Saltar al contenido

Jak zjistit, jakou citlivost DPI má aktuálně moje myš

27 de julio de 2022

Přestože je možné používat PC bez myši, tato malá součástka je pro většinu uživatelů stále aktuální. Z tohoto důvodu, pokud se ptáte jak zjistit, jakou citlivost DPI má aktuálně moje myšdoporučujeme, abyste si prohlédli následující příručku, kde na tuto otázku odpovíme.

Jak zjistit, jakou citlivost DPI má aktuálně moje myš

Nastavení DPI bude záviset konkrétně na vaší myši, takže mezi nimi můžeme rozlišovat generické nebo jednoduché myši a specializované myši profesionálové / hráči. Je důležité si uvědomit, že bez ohledu na to, jaký typ myši máte, můžete zlepšit citlivost myši prostřednictvím systému Windows.

Způsoby, jak zobrazit citlivost DPI vaší obecné nebo specializované myši

Existují jednoduché myši, ty, které nejsou speciálně navrženy pro hraní her nebo konkrétní úlohy. Ve většině případů tyto součásti nemají nastavení související s IPR. Důvod, proč bychom mohli říci, že obsahují specifické a jedinečné DPI.

V souvislosti s tím existuje několik způsobů, jak zkontrolovat, jaké je DPI myši. Jedním z nich je vidět přímo ve spodní části součásti, kde je tato charakteristika obvykle uvedena. Podobně můžete zaškrtnout políčko nebo příručku, ve které je Nastavení DPI myši.

Můžete se také připojit k internetu a přímo vyhledat model myši. Takže můžete najít Obecné Specifikace kde snadno uvidíte nastavení citlivosti DPI myši.

Citlivost DPI u profesionálních/herních myší (Logitech)

Logitech je jednou z největších společností ve světě technologie myší. Ve skutečnosti má společnost širokou škálu myší, které tvoří seznam těch nejlepších na trhu. Z tohoto důvodu je tato značka vysoce doporučenou volbou pro ty, kteří hledají dobrou myš pro práci nebo hraní.

Jedním z atributů značky jsou vynikající možnosti přizpůsobení, které poskytuje pro konfiguraci vaší myši, a to i pro leváky. To je snadné si všimnout u moderních modelů myší, které mají velké množství možností přizpůsobení, mezi nimiž najdeme změnu DPI.

Každý hráč ví, že DPI je velmi důležité při přizpůsobení myši. Ve skutečnosti na základě toho zakládáme citlivost v našich videohrách. Důvod proč, je potřeba znát základní DPI nebo to, které právě funguje u našich myší.

DPI myš Logitech

V případě vlastnictví herní myši značky Logitech si pozorně přečtěte následující návod, abyste správně nakonfigurovali DPI resp znát DPI vaší myši.

Poznejte a nakonfigurujte DPI myši značky Logitech

  1. Logitech má zajímavý software, který vám umožní měnit různé možnosti konfigurace myši, jako je RGB nebo DPI. Z tohoto důvodu je první věcí, kterou musíte udělat pro konfiguraci myši ve Windows, otevřít aplikaci Herní software Logitech.
  2. Po správném otevření programu přejděte do části „Přizpůsobit integrovaný profil“.
  3. V této nabídce najdete různé možnosti přizpůsobení, jak můžete vidět v „Nastavení ukazatele“. Zde jsou uvedeny nakonfigurované úrovně citlivosti DPI. Pokud chcete vědět, se kterou z nich právě pracujete, podívejte se na lištu nastavení a její umístění.

Mohu určit citlivost DPI na myších jiných značek?

Existuje mnoho značek myší pro hraní i produktivitu. Není však možné určit správný režim viz dpi od každého z nich.

Firmy s podobným softwarem obvykle manipulují, takže ve většině případů budete moci bez větších nepříjemností vidět DPI své myši pomocí programu poskytnutého vývojářskou společností.