com z počítače a s přístupem k telefonu vašeho dítěte do WhatsApp>Nabídka (tři tečky)>WhatsApp Web a odtud skenujete QR kód který se objeví na obrazovce.

Tímto způsobem se WhatsApp vašeho dítěte otevře na vašem osobním počítači a vy si budete moci prohlédnout konverzace, které se odehrávají na v reálném čase bez problémů a zdarma.

I když v tomto způsobu je malá nevýhoda a to ta, že pro sledování konverzace vašeho dítěte tímto způsobem musí mít telefon i počítač spojení, jinak by spojení spadlo a vy byste nemohli nic zkontrolovat.

Zkontrolujte konverzace z iPhone

  1. Stáhněte si do počítače software iCloud nebo vyhledejte jeho verzi pro prohlížeče
  2. Jakmile se ocitnete v online interaktivní platformě, budete se muset přihlásit pomocí účtu iCloud iPhone vašeho dítěte
  3. Poté musíte počkat na a záloha iPhonu přesně v tu chvíli
  4. Po dokončení musíte v počítači najít průzkumníka souborů a v závislosti na pevném disku, na který jste nainstalovali iCloud, musíte zadat cestu Users(uživatelské jméno)AppDataRoamingApple ComputerMobileSyncBackup
  5. Odtud si pomocí iCloudu můžete pečlivě prohlédnout konverzace vašich dětí, které byly uloženy se zálohou

Zkontrolujte konverzace z Androidu

  1. S USB kabel připojte mobilní telefon Android vašeho dítěte k počítači
  2. Poté si s internetem nainstalujte do počítače aplikaci Dr.fone, protože tato aplikace vám umožní pohodlně prohlížet chaty
  3. Po dokončení instalace dr.fone ji otevřete a v okně, které se objeví, musíte vybrat možnost Obnovit sociální aplikaci, kterou později vyberete Zálohujte zprávy WhatsApp a tak dr.fone vše kopíruje.
  4. Nakonec, když je proces kopírování dokončen, musíte vybrat Export do PC a poté si budete moci pečlivě přečíst všechny konverzace vašeho dítěte

notebook na ikonu telefonu whatsapp

Nyní, když víte, jak můžete zkontrolovat, co vaše dítě píše na WhatsApp, můžete to začít dělat, abyste se ujistili, že je vše v pořádku.