Saltar al contenido

Jak zjistit, zda někdo provádí videohovor na WhatsApp

27 de julio de 2022

V současnosti je jich mnoho Aplikace které nám umožňují spojit se s našimi přáteli a blízkými blíže a prostřednictvím videohovorů. Spočívá v tom, že od zahrnutí této metody, aby uživatelé mohli nejen mluvit, ale také vidět své kontakty, aplikace jako WhatsApp získaly více příznivců.

V následujícím článku vám chceme ukázat, jak se o této funkci dozvědět trochu více a můžete vědět, jestli někdo provádí videohovor na WhatsApp.

Využití videohovorů různými platformami nabízí uživatelům velmi futuristický způsob chatování s přáteli a kontakty. Až donedávna to bylo něco, co bylo možné pojmout pouze ve sci-fi filmech. Ale nyní je to realita a máte ji na dosah ruky, prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Protože se jedná o novou modalitu, pro mnoho uživatelů je trochu obtížné poznat, jak tato aplikace funguje. Můžeme vám ale prozradit, že použití této funkce mnoho překvapení nenabízí. To je důvod, proč vám chceme představit tutoriál, který vám to ukáže jak zjistit, zda někdo provádí videohovor na WhatsApp.

Jak zjistit, zda někdo provádí videohovor na WhatsApp

To jsou otázky, které vyvstávají, když používáme novou funkci v jakékoli aplikaci rychlé zasílání zpráv. Ukazuje se, že když normálně zavoláte jinému kontaktu, pokud právě mluví s někým jiným, okamžitě poznáte, že není dostupný.

Stejně tak aplikace WhatsApp označí, kdy druhá osoba v tu chvíli provádí videohovor s jinou osobou. Tuto indikaci můžete vidět na svém mobilním zařízení, ale ne tak, jak si mnozí věří. Naprostá většina si myslí, že když se druhá osoba účastní videohovoru, zobrazí se ikona, ale není tomu tak.

Abychom si vyjasnili všechny neznámé ohledně této situace a vše bylo čisté jako vody pramene. Můžeme vám dát několik pokynů, které musíte dodržovat, a můžete velmi jednoduchým způsobem zjistit, zda někdo dělá a WhatsApp videohovor.

Kroky, které musíte podniknout, abyste věděli, zda někdo uskutečňuje videohovor

Nejprve musíte přejít do svého mobilního zařízení a otevřít aplikaci WhatsApp. Jakmile to uděláte, přejdete na možnost Chat kontaktu, se kterým chcete hovořit nebo chcete vědět, zda v danou chvíli provádí videohovor. Pro uskutečnění videohovoru jednoduše pokračujete jako obvykle.

Přejdete do horní části obrazovky a tam najdete ikonu videokamery, nyní na ni stačí stisknout a spustit videohovor. Když to uděláte, na obrazovce se objeví zpráva s následujícími informacemi. Uskutečnit videohovor? A možnosti Storno a Volat.

Poté musíte stisknout možnost Volat, když to uděláte a druhá osoba provádí videohovor. Zobrazí se fotografie osoby, které voláte, ale neudělí vám tón. A místo toho se na obrazovce zobrazí následující informace, Je to in další hovor.

Časem aplikace, pokud vám ukáže, že osoba, se kterou jste chtěli zahájit videohovor, byla zaneprázdněna v jiné. Jediná věc, kterou WhatsApp nedělá, je ukázat vašemu kontaktu, že jste mu volali, abyste zahájili videohovor. To však bude záviset na verzi nebo aktualizaci aplikace WhatsApp, kterou máte.

vědět, zda přijímám videohovor

Jak byste mohli vidět a učit se, dozvědět se o různých funkcích, které nám nabízejí tyto báječné aplikace pro rychlé zasílání zpráv, jako je WhatsApp. Umožňují nám je lépe využívat a můžeme snadno a rychle vědět, jestli někdo provádí videohovor na WhatsApp.