Saltar al contenido

Jak zjistit, zda je účet na Instagramu skutečný nebo oficiální Jak rozliším, zda je falešný nebo falešný?

17 de julio de 2022

Instagram je pro sociální sítě nejpopulárnější a nejužitečnější v historiia dnes, u kterého není divu, že stejně jako u sociálních sítí svého druhu, ať už je to YouTube, Facebook nebo Twitter, mají v řadách uživatelů celebrity nebo významné společnosti, u kterých to není překvapivé že existují skutečné účty a falešné účty, jde o to, jak je možné je odlišit?

Jak je ověřený účet

Na Instagramu jsou vytvořeny miliony profilů, ať už jde o osobní účty, účty oficiálních seriálů nebo filmů, firemní účty a účty fanklubů, a jak je již známo, existují účty s velkým počtem následovníků kvůli důležitosti, kterou mají, obvykle od slavných lidí nebo produktů nebo uznávaných ; pro které je Instagram nucen odlišovat známé osobnosti, značky nebo významné postavy od falešných produktů.

Účty se snadno rozlišují

Aby instagramový účet dosáhl titulu „oficiální“ musí mít alespoň 10 000 sledujícícha tak se vedle uživatelského jména objeví modrý symbol s bílým „birdie“ nebo „check“, obvykle se tento symbol dává účtům, aby se zabránilo podvodům falešnými účty nebo záměně účtů fanoušků .

Je možné, že uživatel je ten, kdo chce zkontrolovat, zda je jeho účet ověřen, zda je celebritou nebo založil vlastní značku, je možné provést kontrolu a požádat, aby jeho účet byl oficiální, což lze provést jednoduchým způsobem.

Skutečné neověřené účty

Již bylo řečeno, že slavné celebrity nebo rozpoznávací značky mají většinou ověřovací symbol, ale co se stane, když jej účet nemá, ale celebrita je ta pravá? Normálně se to může stát s internetové osobnosti nebo místní celebrityu kterých není možné analyzovat případné rady k jejich odlišení.

Najděte zmínky v jiných médiích

Je možné, že pokud je účet velmi nedávný, může jej zájemce zmínit na jiných sociálních sítích nebo na své původní sociální síti, například pokud je Youtuber, který si nedávno otevřel účet na Instagramu, pravděpodobně zmiňují to ve svých videích. Přičemž je důležité být pozorný na tyto typy signálů.

Dalším tipem je zkontrolovat obsah účtu, je možné, že pokud se jedná o osobní účet, mohou tam být fotografie ne oficiální, ale osobnísamozřejmě je důležité, aby se obrázky nebo videa načetly, aby je bylo možné vidět, i když se může stát, že nebudou vidět, což lze vyřešit a nebude to bránit procesu.

Google je velmi dobrý nástroj

Nesmíme zapomínat na užitečnost, kterou Google poskytuje, je to velmi všestranný vyhledávač pro všechny druhy situací a pokud jde o jeho použití ve spojení s vyhledáváním sociálních sítí je to také velmi užitečnéprotože nástroje, které vyhledávač má, mohou uživatelům pomoci se snadněji orientovat a rychleji získávat informace.

Je tedy snadné vyhledávat účty celebrit nebo značek na vyhledávacím panelu Google stačí napsat jméno osoby nebo věc, která vás zajímá a přidejte slovo „Instagram“, je třeba zvážit, že se objeví všechny účty s podobným názvem, takže je pravděpodobné, že budete muset přejít účet po účtu a potvrdit, zda se účet pouze přeposílá nebo původní příspěvek.

příklad použití instagramu

Důvody existence ověřených účtů

Skutečné a ověřené instagramové účty pomáhají uživatelům nepadnout do pastí, protože může existovat nekonečno faktorů, které vytvářejí potřebu způsobu, jak ověřit lidi, a to i z právních důvodů je nutné hledat pravda za účtemjedním z nejdůležitějších důvodů pro ověření účtu je vyhnout se podvodům s identitou nebo neoficiálním podvodům s účtem.

Podvody a zmatky mezi neoficiálními účty

Není tajemstvím, že mohou existovat účty, které se snaží využívat slávu jména, které si vytvořili, pro osobní a stinné výhody, nebo mohou existovat lidé s podobnými jmény, pro které je účet ověřen. chránit uživatele před zmatkem.