Saltar al contenido

Jak zjistit, zda moje přítelkyně nebo partner kontroluje nebo špehuje můj mobil nebo WhatsApp

20 de agosto de 2022

Whatsapp je jedním z platformy pro rychlé zasílání zpráv nejuznávanější na světě. Má miliony uživatelů po celé planetě. Protože jde o základní aplikaci pro drtivou většinu lidí, je běžné, že ji má na svém mobilním zařízení nainstalovanou také každý přítel, kolega, soused nebo člen rodiny.

Odtud můžeme posílat všechny druhy souborů, videa, zprávy, fotografie, zvuk a další každému z našich registrovaných kontaktů.

Být životně důležitou aplikací pro komunikaci s ostatními lidmi, můžeme mít všechny typy soukromých souborů v našich rozhovorech. Proto budou zprávy, fotografie nebo videa, které chceme, aby viděla pouze konkrétní osoba nebo skupina lidí.

Ale vždy se najdou tací, kteří chtějí vědět o našem životěse kterým mluvíme a vše, co s těmito rozhovory souvisí, je proto možné, že vaši přátelé nebo dokonce vaše přítelkyně chtějí vědět o vašich zprávách.

Byl váš telefon někdy prohledán? Pokud ano, jistě víte, jak nepříjemné je vědět, že se do vašich soukromých rozhovorů někdo dostal z pouhé zvědavosti.

Je naprosto rozumné, že se tomu chcete vyhnout a vědět, jestli to někdo někdy udělal, pro případ, že se vám to nestalo (nebo to alespoň ještě nevíte).

K tomu a dalšímu vám řekneme, jakými způsoby se tito lidé mohou dostat zkontrolovat naše rozhovory WhatsApp na našem telefonu.

Způsoby, jakými mohou kontrolovat naše konverzace na WhatsApp.

Existují různé způsoby, jak se někdo může dostat ke kontrole našich soukromých informací a našich konverzací přes WhatsApp. To nejlepší, co můžete udělat, je vědět, jaké procesy tito lidé používají provést tyto akce a můžeme tak učinit nezbytná opatření, aby se nám to již neopakovalo, a tak si být zcela jisti, že do našeho zařízení již nikdo bez našeho řádného svolení nevstoupí.

Níže vám ukážeme některé prostředky a procesy, které tito lidé používají zadejte naše mobilní zařízení a prohlédněte si naše osobní konverzace na WhatsApp.

Prostřednictvím webu Whatsapp

možná někdy někde jsme nechali telefon, zatímco jsme šli dělat něco jiného. Pokud jste s někým na stejném místě, mohl si vzít váš mobil, zadat Whatsapp a naskenovat kód z počítače, aby mohl vstoupit na web Whatsapp.

Tímto způsobem mohou tito lidé vidět naše konverzace, aniž bychom si to uvědomovali, protože jakmile se tak stane, budou moci vidět vše ze svého vlastního počítače.

Je velmi pravděpodobné, že to nevíme, také pokud máme mobilní zařízení zapnuté a připojené k wi-fi síti, budou moci vidět všechny naše fotografie, videa, zprávy a další soubory které v tu chvíli posíláme.

V zásadě si tato osoba bude moci být plně vědoma všeho, co děláme, a mluvit s našimi kontakty zaregistrovanými v aplikaci. Ale nebojte se, řekneme vám, jak tomu můžete zabránit.

webové stránky whatsapp

Můžeme zjistit, že někdo kontroluje naše konverzace Po zadání nastavení WhatsApp z našeho telefonu přejdeme na možnost WhatsApp Web, vybereme ji a odtud budeme moci vidět různé otevřené relace, místa, kde byla tato relace otevřena a ve kterých prohlížečích k ní došlo.

Pokud uvidíme cizího člověka, který s námi nemá nic společného, ​​přistoupíme k jeho odstranění a voila, nikdo nebude moci vidět naše osobní rozhovory.

Zadání SIM karty našeho mobilu do jiného

Jednou z možností, kterou tito lidé používají ke kontrole našich konverzací, je vyjmutí SIM karty z našeho telefonu a umístí totéž do jiného mobilního zařízení, tímto způsobem se budou moci přihlásit k našemu účtu WhatsApp z tohoto terminálu a budou moci dobíjet všechny naše konverzace prostřednictvím záložní kopie.

Budeme moci vědět, že jsou přezkoumání našich rozhovorů Protože když znovu vstoupíme do WhatsApp z našeho telefonu, bude nám řečeno, že naše SIM karta byla změněna na jinou, takže osoba, která to udělala, bude jediná, kdo může používat náš účet WhatsApp.