Saltar al contenido

Jak zjistit, zda mi byl zakázán vstup na přestupový trh ve FIFA 20 nebo 21 za obchodování nebo předávání mincí

27 de julio de 2022

Přestupový trh v FIFA 20 a FIFA 21 umožňuje vytvořit si vlastní elitní tým, kupovat, prodávat nebo dávat hvězdy svému týmu, k tomu potřebujeme mít fifa mincenebo použijte tečky od FIFA k otevírání obálek nebo balíků.

Pro urychlení tohoto procesu můžeme použít webové stránky třetích stran k nákupu coinů od vás, nebo pokud je to tak, že máme předchozí díl hry, předejte nám coiny, které nám zbyly, za tímto účelem je zde legální cestou, a proto může být důvodem trvalého zákazu ze strany Electronic Arts.

Jaké chování je ve FIFA 20 a 21 zakázáno?

Hlavně co se blokování týče, EA zdůrazňuje vše, co souvisí s přibývajícími coiny ve vaší hře, vše, co s tím souvisí, může vést k zablokování.

Od nákupu mincí od někoho mimo nebo jejich prodeje jim až po předání mincí z jiné vaší verze hry, není také povoleno používat nástroje, jako je sázení na mince nebo převodové webové stránky.

Jediný legální způsob, jak hru rychleji posouvat, je nakupovat přímo u Elektronické umění a Body FIFAKromě toho musíte být opatrní při provádění captcha, který je nezbytný pro vstup do webové aplikace, protože pro to také zavádějí zákazy.

EA se také pokouší omezit resp zrušit obchoduji U karet se často stává, že karta exponenciálně roste na hodnotě a my ji chceme prodat za mnoho coinů, protože se ukazuje, že pokud to uděláte nedbale a za velmi vysokou cenu, nebo to uděláte vícekrát, můžete být trvale zmizela.

Co mohu dělat, když mi byl zakázán přístup?

Pokud byl náš účet již zablokovánať už jde o jakýkoli typ zákazu z převodního trhu nebo o to, že nám odebrali všechny coiny, možná je to proto, že byly podle zásad a podmínek EA zjištěny podezřelé akce.

V těchto případech je jedinou legální cestou, kterou můžeme sledovat, kontaktovat podpora FIFAAť už se jedná o nejnovější verzi hry nebo ne, existují dvě možnosti.

Na jedné straně máme oficiální stránku, kde musíme přejít na podporu, zde musíme vybrat FIFA 20 nebo FIFA 21pak se nás zeptá, na jaké konzoli máme hru Xbox One, PS4, PS5, PC atd. Pak musíme vybrat políčko «spravovat můj účet».

A nakonec klikneme dál „účet blokován nebo pozastaven“ tam získáme informace, kterými se musíme řídit, abychom se spojili s poradcem a získali technickou pomoc, druhou možností je zavolat přímo do společnosti a podat žádost, číslo se v jednotlivých zemích liší, a když tak učiníme, požádá o vaše údaje, jako je vaše uživatelské jméno a váš e-mail, čímž váš účet přejde do stavu kontroly.

Jak mít oficiální informace o svém bloku?

Stačí vstoupit na webovou stránku EA, v sekci nápovědy najdete odkaz na prohlédnutí historie vašich incidentů, jakmile tam budete chtít «ID problému» a Heslotam si můžete ověřit všechny sankce, které u společnosti máte.

zákaznický servis, když zakázali jeho podepisování z FIFA

Můžete si vybrat kteroukoli z jejich her, v našem případě je to FIFA 20 nebo FIFA 21, EA vždy jasně říká, že musíte respektovat jejich pokyny týkající se používání a nákupu her. Body FIFAa nenese odpovědnost za jejich porušení.

Při vyplňování některého z reklamační formuláře Musíte mít na paměti, že musíte být co nejvysvětlující, abyste při kontrole účtu měli větší šanci obnovit ztracené věci.

EA se snaží, aby byl herní zážitek co nejlepší, proto tato rozhodnutí dělají porušováním svých pravidel, pokud máte pozastavení, je to snazší vyřešit, protože jsou obvykle dočasné a netrvají příliš dlouho, fungují jako varování, ale pokud se jedná o zablokování, trvá to trochu déle a v závislosti na závažnosti incidentů mohou vám trvale odebrat přístup ke hře.