Saltar al contenido

Jak zjistit, zda jste na něčím seznamu nejlepších přátel na Instagramu

26 de julio de 2022

Platforma Instagram se postupem času vyvíjela a stala se z ní a velmi kompletní sociální síť. Jednou z nejnovějších funkcí implementovaných v rámci platformy byli Best Friends, dnes se to dozvíte Jak zjistit, zda jste na něčím seznamu nejlepších přátel na Instagramu.

Zajímá vás to, protože si nejste jisti, zda patříte na tento seznam? nebojte se, pravdou je, že je velmi snadné zjistit, zda jste nebo nejste v někdo speciální seznam. V každém případě si pozorně přečtěte všechny informace, které jsme pro vás připravili, abyste zjistili, zda nejste na seznamu nejlepších přátel někoho jiného.

Jak zjistit, zda jste na něčím seznamu nejlepších přátel na Instagramu

Proces pro zjistěte, zda patříte do seznamu nejlepších přátel Není to těžké, ve skutečnosti je to extrémně jednoduché. Stejně tak to není něco, co byste mohli vědět hned, protože neexistuje žádná specifická funkce, která by to přímo zobrazila.

V každém případě se nebojte, protože dříve nebo později zjistíte, zda jste na tomto vzácném seznamu. Způsob, jakým se o tom můžeme dozvědět, je v podstatě prostřednictvím příběhů, místa, k němuž se obsah vztahuje Nejlepší přátelé.

  1. Chcete-li vědět, zda patříte do tohoto seznamu, musíte si být dobře vědomi příběhů, které jsou publikovány. V souvislosti s tím nezapomeňte, že příběhy Instagramu můžete vidět také z počítače.
  2. Příběhy zveřejněné těmi, kteří se připojili na seznam nejlepších přátel, se budou zobrazovat jinak než ostatní příběhy. snadno je poznáte, protože budou zobrazeny obklopené a zelený kruh.
  3. Stejným způsobem můžete potvrdit, že ve skutečnosti je jedním z nich příběhy tlačit na ni. Jakmile si příběh prohlížíte, v pravé horní části obrazovky se objeví Best Friends, abyste si ověřili, že do tohoto typu seznamu skutečně patříte.

Kdokoli si vás může přidat na seznamy nejlepších přátel, vy si zase můžete přidat tyto lidi, kteří vás mají na seznamech, do svého osobního seznamu. Pokud vás to zajímá, přečtěte si informace, které vám představíme níže.

Pomocí Instagramu

Přidejte, koho máte nejlepší přátele

Můžete také přidat lidi do seznamu nejlepších přátel na Instagramu, pravdou je, že proces je jednoduchý, postupujte podle těchto kroků, ale pamatujte, že pokud máte nějaké dotazy, můžete navštívit průvodce v předchozím odkazu, kde najdete více detailní informace.

  1. Chcete-li snadno přidat osobu, která vás má mezi nejlepšími přáteli, také do svého seznamu, stačí otevřít příběh, ve kterém je zobrazen nahoře Nejlepší přátelé.
  2. Stiskněte toto tlačítko, snadno jej poznáte, protože je obklopeno a zelený obdélník. Jakmile tam stisknete, objeví se několik možností, ta, která vás zajímá, je Přidat do… do vašeho seznamu.
  3. Jakmile kliknete na Přidat… do svého seznamu, tato osoba bude součástí Nejlepších přátel. Proto všechny publikace, které k tomu děláte vybrat skupinuobjeví se tam také.

Je jasné, že se to týká přátel, takže vám také doporučujeme pozvat své přátele z Facebooku, aby vás sledovali na Instagramu, a pokud jsou to blízcí lidé, můžete je také přidat do svého «nejlepší přátelé».

I tak, pokud si chcete na svůj účet přidat lidi z předchozí platformy, bude nutné propojit váš instagramový účet s Facebookem, což je proces, který se vám bude hodit nejen k tomuto, ale i k mnoha dalším postupům.