Saltar al contenido

Jak zjistit, který tarif Spotify máte nasmlouvaný? – Spravujte svůj plán

12 de agosto de 2022

Spotify vám umožňuje sledovat plán, který máte nasmlouvaný, jakož i podrobnosti o nich. Je také dobré, abyste si ji prohlédli, abyste věděli, kdy na ni platit. V tomto článku se dozvíte, jak si prohlížet výpisy z účtu, abyste mohli svůj plán spravovat podle svého.

Jaký je vztah mezi stavem předplatného a smluvním plánem Spotify?

Vztah mezi nimi je takový, že abyste si mohli prohlédnout plán, který jste uzavřeli na Spotify, buď abyste viděli jeho podrobnosti, uděláte to prostřednictvím stavu předplatného

Kolik tarifů Spotify Premium je k dispozici a jaké jsou funkce každého z nich?

Nástupiště nabízí různé zajímavé a cenově dostupné plány pro použití jednotlivě nebo ve skupinách. Níže si můžete přečíst charakteristiky každého z nich, abyste věděli, který je pro vás ten pravý.

Premium Single

Můžete mít účet bez reklam a užívat si všechny skladby i bez nutnosti připojení k internetu. Na druhé straně má reprodukci na vyžádání.

Prémiové pro studenty

Můžeš užijte si účet bez reklam, poslouchejte hudba bez připojení k internetuà la carte reprodukci a zahrnuje speciální slevu.

Prémiové duo

S tarifem Premium Duo můžete mít dva účty, pokud jsou pro dva lidi, kteří žijí ve stejném domě. To bude mít hudbu podle vkusu obou lidí, která bude aktualizována. Taky bude mít individuální funkce prémiového plánu.

Rodinná prémie

Můžeš mít 6 účtů pro vaši rodinu žijící pod jednou střechou. Obsahuje seznam vkusu všech členů rodiny a blokuje explicitní hudbu. Zahrnuje také funkce individuálního tarifu Premium

Jakým způsobem získáte přístup ke stavu předplatného na Spotify?

Pokud chcete vědět, k jakému tarifu jste přihlášeni, kdy je datum příští fakturace, nebo chcete vidět nějaké další informace, můžete to udělat kontrolou stavu předplatného z libovolného zařízení.

V mobilní aplikaci

První věc, kterou byste měli udělat, je otevřete aplikaci na Spotify a přihlaste se. V sekci nastavení můžete vidět stav předplatného.

Z PC aplikace

Přihlaste se z PC aplikace a zadejte svůj profil. Následně klikněte na sekci odkazující na předplatné a zjistěte podrobnosti o svém plánu.

s webovou stránkou

Přejděte na oficiální stránku Spotify a přihlaste se pomocí prohlížeče podle svého výběru a přejděte na možnost „Profil“ a poté na „Předplatné“. Tam se dozvíte vše, co souvisí s plánem, ke kterému jste přihlášeni.

Jaké operace lze provádět ve stavu předplatného?

Účet Spotify

Zadáním stavu předplatného můžete začít provádět různé operace. Mezi nimi je vidět podrobnosti o výpisu z účtu, platby, které musíte provést, a mnoho dalšího.

Zkontrolujte nasmlouvaný plán

V části týkající se plánů můžete vidět detailys plánu, který aktuálně máteať už jde o jeho název, vlastnosti a další.

Zkontrolujte si cenu vaší smlouvy

Chcete-li znát cenu smlouvy, musíte zadat stav předplatného. Zde bude uvedena přesná částka, kterou jste zrušili, a ta, kterou musíte brzy zaplatit.

Podívejte se na datum fakturace

Chcete-li znát datum fakturace, stačí zadat pouze možnost, že označuje další platbu nebo datum expirace.

Aktualizujte své platební údaje

Pamatujte, že plány jsou aktualizovány, takže si můžete pohlídat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Na druhé straně udržujte své informace aktualizované, abyste věděli, že je vše v pořádku.

Jak můžete změnit svůj nasmlouvaný plán na Spotify?

Pokud chcete obnovit svůj plán a vybrat si jiný, můžete to provést z jakéhokoli zařízení a po sérii velmi jednoduchých kroků.

Poslouchejte hudbu na Spotify

S vaší mobilní aplikací

Přihlaste se z mobilní aplikace a zadejte svůj profil. Poté klikněte na možnost „Váš plán“ a poté na „Změnit plán“. Postupujte podle pokynů, abyste příští měsíc mohli mít jiný plán.

Z webu

Chcete-li změnit plány z webu, stačí otevřít prohlížeč podle vašeho výběru a zadat oficiální platformu Spotify. Přihlaste se a ve svém profilu budete Klikněte na „Váš plán“. Poté vyberte „Změnit plán“ a vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje.

V aplikaci pro PC

Přihlaste se z PC aplikace a ve svém profilu klikněte na možnost „Váš plán“ a poté na „Změnit plán“. Když si vyberete plán podle svého výběru, můžete si jej začít užívat následující měsíc.