Saltar al contenido

Jak zjistit, zda máte ban v GTA 5? – Kdo mi zakázal v grand theft auto 5?

11 de agosto de 2022

Hra s možností hry pro více hráčů je v dnešní době globalizovaného světa nejlepší. Nejhorší věc, která se může komukoli stát, je zablokování uvedeného titulu. Zejména proto, že na to většinou neexistuje žádné řešení. S tím na mysli se dnes naučíte Jak poznáte, že máte ban? GTA 5?

Může to znít hloupě, protože na to byste měli přijít hned. Ale ve skutečnosti existuje mnoho titulů, které vám ani neřeknou, že jste šli zamčený, Musíte počkat, až budete uvnitř, abyste si to uvědomili. To je hrozné, a proto vás tento tutoriál provede, abyste objevili, jak se v tom vyznat, alespoň v GTA.

Jak zjistit, zda máte ban v GTA 5?

Abyste se dostali přímo k věci a pomohli vám rychle zjistit, zda jste v GTA 5 zakázáni, musíte nejprve vědět, že existuje několik způsobů, jak si tuto skutečnost uvědomit, protože Rockstar vám dává velmi jasně najevo, kdy se to stane.

Číslo jedna kontroluje Společenský klub Rockstar, tam byste měli dostat zprávu, že jste zakázáni nebo zablokováni. Mělo by vám také říci, jak dlouho si musíte odpykat trest, než budete moci znovu hrát na serveru.

Normálně tresty nejsou tak přísné takže to mohou být dny, týdny nebo měsíce (záleží samozřejmě na tom, co jste udělali, protože pokud se například pokusíte převést auta přátelům v GTA 5 online, můžete skončit navždy zablokováni). Druhý způsob, jak to zjistit, je pokusit se vstoupit do online režimu hry.

To by mělo vyvolat a výstražná zpráva na obrazovce s černým pozadím. Tam vám bude vysvětleno, že jste zablokován, a také vám sdělí čas, který zbývá do konce této sankce (uvede kontr).

Na druhou stranu jen buďte uzamčeno Na přidružený e-mail obdržíte zprávu od společnosti. Ve kterém vám budou vysvětleny důvody zákazu a kolik máte času na jeho úplný konec.

Obvykle pošta dorazí hned, takže je to s největší pravděpodobností první místo, kde se o něm dozvíte. A voila, to jsou všechny způsoby, které existují, vždy dostanete alespoň jeden, takže byste je měli hledat (ne nutně v pořadí, v jakém byly uvedeny v tutoriálu).

Proč dostáváte ban a kdo to dělá?

Je čas, abyste se dozvěděli, proč k zákazu dochází a kdo to dělá. V této hře je společnost kdo má na starosti banování hráčů. Protože mají schopnost vizualizovat vše, co se děje, a také používají programy k detekci hackerů nebo podvodníků v akci.

Někdo může být zakázán z různých důvodů, ale nejčastější jsou: kvůli konfigurovat a instalovat mody v online režimu (které vám například umožňují dávat peníze přátelům v GTA 5 online), také za vkládání hacků, které vám dávají nezranitelnost nebo jiné schopnosti (to vám nedá trvalý, ale dlouhý ban).

franklin se psem v gta

Plus, můžete být vyloučeni za nevhodné chování nebo příliš mnoho stížností od ostatních hráčů. Rockstar vždy vyhodnotí případy, ale musíte mít na paměti, že jakmile jste byli zabanováni, nemůžete odbanovat.

Je to proto, že pravidla společnosti (která jste se zavázali dodržovat) jsou přísná a diktují to každý hráč je zodpovědný toho, co se děje na vašem účtu. Nezáleží tedy, když pošlete zprávu vývojářům, svůj blok si ponecháte.

A připraveni, s tím víte vše, co potřebujete, abyste mohli hrát GTA beze strachu z banu, a mimochodem jste odpověděli na úvodní otázku Jak zjistit, zda máte v GTA 5 ban? Nyní přejděte ke své hře a nechte zábavu začít .

V případě, že vás nechají vrátit se do hry, pustit a hrát GTA 5 online s ps4, xboxem a PC, bude to stejné jako poprvé, nebudete muset dělat nic zvláštního.