Saltar al contenido

Jak zjistit, zda je účet nebo profil v aplikaci Grindr falešný

13 de julio de 2022

Grindr, v dnešním světě pro homosexuály velmi známá sociální síť. Grindr označujeme jako a aplikace pro flirtování s gay nebo bisexuálními muži, což je na úrovni Tinder, díky tomu můžeme znát jejich polohu a také to, kdo je daná osoba, protože s ní můžeme chatovat buď odesíláním fotografií, videí nebo jednoduše zpráv. Tato aplikace nabízí rychlost a pohodlí pro setkání s lidmi a dosažení cíle, který chceme.

Rozhraní, které nabízí, je poměrně jednoduché, ale nevýhodou je, že nebudeme schopni zjistit, které profily jsou falešnéprotože si myslíme, že profil je falešný, když nemá informace nebo fotku, ale může to být člověk, který je prostě stydlivý, a proto informace nemá.

Dnes budeme mluvit o metody, jak zjistit, zda je účet falešný nebo neprotože pokud je nepravdivý, může nám to v budoucnu způsobit problémy, ať už kvůli obtěžování, urážkám nebo dokonce úniku vašich fotografií.

Jak poznáme falešný účet na Grindr?

Existují známky pro rozpoznat falešný profil, protože mnohokrát prostý fakt hlášení nevylučuje účet. Znamení jsou:

Kvalita fotek

Jedním z hlavních ukazatelů, jak zjistit, zda je nepravdivá, je vaše profilová fotka, stejně tak to může být, když máte fotku s mnoha lidmi, kteří jsou podle dané osoby přáteli. Pokud se jedná o profilovou fotku, která má téměř dokonalou kvalitu Dalo by se říci, že jsou převzaty z internetu. Pokud si na fotkách nevšimnete trochu přirozenosti, může to být falešné.

Pokud osoba přistupuje ke všem vašim parametrům

Může se stát, že člověk mimo jiné vstoupí do vašeho vkusu, umístění, osobnosti, fyzického těla. Někdy může být tato vlastnost podezřelá, protože všechno je příliš zvláštní na to, aby to bylo skutečné. Pokud zpočátku nemáte moc lajků, které sdílíte, ale přesto dotyčný udělá vše, co řeknete, dokud neodejdete, je orientační.

první podezřelá zpráva

Pokud vám někdo pošle speciální fotografii jako první zprávu nebo dokonce, odkaz pro přechod na jinou webovou stránku, může být velmi notoricky známým ukazatelem. Jinými slovy, pokud vám někdo řekne, abyste mluvili prostřednictvím podivné webové stránky, znamená to, že je falešný.

Co dělat v případě, že je profil falešný?

Když byly vyvozeny všechny závěry a víte, že profil je nepravdivý, to nejméně chcete ponechat tuto osobu v aplikaci.

Zanechte zprávu uživatelům

Toto je jeden z kroků, který používá několik uživatelů, upozorňují na profil s uvedením jména a fotografie, abyste zjistili, o který z nich se jedná. profilu, který způsobuje poškození.

brusný telefon

Komunikujte to se stejným profilem

Obvykle, když zjistíme, že profil je falešný, a řekneme: osoba obvykle blokovat, odinstalovat aplikaci a smazat účet na Facebooku ze strachu. Pokud jsme se mýlili a profil je skutečný, daná osoba nám vysvětlí, proč je skutečný.

Nahlásit v aplikaci

Na Grindru je k dispozici možnost nahlásit účty nebo profily kteří porušují pravidla. Tímto můžeme vývojáře aplikace upozornit.

Jak zjistit, zda je profil falešný, když s danou osobou mluvíte?

Pokud si již na první pohled myslíme, že profil je falešný, nejlepší je mluvit s osobou a získat informaceabychom dospěli k závěru.

  • Vyhledávání fotek Google. V době, kdy nám daná osoba posílá fotografie, prohledávejte obrázky Google, abyste zjistili, zda jsou legitimní nebo ne.
  • Žádost o audio a video. Pokud se bavíme s osobou v profilu, kterou máme podezření, měli bychom se jí zeptat zvuky, které něco říkají, stejně jako žádosti o videa, která něco dělají.
  • Najděte profil na Facebooku. Pokud má daná osoba svůj účet propojený s účtem Facebooku, budeme moci vědět, zda je to pravda nebo ne, protože jej budeme moci vyhledat, pokud není účet na Facebooku soukromý.