Saltar al contenido

Jak zjistit, zda byl můj účet Tinder zablokován nebo zakázán a jak jej obnovit

6 de agosto de 2022

Tinder je jednou z nejnovějších aplikací na trhu, je to aplikace pro setkávat se a komunikovat s lidmi kteří vás zajímají sledováním jejich profilů, ale buďte opatrní, váš účet Tinder může být zablokován nebo zakázán, a pokud je to váš případ, naučíme vás, jak jej odblokovat.

Je velmi důležité znát aplikační byznys, abychom znali výhody, které můžeme získat. Tinder pokaždé, když zjistí, že nejste připojeni nebo jste nevstoupili do aplikace a první to vám bude posílat upozornění abyste mohli vstoupit do aplikace.

Tato aplikace je vytvořena, aby získala rande naslepo nebo pro lidi, kteří nejsou příliš dobří se slovy nebo pro lidi, kteří potřebují a tlačit na lásku

Tinder je zcela zdarma a můžete jej najít v obchodě Play, abyste si jej mohli snadno stáhnout, a tak k němu mít přístup a začít jej používat, doufáte, že nejste poslední, kdo vyzkoušel jednu z nejlepších aplikací, se kterou můžete flirtovat partner.

Jak obnovit svůj účet na Tinder?

V okamžiku vytvořte si účet Tinder Do uvedené aplikace jste zadali jméno nebo uživatelské jméno a také e-mail s přístupovým kódem. V uvedeném e-mailu můžete získat své heslo. Pro větší bezpečnost můžete také změnit své uživatelské jméno na Tinderu.

Kliknutím na políčko okamžitě obnovíte účet, zašleme vám na váš e-mail nové heslo, abyste mohli znovu přistupovat k Tinderu. Pokud se nemůžete dostat do svého účtu Tinder počkejte 24 až 48 hodin, abyste mohli znovu získat přístup.

Toto je nejjednodušší způsob obnovit svůj účet buď z důvodu blokování, banování, zapomenutí hesla nebo chyby aplikace. Nezoufejte a udělejte výše uvedené, abyste toho mohli dosáhnout. Pokud ve výchozím nastavení již nechcete nadále používat Tinder, můžete jej trvale smazat.

Jak získat „lajky“ a poznat více lidí na Tinderu?

Pokud vám došel «Mám tě rád» na Tinderu nebojte, můžete získat více lajků sdílením profilu člověka, kterému se chcete líbit, ale nakonec nebudete sdílet s nikým, ale zkopírujete do schránky odkaz, který vás zavede na požadovanou profil.

Tímto způsobem budete moci „lajknout“ jejich profil. Na druhou stranu, pokud ve vaší lokalitě není mnoho lidí, kteří používají Tinder, a chcete mít více lidí s kým si popovídatpak musíte přejít na nastavení a zvýšit nebo snížit maximální vzdálenost.

Tímto způsobem se váš profil znovu aktualizuje a také profily nových lidí, kteří jsou blíže vaší aktuální poloze. Můžete také změnit svůj jazyk a tak můžete obsáhnout jiné typy lidí.

Nejlepší dny pro vytvoření účtu Tinder jsou neděle od 22:00 do 2:00, tj. statisticky prokázáno. Existují další aplikace pro flirt nebo získání partnera jako Badoo, zvu vás také k vyzkoušení.

Zablokovali mi účet na Tinderu

Stejně jako mnoho aplikací Tinder online chat Má možnost zablokovat uživatele nebo se jedná o zásady, které aplikace má, tedy že vás Tinder přímo zablokuje za porušení klauzulí nebo předpisů, které tato aplikace má.

zablokovali můj tinder účet

Můžete přijít na to, jak velmi snadné dobré zda se vám nedaří získat přístup k vašemu účtu Tinder a objeví se červený znak zablokování účtu nebo jde o uživatele, kterému pošlete zprávu nebo text a ona se k němu nedostane.

Zablokovali můj Tinder účet

slovo zákaz dnes se to hodně používáprotože je to jako synonymum pro blokování, ale může vás zakázat známá osoba, která se chce dozvědět o vašich konverzacích nebo se za vás vydávat na vašem profilu.

Nebuďte opatrní s těmito žárlivými páry, protože statisticky jsou na vrcholu lidí, kteří zakazují účty, aby mohli objevovat nevěry.

Stejně jako ostatní aplikace na trhu není Tinder zachráněn před zákazem, vždy existují tisíce způsobů, jak to udělat prolomit kódy zabezpečení aplikace pro dosažení zákazu účtů, ať už z Tinderu nebo z jiných aplikací.