Saltar al contenido

Jak zjistit, zda jste byli na Wallapop zablokováni a jak se odblokovat?

23 de agosto de 2022

wallapop je jedna z nejlepších aplikací a stránek, které existují pro prodej produktů. To je většinou způsobeno interakcí, které dosáhli mezi zákazníky a prodejci prostřednictvím soukromých chatů. To je důvod, proč se dnes dozvíte, jak zjistit, zda jste byli zablokováni na Wallapop?

A spočívá v tom, že stažením a instalací aplikace Wallapop vstoupíte nejen do světa snadného a rychlého prodeje, ale také budete součástí komunity se stylem sociálních sítí, což může být pro některé věci velmi dobré, ale zároveň kontraproduktivní v jiných (zejména pokud patříte k těm, kteří mají tendenci reagovat špatně a být blokováni).

Jak zjistit, zda jste byli zablokováni na Wallapop?

Přejdeme-li přímo k dnešnímu bodu, musíte mít na paměti, že na rozdíl od jiných aplikací, které pracují se stylem sociálních sítí, Wallapop nepošle vám žádné upozornění, že vás nějaký uživatel zablokoval.

Chcete-li tedy vědět, zda jste byli na Wallapop zablokováni, musíte se podívat na určité podrobnosti v chatu, které napovídají, co se stalo (ne proč). První z těchto podrobností je, že nejste zobrazí dvojitou modrou kontrolu přečtené zprávy.

Na druhou stranu mohou zprávy zůstat šedé nebo v opačném případě mohou hodiny jednoduše vypadat, jako by nebyly nikdy odeslány. Pokud se vám to stane, musíte chvíli počkat, abyste zjistili, zda selhalo vaše připojení nebo aplikace, ale pokud to bude pokračovat, budete zablokováni.

Je třeba poznamenat, že v určitých verzích Wallapop (v případě oficiální aplikace) neexistuje žádná modrá dvojitá kontrola, takže je schůdnější se řídit hodinami. Stejně tak musíte mít na paměti, že vás daná osoba může odblokovat, kdykoli bude chtít zprávy, které jste mu poslali, když jste byli blokováni, se k němu nikdy nedostanou.

Takže to, jestli jste byli někdy zablokováni, poznáte podle toho, že staré zprávy jsou všechny zašedlé nebo taktovací. Nakonec je třeba poznamenat, že i když jste blokováni z chatu, stále můžete vidět příspěvky od této osobyto znamená, že to, že se vaše příspěvky dál objevují, ničemu nenasvědčuje.

Jak se odblokovat na Wallapop?

Nyní, když jste se naučili, jak zjistit, zda jste byli zablokováni na Wallapop, je čas, abyste zjistili, zda můžete být odblokováni nebo ne. A odpověď přímo zní ne. Nemůžete přimět člověka, aby vás odblokoval, pokud nebude chtít.

Je to proto, že zásady Wallapop velmi jasně stanoví, že prodejce a zákazník mohou volně chatovat, takže existuje svoboda blokovat koho chcete Žádné důsledky ani vysvětlení.

Pokud chcete odblokovat, musíte počkat nebo najít jiný způsob, jak tuto osobu kontaktovat, jako je přidružený e-mail nebo kontaktní telefonní číslo.

koláž oblečení a produktů z druhé ruky

Stejným způsobem, jako trochu extrémnější řešení, můžete smazat nebo zrušit účet Wallapop a vytvořit si jej od nuly, abyste mohli mluvit s osobou, kterou chcete. To je zcela legální, ale pokud by vás někdo zablokoval, měl by k tomu důvody, takže jeho obtěžování není nikdy dobré.

Nejlepší v těchto situacích je buď najděte si jiný kontakt a vysvětlete svůj případ, nebo to nechte být. Protože je zbytečné zvětšovat problém víc, než je (zvláště pokud jste to byli vy, kdo se mýlil).

A voila, s tím víte vše, co potřebujete vědět, pokud jste byli zablokováni na Wallapop, a jak vyřešit uvedený problém. Takže jediné, co vám zbývá, je vstoupit nebo se přihlásit do Wallapop a modlit se, abyste neměli problém s členem komunity.