Saltar al contenido

Jak zjistit svůj e-mail na Facebooku, když jsem ho zapomněl? – Android, iOS a PC

15 de julio de 2022

Když necháte svou relaci na Facebooku vždy otevřenou, máte tendenci zapomínat své heslo a e-mail. Pokud je to váš případ a nepamatujete si e-mailovou adresu, kterou jste propojili se svým účtem na Facebooku, můžete být dotázáni, jak v těchto případech „znát můj e-mail na Facebooku“. V následujícím článku si vysvětlíme ty nejdůležitější body, abyste tyto informace věděli a viděli, ať už z mobilu nebo počítače.

K čemu je znát e-mail účtu na Facebooku?

V zásadě vám umožňuje vědět, s jakým uživatelem se dostanete na jednu z největších sociálních sítí na světě. Prostý fakt znát můj facebookový e-mailvám umožní přístup k vašemu účtu z mobilního telefonu nebo počítače.

Jak zobrazit můj e-mail na Facebooku?

Pokud jste v situaci „Zapomněl jsem e-mail svého účtu na Facebooku, co mám dělat?“, máte možnost tyto informace zobrazit několika způsoby. V každém případě vám v tomto ohledu níže poskytneme vysvětlení.

Zobrazení e-mailu na Facebooku z Androidu

Kroky, které je třeba dodržet, abyste poznali e-mail propojený s účtem Facebook, jsou jednoduché. Všimněte si, že na mobilním telefonu je proces delší než přes počítač. Kroky, které musíte dodržovat, jsou následující, stačí vědět, zda máte připojení k internetu nebo ne.

 1. Přístup k aplikaci Facebook Lite.
 2. Jakmile jste ve svém profilu na Facebooku, přejděte do nastavení aplikace. V pravém horním rohu uvidíte ikonu se třemi pruhy.
 3. Když se zobrazí nabídka, vyhledejte a vyberte možnost „Nastavení“.. Tato možnost má na pravé straně ikonu ozubeného kola.
 4. V nové sekci získáte několik sekcí, kde můžete provádět úpravy. Chcete-li znát můj e-mail na Facebooku, musíte přejít do první části s názvem „Nastavení účtu“.
 5. V této sekci musíte kliknout na první možnost ‘Osobní informace’.
 6. Zde uvidíte pole s názvem vašeho účtu, e-mailovou adresou a telefonním číslem. Pokud chcete změnit ten, který jste měli, protože jej již nepoužíváte, můžete jej změnit kliknutím na ‘Upravit’. Díky tomu bude váš účet na Facebooku okamžitě aktualizován.

Jak zobrazit můj e-mail s Facebookem na mém zařízení iPhone nebo iOS?

Teoreticky má většina sociálních sítí stejné rozhraní pro všechna zařízení. Pro Android nebo iOS je velmi málo rozdílů. Pokud jste v situaci, že „zapomněl jsem heslo“ a chcete znát můj Facebook e-mail, měli byste postupovat podle stejných kroků, které byly zmíněny před chvílí.

Kde vidět verzi Facebook e-mailu pro počítač?

 1. Přihlaste se ke svému účtu
 2. Ve svém profilu klikněte na hrot šípu který se nachází v pravém horním rohu.
 3. Po zobrazení nabídky klikněte na možnost „Nastavení a soukromí“.
 4. V nové nabídce vyberte možnost ‘Nastavení’tato možnost má na levé straně ikonu ozubeného kola.
 5. Na obrazovce okamžitě uvidíte sekci „Obecná nastavení účtu“. V této části se zobrazí e-mailová adresa, kterou jste propojili s účtem. Uvidíte, že v této sekci můžete také provádět své úpravy.

osoba, která aktivuje soukromí svého facebookového účtu

Existuje další alternativní metoda, která je mnohem jednodušší a rychlejší. V situacích, kdy jsem tyto údaje zapomněl, pokračuji v provedení tohoto procesu. Jde o to přejít do nastavení prohlížeče, který používáte, tam hledejte možnost hesla, při jejím výběru by se měl objevit každý účet, který byl zaregistrován se svým uživatelským jménem a heslem.

Pokud v počítači nemáte přihlašovací klíč, kliknutím na oko uvidíte klíč, který byl pro daný účet použit. Díky tomu nemusíte mít problémy „jestli jsem zapomněl heslo nebo ne“ pro sociální sítě, které používáte nejčastěji.

Je možné změnit svou e-mailovou adresu na Facebooku?

Když kliknete na možnost ‘Upravit’, můžete provést různá nastavení týkající se e-mailu. Příkladem je nahrazení starého účtu aktuálnějším. Můžete také přidat druhý e-mail e-mail, aby váš profil měl dvě e-mailové adresy.

Na e-mail, který jste nastavili jako hlavní, budou přicházet všechna upozornění. Pokud kdykoli zakážete upozornění, aby se již nedostaly na váš e-mail, jste přestanou dostávat hlavní poštu. Nadále však budete dostávat upozornění na e-mail, který jste nastavili jako sekundární.

Jak zjistit, jaký je e-mail jiného člověka na Facebooku?

 1. Jakmile jste ve svém profilu na Facebooku, přejděte na profil osoby, jejíž e-mailovou adresu chcete znát. Člověka na Facebooku najdete snadno a rychle přes jeho telefonní číslo nebo s fotkou.
 2. V uvedeném účtu uvidíte profilovou a titulní fotografii osoby, pod těmito obrázky uvidíte několik osobních údajů vlastníka účtu, ale také uvidíte možnost «Zobrazit více o… (jméno vašeho přítele)»; klikněte na tuto možnost.
 3. V sekci «Informace» byste měli hledat sekci s názvem ‘Kontaktní informace’, v této sekci najdete e-mailovou adresu a mobilní číslo svého přítele. Pokud e-mail dané osoby nevidíte, je to proto, že má tyto informace skryté před svými přáteli a ostatními uživateli.

jak poznat můj facebookový e-mail

Facebook je jednou z nejjednodušších sociálních sítí na internetu. Pokud nyní příliš zapomínáte na hesla a uživatele, Doporučujeme provést zálohu všech hesel, která používáte na internetu. K tomu máte dvě možnosti: provést to ručně v dokumentu nebo poznámce nebo použít aplikaci třetí strany.

I když je pravda, že poslední možnost zabere úložný prostor, budete mít aplikaci, která bude spravovat hesla v případě, že budete chtít znát můj facebookový e-mail nebo jakoukoli sociální síť, kterou jste zadali na svém mobilním telefonu. Stačí najít ten správný a stáhnout si ho z Obchodu Play nebo z App Store v závislosti na zařízení, které máte.