Saltar al contenido

Jak zjistit, kolik baterie zbývá v příslušenství Bluetooth na iPhone iOS

14 de julio de 2022

S technologickým pokrokem, kde téměř všechny příslušenství pro iPhone iOS jsou bezdrátové, tyto změny generují mnoho funkcí, o kterých musíme vědět.

Nyní je velmi běžné, že drtivá většina majitelů těchto zařízení iPhone si pořizuje novou technologii, kdy jsou tato zařízení propojena pomocí Bluetooth.

Velká rozmanitost příslušenství, jejich užitečnost, kromě toho různé funkce uživatelé iPhone iOS chtějí vědět více o tom, jak to funguje, jedním z těchto bodů je úroveň nabití baterie příslušenství bluetooth, dokonce i znalost jeho stavu.

Jaký je význam znát stav baterie?

Baterie je základem všech těchto doplňků, protože bez napájení je nelze uvést do provozu, proto musíme vědět, jaká je úroveň, stav a nabíjecí cykly baterie. Je velmi nepříjemné, že posloucháme hudbu, když dojíždíme do práce nebo jsme na procházce a najednou naše Air Pods se vypnou.

Toto zařízení se vypnulo kvůli nedostatku baterie, protože jsme si nevšimli nízké úrovně energie, když jsme je připojili k našemu iOS iPhone. Nyní s rozmanitostí zařízení pro iPhone iOS může to být: sluchátka, klávesnice pro větší výkon nebo Apple Pencil pro skicování a psaní atd.

To, co chceme vědět, je úroveň nabití baterie tohoto příslušenství, abychom zabránili jejich neočekávanému vypnutí, když je nejvíce potřebujeme. Ve všech těchto zařízeních můžete vidět úroveň baterie stejným způsobem na iPhonu i iPadu.

Jak zobrazit úroveň nabití baterie příslušenství iPhone?

iPhone příslušenství naslouchátko na bílém pozadí

Někdy si můžeme myslet, že je to trochu komplikované, ale když se naučíme, jak na to, pokud všechny návrhy provedeme do puntíku, budeme vědět, jak s touto funkcí zacházet.

Zde si jednoduchým způsobem popíšeme funkce našeho smartphonu, které možná známe.

Krok 1

Pro začátek, například pokud se chystáme připojit sluchátka Air Pods, která jsou bezdrátová k iPhone iOS, musíme zapnout funkci Bluetooth, která se nachází v nastavení.

Krok 2

Poté vyhledáme zařízení, v tomto případě bezdrátová sluchátka, která jsou identifikována jménem, ​​aby je náš iPhone rozpoznal.

Krok 3

Když se objeví na naší obrazovce aktivujemejiž máme v provozu, abychom mohli poslouchat hudbu na našem smartphonu.

Nyní, když naše Air Pods již fungují, chceme nyní znát úroveň jejich baterie, což nám samozřejmě umožňuje vědět, jak dlouho je můžeme používat, před jejich nabitím.

Krok 4

Přejdeme na obrazovku, kde je oznamovací centrum, když jsme tam, posuneme obrazovku doleva, objeví se několik funkcí: toto vyhledávání, návrhy, čas obrazovky.

Níže je kruh se slovem upravit, které se chystáme stisknout, pak můžeme vidět nějaká velká písmena, která říkají přidat widgetycož není nic jiného než program, který umožňuje přístup k mnoha funkcím.

V rámci toho velkého množství funkcí je položka, která říká, že baterie na levé straně je symbol +, který na ni stiskneme. Při výběru bude umístěn hned nahoře, což nám umožňuje vidět ikony, které říkají baterie.

Při jeho přijetí se mezi možnostmi objeví stav baterie iPhonu a také bezdrátových sluchátek. Po určité době, pár minutách, se může objevit také na levé horní obrazovce vedle procenta nabití baterie našeho telefonu.

Malá ikona, která je jako a Bluetooth, s pruhem indikujícím úroveň baterie sluchadel. Pokaždé, když připojíme jakékoli zařízení s Bluetooth, při jeho aktivaci můžeme vizualizovat stávající stav baterie ve sluchadle, pokud tomu tak je.

Jak jednoduché je mít možnost aktivovat tuto funkci v našem iPhone iOSza účelem sledování baterie našich bezdrátových zařízení. Další málo známou, ale skvělou funkcí v našem příslušenství je možnost šetřit baterii v chytrých hodinkách, aby se rychle nevybíjela.