Saltar al contenido

Jak zjistit, kde jste v Minecraftu zemřeli? – Souřadnice vašeho posledního zabití

6 de agosto de 2022

znát přesné místo kde jsi zemřel v Minecraftu je to jedna z věcí, na kterou byste se měli nejvíce ptát během celého svého pobytu ve hře.

Protože když zemřete, všechny věci, které jste měli ve svém inventáři, jsou hozen přesně na místo, kde jsi zahynula chvíli tam zůstanou, než navždy zmizí. Znalost místa události se tedy obvykle stává více než nezbytnou, zvláště pokud nemáte místo k odpočinku, takže se na mapě objevujete náhodně.

Servery s nainstalovanými pluginy

Tato hra je skvělá nejen díky velikosti, kterou mapa má, navíc má obrovskou komunitu a mnoho, mnoho serverů. Lidé, kteří zasvětili své životy hře, dokázali vytvořit sféry s mnoha nástroji, pluginy a rozšířeními, které uživatelům poskytují zařízení.

To znamená, že některé mají schopnost vám dát vědět, kde jste v Minecraftu zemřeli, nebo lépe řečeno vrátit se na místo, kde jste zemřeli při pádu, monstru, hladovění, otravě nebo z jakéhokoli jiného důvodu.

Toho je dosaženo instalací rozšíření, které uživatelům umožňuje přejít na místo jejich smrti, otevřít příkazovou konzolu a umístit zástupce «/zadní».

stezka drobků

Najít způsob, jak zjistit, kde jste v Minecraftu zemřeli, je prostě těžké, ale existují způsoby, jak polohu sledovat, abyste ji našli snadněji.

Pro to, musíte vytvořit spoustu pochodní a mít k dispozici nějaké blokybez ohledu na to, jaký jsou typ, i když pokud mají nápadnou barvu, mnohem lepší.

Metodou je posbírat více než 6 bloků, jeden na druhém, a naplnit je pochodněmi, pak musíte vytvořit mnoho z nich v řadě a nechat je za sebou. Takto, můžete se s nimi řídit a získat své věci poté, co zemřete z jakéhokoli důvodu, i když se to nedoporučuje, pokud cestujete příliš daleko od domova.

Toto je vysoce doporučená metoda, pokud máte pevný bod znovuobjevení a pokud míříte na pevné místo relativně blízko domova, i když ji můžete volně používat, pokud chcete prozkoumat.

Udržujte svůj inventář místo toho, abyste byli hozeni tam, kde jste zemřeli v Minecraftu

I když vám tato metoda nemůže říct nebo vás dovést ke konečnému místu vaší smrti, může být velmi užitečná, protože největší obavou z umírání ve hře je ztráta vašich věcí.

Proto se tato metoda může jevit jako více než dostatečná alternativa k problému s lokalizací vašeho inventáře, protože nemuseli byste se bát to znovu hledat.

Také, pokud vás zabila drtivá horda monster, je nejlepší se nebezpečí vyhnout a zůstat doma s celým inventářem. Aby se to projevilo ve hře, je důležité, abyste povolili možnost umisťovat příkazy do hry, čehož lze dosáhnout z nabídky vytváření sólové hry.

Takže ve hře musíte otevřít konzolu nebo dialog pomocí „T“ a napište následující kód: «/gamerule keepInventory true».

srdce plnění

Jak můžete vidět přečtením této zkratky, změní se výchozí pravidlo hry, které zabrání tomu, aby váš inventář zůstal s vámi, jakmile zemřete. Nebo spíše jde o normu, která není aktivní, protože je jedním z aspektů, které identifikují režim přežití.

Když ji aktivujete, již nebudete muset vědět, kde jste v Minecraftu zemřeli, ani nebudete muset čelit jakémukoli stvoření, které vás zabilo, a vaše integrita zůstane nedotčená.

I když, pokud máte pocit, že herní zážitek není stejný, můžete tento atribut znovu deaktivovat umístěním na konzoli: «/gamerule keepInventory Nepravdivé».

V této hře může být velmi užitečné stáhnout si mody pro jakoukoli verzi vaší hry.