Saltar al contenido

Jak zjistit, kdo si prohlížel můj profil TikTok – Android nebo iPhone

31 de julio de 2022

Sociální platforma TikTok od svého spuštění bezpochyby generuje velkou sílu v sítích s tisíci a tisíci stažení denně po celém světě, zkrátka je tady, aby zůstala a vytvořila velkou vlnu uživatelů, kteří hledá způsob zábavy a zábavy.

TikTok je jeho synonymem, poskytující různé funkceTo je důvod, proč mnoho lidí chce vědět, jak stáhnout TikTok a také jak si vytvořit účet.

Jedná se o aplikaci založenou na vytváření krátkých videí a výzev současnostikterá se stala velmi populární, zaplavila sítě ve všech směrech, uživatelé stále více hledají další sledující, aby drželi krok.

Ale je třeba poznamenat, že ideální je hledat skutečné následovníky v rámci aplikace, protože existuje možnost, že vznikají falešné účty a my v nich nemáme takovou viditelnost, jakou bychom chtělimá více funkcí, které poznáme později.


Některé funkce platformy TikTok

Abychom si mohli užít veškerý její obsah, je důležité vědět vše, co nám aplikace nabízí, v první řadě to máme použití filtrůvynikají zábavou a kreativitou, což je ve všech oblastech ideální k dosažení větší sledovanosti díky obsahu, který publikujeme.

To nám také umožňuje používat různé hudební seznamy nabízené platformous nimi můžeme točit zábavná videa pro naše publikum a získat tak to, co chceme, ať už se jedná o lajky nebo zhlédnutí.

V rámci aplikace na jejím začátku najdeme nejoblíbenější videa, která také byla s touto aplikací vytvořena, širokou škálu obsahu pro všechny diváky, a to nějakým způsobem poskytnout zábavnou cestu přes něj.

Umožňuje nám nahrávat videa s hudbou na pozadí nebo personalizovanými dialogy, a proto aplikace vyniká mezi tolika, které existují ve stejné větvi, stejným způsobem, jakým můžeme pořiďte selfie a zveřejněte je na našem profilu.

Typy videí, které lze vytvořit pomocí TikTok

Pokud máme účet TikTok, měli bychom znát rozmanitost videí, která můžeme na platformě vytvářet, umožňuje nám to natáčejte krátká videa s vtipnými nebo vtipnými efektys dialogy, které donutí nejednoho myslet na zábavu.

Stejně tak bylo vytváření videí se speciálními a rozmanitými efekty nabízenými platformou jednou z největších funkcí používaných uživateli, protože prostřednictvím nich vytvořit větší publikum a proto dosahují svého cíle udržet si stálé následovníky.

Také vytváření módních výzev nebo duetových videí jsou skvělé možnosti, jak trávit čas pomocí „hashtags’ které propagují výzvu, kterou děláme, abychom se umístili na prvních místech, když jiní uživatelé vyhledávají související s těmito typy videí v rámci této platformy, kterou pojmenovaly tisíce lidí na světě.

Mohu vědět, kdo navštěvuje můj profil TikTok?

Ať už na Androidu nebo iPhone, je to stejný proces a je to jedna z velkých pochybností uživatelů, ale vědět, že je to extrémně jednoduché a rychlé, v rámci platformy existuje možnost nazvaná ‘oznamovací lišta’musíme tam vstoupit tím, že dáme ‘klikni’tato možnost je označena malou ikonou ve tvaru ‘na’.

Jakmile to uděláte, otevřou se oznámení a objeví se vyskakovací zpráva s možným uživatelé, kteří navštívili náš profil na TikTokale pro větší rozumnost stiskneme ‘vyskakovací zprávu’ a zobrazí se seznam lidí, kteří se skutečně zadali.

Je důležité to vědět tento seznam je čas od času aktualizovánsamozřejmě, abychom ukázali nedávné návštěvy, které jsme měli, pro mnoho lidí jsou návštěvy TikTok jejich každodenní myšlenkou, protože to mělo velký dopad na společnost, a proto je to pozitivní způsob, jak trávit čas.

tiktok lidé

Jak zkontrolovat zobrazení na mém profilu TikTok

TikTok je dnes jednou z nejpopulárnějších a nejznámějších sociálních sítí na světě. Tím se podařilo překonat velké množství rekordů a postupem času dosáhlo milionů uživatelů. Pokud tedy máte účet TikTok, je více než pravděpodobné, že si zde najdete mnoho přátel a my vám řekneme, jak na to. zkontrolujte, zda tito lidé navštěvují váš profiltak zůstaňte a vše se dozvíte.

Náš první krok k následování Bude to přímý vstup do aplikace TikTok, která bude umístěna v našem aplikačním šuplíku. Jakmile jste uvnitř, v hlavní domovské stránce aplikace, přejdeme do sekce oznámení, která je označena jako obálka, v níž klikneme.

Od této chvíle se otevře rozsáhlý seznam všech uživatelů, kteří přišli navštívit náš profil TikTok. za posledních 24 hodinje důležité si uvědomit, že po uplynutí této doby budou statistiky aktualizovány, proto budeme mít informace o těch lidech, kteří denně navštěvují náš příslušný profil.

Je také důležité si to pamatovat Můžeme nejen vědět, kdo navštěvuje náš profil, ale také ti, kteří viděli naše videa na TikToku. K tomu nám stačí přejít do sekce ‘Timeline’, ve které najdeme všechna naše zveřejněná videa. Zde klikneme na tlačítko Přehrát vlevo a konečně budeme moci vidět uživatele a celkový počet zhlédnutí videa.

Nastavení v možnostech ochrany osobních údajů TikTok

TikTok má a spousta možností, a to jak při vytváření nejrůznějšího obsahu, tak v případě bezpečnosti či soukromí. Proto je důležité mít znalosti o možnostech a nástrojích, které nám tato zajímavá sociální síť může nabídnout. Více o těchto funkcích vám řekneme níže.

První oddíl

Naším prvním krokem bude přejít na možnosti ochrany osobních údajů, k tomu se nejprve budeme muset najít v poli ochrany osobních údajů a nastavení, které se nachází v obecných nastaveních příslušné aplikace. Jakmile jsme uvnitř, můžeme vidět a první sekce, která nese název Viditelnost. Odtud můžeme vidět možnosti soukromého účtu a „Povolit ostatním, aby mě našli“.

Možnost povolit vyhledávání profilů nám nabízí možnost, že náš účet může být navržen dalším uživatelům, kteří jsou blízko naší lokality. Samozřejmě, pokud chceme opak, budeme muset tuto možnost pouze deaktivovat v šuplíku nastavení.

Druhý oddíl

Z toho vidíme název personalizace a data, která budou mít jediné pole. Jakmile tam klikneme, můžeme mít 2 možnosti. První se zabývá vlastní reklamyty nám pomáhají shromažďovat naše lajky v závislosti na akcích a obsahu, který v aplikaci vidíme, můžeme ji aktivovat, pokud chceme, aby nám byla tato funkce prezentována.

Druhá možnost nám nabízí funkci stáhněte si všechna naše data TikTok, tedy veškerý obsah, který jsme vytvořili. Je to přesná kopie všech videí našeho profilu. Pokud chcete, stačí na tuto možnost kliknout.

nastavení tiktok

Třetí oddíl

Poslední oddíl Má široký seznam možností, mezi které patří „Kdo může přidávat komentáře“, „Kdo může reagovat na vaše videa“, „Kdo s vámi může dělat duet“, „Kdo vám může posílat zprávy“ a „Kdo může videa, která se mi líbila’. Každá z těchto možností nám nabízí možnost výběru, kdo může tyto funkce vykonávat a kdo ne.

Na druhou stranu, zbytek možností které nám třetí sekce nabízí, jsou „Povolit stahování“ (Můžeme si vybrat, zda chceme, aby si uživatelé naše videa stahovali, nebo ne), „Filtrovat komentáře“ (pomocí této funkce můžeme omezit všechny druhy urážlivých slov nebo spamu) a „Seznam blokovaných “ (Zde si můžeme vybrat, kteří uživatelé nebudou moci vidět nebo vstoupit do našeho profilu).

Jak nastavit svůj účet TikTok jako soukromý

Jak jsme již řekli, tato možnost se nachází v nastavení ochrany osobních údajů, přesněji řečeno sekce Viditelnost. Abychom mohli používat náš soukromý účet, musíme pouze přejít na uvedenou konfiguraci a poté ji aktivovat.

Jakmile to uděláte, náš účet TikTok bude viditelný pouze pro lidi, které přijmeme jako sledující/přítele, jinak nebude moci zobrazit obsah námi vytvořené.