Saltar al contenido

Jak zjistit, kdo vidí moje příběhy na Facebooku z mobilu nebo PC

22 de julio de 2022

Fotografie nebo obrázky, které nahrajeme na naše sociální sítě, bude vždy zdrojem intrik nebo zvědavostiabychom věděli, kdo je sleduje, ať už v jejich společném obrazovém podání nebo formou příběhu, budeme vždy zvědaví na rozluštění záhad obklopujících jejich diváky.

a nejen to se zaměřuje na zvědavost třetíhose také vznáší nad našimi vlastními kroky, touha vidět minulé příběhy na Facebooku, je jasným příkladem lidské zvědavosti, která nemá žádné chronologické omezení, stejně jako je aplikována opačným směrem, téma jemnosti a žádoucího zobrazení příběhů na Facebooku bez být známý.

Stejně tak se obrázky a příběhy stávají tématem interního designu nebo odhalují obrázek, který bude tématem prvotní přitažlivosti pro uživatele. zadejte svůj profil na FacebookuNatolik, že můžete na Facebook přidat zvýraznění příběhů nebo totéž udělat na Instagramu.

Zvědavost navíc nezná mezí, takto je ztělesněna touha z rozhraní Instagramu, vědět, kdo viděl výjimečné příběhy v tomto sociálním prostoru. Není to něco cizího nebo profánního, je to svobodná lidská zvědavost. Y pomozme naplnit tyto choutky vědět

Kdo vidí nejdůležitější body mého příběhu na Facebooku?

sekce příběhů na Facebooku funguje podobně k příběhům sociální aplikace Instagram mají oba v dolních rozích ikonu oka, která zobrazuje seznam lidí, kteří si mohli naše příběhy prohlédnout.

Ve zvýrazněních Instagramu se však objevuje pouze stejná ikona s počítadlem počtu lidí, kteří viděli vaše příběhy, a proto vyvstala otázka, zda Facebook fungoval stejně než Instagram a jeho doporučené příběhy.

Ve skutečnosti odpověď zní, že fungují jinak, od Facebooku pokud to umožňuje vizualizovat to, co lidé viděli vaše nejdůležitější příběhy, může to vypadat takto:

-Vstoupili jsme náš facebookový profil.

-Půjdeme k našemu uváděné příběhy a vstoupíme do kteréhokoli z těch, které máme.

-Být ve zvýrazněném příběhu, v Pravý dolní roh můžeme vidět ikonu ve formě oka, které stiskneme.

-Otevřením této možnosti můžeme zobrazit seznam všech lidí, kteří viděli váš příběh Představený Facebook.

Je možné, aby viděli moje příběhy na Facebooku, aniž by byli přáteli?

Pokud je váš profil nakonfigurován aby byl plně veřejný, pokud lidé na Facebooku, kteří si prohlížejí váš profil, mohou také vidět vaše doporučené příběhy.

To je možné, protože v sekci soukromí v sekci nastavení váš profil souhlasí s tím, že můžete učit od vašich příspěvků po vaše zvýraznění.

Jak to poznat z mobilu?

Chcete-li to vidět, stačí přejít na svůj profil na Facebooku, přejít na své doporučené příběhy, přejít na kohokoli a kliknout na ikona oka pro otevření seznamu lidí, i když někdy kvůli konfiguraci, kterou máte, budete moci vidět pouze počítadlo s počtem lidí, kteří viděli vaše příběhy.

Jak to poznat z PC?

V podstatě, pokud jste z počítače nebo PC, postup je prakticky stejný, přejdete na svůj profil na Facebooku, uvidíte připnuté zvýrazněné příběhy, zadejte libovolný z nich, klikněte na ikonu oka a uvidíte, jak mnoho lidí vidělo vaše příběhy včetně neznámých lidí.

Jak zjistit, kolikrát vidí moje příběhy?

Přestože nám Facebook umožňuje funkce, jako je schopnost vizualizovat lidi, kteří vidí naše zvýrazněné příběhy, a dokonce i lidi, které jsme nepřidali, platforma zatím nemá některé funkce, jako je znalost, kolikrát člověk viděl váš příběh.

Kroky k zobrazení reakcí v mých příbězích na Facebooku

Něco velmi dynamického, s čím příběhy obecně vyprávějí, je použít k reakci o nich je to velmi praktické v případě, že není tak nutné reagovat na příběh obecně.

Instagram i Facebook mají tuto funkci, v případě Facebooku reakce, které můžeme na příběh udělat Pohybují se od Like po Love, procházením Amuses Me, Amazes Me, Saddens Me, and Make Me Angry.

Tyto můžeme to dělat tolikrát, kolikrát chceme v příběhu a pokud reagují na příběh, můžeme ho také vidět, můžeme je vidět tak, že vstoupíme do příběhu, dotkneme se ikony oka a podle seznamu vidíme, že lidé kromě toho, že viděli příběh, na něj reagovali.

facebooková kamera

Můžete odstranit reakce v příběhu?

I když na platformě Instagram pro to funkci máme, bohužel na Facebooku deaktivace nebo odstranění reakcí zatím není k dispozici V příbězích ale máme možnosti jako deaktivaci nebo odstranění notifikací.

Pokud máte zájem o toto dočasné řešení, můžete to udělat, když dostanete oznámení že někdo reagoval na váš příběh.

Po zadání oznámení můžeme viz seznam lidí, kteří reagovali k vašemu příběhu spolu se zbytkem lidí, kteří to také udělali.

Pokud kliknete na tři body, které se objeví u osoby, která na váš příběh reagovala, objeví se malé okno nabízející dvě možnosti, konkrétně toto upozornění smazat popř. globálně zakázat upozornění na reakce k vašemu příběhu, v tomto případě zvolíte druhou možnost.

Tím pádem nebudeme dostávat upozornění, pokud zareagují na naše příběhy, přesto na ně budou moci reagovat.

Jak zjistím, kdo vidí příběhy, které nahraji na můj účet na Facebooku?

Příběhy jsou prezentovány jako ukázka, kterou uživatelé dávají svým přátelům na Facebooku, o tématech nebo událostech, které pro ně budou považovat za důležité. Což bude omezeno časovým úsekem čtyřiadvaceti nepřetržitých a přerušovaných hodin, kam budou moci nahlédnout lidé, kteří byli vybráni ze sekce soukromí. Y můžeme jednoduchým způsobem poznat, kdo je vidělA.

sociální síť facebook

Chcete-li to provést, musíte zadat Facebook z mobilu nebo počítače, jakmile se dostanete do účtu, objeví se sekce novinek. Na vrchu, můžete vidět příběhymezi nimi i uživatele.

Nejen ze zpravodajského prostoru je možné vidět příběh, který byl zveřejněn, ale také ve vnitřní části profilu, kde se vytvoří klip na obrázku profilu, který zobrazí možnost zobrazení historiepokud se provádí z mobilní aplikace.

Při prohlížení příběhu můžete ve spodní části vidět ikonu, která připomíná ikonografii oka. Kliknutím na něj se zobrazí seznam s uživateli, kteří příběh viděli, můžete prozkoumejte seznam podle libosti a procházet mezi displeji.

Ve stejném smyslu Facebook vedle jména diváka zobrazuje reakce, které na příběh uvedl. Pamatujte, že možnost reakce je volitelná, takže pokud se reakce nezobrazí, znamená to divák nikdy neudělalale pokud jste viděli příběh.

používat facebook na telefonu

Jak zjistím, kdo vidí fotografie, které nahraji na můj účet na Facebooku?

Nic není nemožné, pokud je to možnost vědět, kdo viděl fotografie nahrané na účet Facebook. Sice je jasné, že se nejedná o přímou ukázku a s pompou oznámenou platformou, v žádném případě, ale je to znát, a to dvěma způsoby.

První bude dedukce, i když je to pravda možnost zjistit, kdo vidí fotografie na Facebooku, Není to přímá možnost, ale spíše nepřímá. Prostřednictvím logiky je možné poznat, kdo viděl fotografii, použití reakcí nebo lajků, je nepřímá metoda, jak poznat, kdo fotku viděl.

Nikomu se nelíbí a nereaguje na něco, co si nevšiml, takže podrobně vědět, kdo to viděl, je projít seznam lajků nebo reakcí. Stejně tak, když obdržíte upozornění na lajk u obrázku, který byl publikován již dávno, jde o a zaručit, že osoba pronásledujea tak můžete vědět, kdo to právě viděl.

Dalším způsobem je konfigurace soukromí, což omezuje nebo rozšiřuje možnost viditelnosti fotografií, což uživateli umožňuje, vědět a spravovat, kdo uvidí vaše obrázky, že ačkoli není řečeno nebo oznámeno, kdo je vidí, je to známo, protože byly nakonfigurovány tak, aby určitá osoba nebo osoby měly přístup k pozorování.