Saltar al contenido

Jak zjistit, kdo vás vidí na Twitchi – Poznejte všechny své Twitch sledující

27 de julio de 2022

Způsob, jakým se stránky videoher v současnosti používají, se hodně změnil, protože se neomezuje pouze na vstup a hraní. Pokud znáte streamovací platformy, budete moci potvrdit, že tomu tak je, vstupujete do zcela jiného světa a interakce mezi uživateli je trvalá a nezbytná.

Proto vám to v následujícím článku ukážeme jak zjistit, kdo vás vidí na Twitchi – Znejte všechny své Twitch sledující.

Web Twitch dal totální změnu do světa online her a pokud chcete generovat příjem a vydělávat peníze, musíte rozšířit komunitu svých sledujících.

Protože je to skrze ně obdržíte tzv. bityza předplatné nebo prostřednictvím darů, které později vyměníte za peníze a podpoříte tak svůj kanál a snahu o tvorbu obsahu.

Z tohoto důvodu je nezbytné znát své publikum a vědět, jaké nástroje máte a jak je správně a ziskově používat. Právě z tohoto důvodu jsme vytvořili následující návod, který vám řekne vše, co byste měli vzít v úvahu a vědět kdo vás vidí na Twitchi – Poznejte všechny své Twitch sledující.

Jak zjistit, kdo vás vidí na Twitchi – Poznejte všechny své Twitch sledující

Pokud vás to tedy zajímá a chcete vědět, kdo vaše streamy neustále sleduje, musíte si být vědomi jedné důležité oblasti na obrazovce. A to není nikdo jiný než chatovací okno v reálném čase. Samozřejmě nebudete mít jméno ani seznam lidí, kteří vás vidí, ale počet diváků budete mít neustále.

Tímto způsobem, pokud jste a stuhabudete mít pult jako ostatní, se kterým se úroveň popularity přenosy které se právě vysílají. V chatu můžete vidět uživatele, kteří vás sledují a kteří určitým způsobem přinášejí nadšení do vaší hry, takže je důležité, abyste jim projevili vděčnost za jejich chválu a nadšení.

Snadno zjistíte, kdo vás vidí na Twitchi

Pokud chcete být úspěšní na této platformě, a to nejen vytvořením účtu a vytvářením obsahu, který budete mít, je důležité, abyste se stali affiliatem a povolili možnost předplatného. Tímto způsobem se zvýší vaše komunita sledujících a tím i váš příjem. Chcete-li se tedy stát affiliatem, musíte mít nejprve alespoň 50 sledujících, odvysílat 500 minut za poslední měsíc nebo 30 dní.

A za posledních 7 dní průměrně 3 nebo více diváků, jakmile splníte tyto jednoduché požadavky, můžete se stát affiliate partnerem a využívat tak možnost předplatného. Tyto možnosti stojí mezi $ 4,99 a $ 24,99. Pokaždé a nový předplatitel se připojí k vašemu kanálu, můžete ho odměnit globálním emotikonem.

Je důležité, abyste vždy poděkovali lidem nebo uživatelům, kteří přispívají k růstu vašeho kanálu. Tímto způsobem můžete získat příjem, Cvrlikání vám nabízí účetní kde se zobrazuje počet odběratelů, kteří se připojili k vašemu kanálu a tímto způsobem můžete mít jasnější představu o svém publiku.

Twitch vám také nabízí velmi účinný nástroj, jak mít podrobné informace o vašich sledujících, tento nástroj je známý jako Analytics. V nich vám mohou být nabídnuty jasné informace o vašem publiku, ale možná jediná nepříjemnost, kterou můžete mít, je, že nabízené informace jsou v angličtině.

znát své twitch followery

Tímto způsobem budete muset znát jazyk, nebo chcete-li, můžete použít překladač, který vám umožní porozumět údajům, které vám nástroj zobrazuje na obrazovce.

Tak už neztrácejte čas a vydělávejte peníze s Twitchem velmi jednoduchým způsobem a zvyšte svou sledovanost. A s použitím tohoto tutoriálu to budete moci vědět kdo vás vidí na Twitchi – Poznejte všechny své Twitch sledující.