Saltar al contenido

Jak získat zdarma drahokamy v Rise of Kingdoms – Užitečné tipy a triky

15 de agosto de 2022

V roce 2018 hra Rise of Kingdoms byla uvedena na trh společností Lilith Games, společnost, která vznikla v roce 2015 v Číně a je známá svými vynikajícími hrami zdarma pro mobily iOS a Android. V tomto příspěvku se dozvíte několik velmi užitečných tipů a triků, které vám umožní získat zdarma drahokamy v Rise of Kingdoms.

Hra má tu výhodu, že si uvědomíte svůj vlastní osud prostřednictvím volby civilizace, kde budete čelit různým bitvám a nepřátelům získat různé zdroje, které vám umožní stát se nejlepší mapovou zemí na světě.

Určitě jste se bavili útočit v Clash of Clans, abyste vyhráli proti svým soupeřům, a právě když vás začne zajímat, jaké další hry jako Clash of Clans existují, přichází Rise of Kingdoms. Tato hra se skládá z 11 civilizací pro interakci s ostatními hráči; obohatíš a posílíš své království, vytvářet aliance a získávat zdroje. Kromě drahokamů zdarma, prostřednictvím některých tipů a triků.

Jaké jsou výhody hry Rise of Kingdoms?

  • Umožňuje vám komunikovat s několika hráči současně v reálném čase.
  • Jeho grafika je jasná a propracovaná s dobrým rozlišením.
  • Vhodné pro hráče různého věku vyvíjející strategie.
  • S BlueStacks 4 ve hře Rise of Kingdoms již nebudete závislí na spojenectvích s ostatními hráči a budete se moci bránit, protože budete mít pod kontrolou několik národů.

Triky, jak získat zdarma drahokamy v Rise of Kingdoms

Obecně platí, že abychom měli drahokamy v Rise of Kingdoms, musíme utratit své peníze; ale není to jediný způsob, lze získat zdarma. Mezi triky máme například:

  • Plňte denní herní cíle: tj. pokud dokončíte hlavní příběhový úkol co nejrychleji a pokud zvýšíte úroveň svého sídla, dá vám nějaké drahokamy, pokud odemkne novou éru.
  • Dokončete různé mise– Hra vám neustále nabízí spoustu misí; a když dosáhnete 100 bodů, dostanete poslední odměnu z truhly a také můžete získat nějaké drahokamy zdarma.
  • Porazte nepřátele nebo barbary: V tomto případě je důležité zaútočit na ty s vysokou úrovní, nejsilnější, i když vám to dá asi 10 drahokamů, takže se můžete lépe věnovat barbarským jednotkám, což je snadnější cíl.
  • Dostaňte je z dolů: když už máte technologii pro vyšetřování ložisek drahokamů, jak jste ve hře pokročili, budete je moci vytěžit, kterých je sice málo, ale musíte dávat pozor na čas, který vám věnují pouhých dvacet minut ; lze je získat běžnými jednotkami.
  • Účastnit se akcí: musíte si být vědomi těchto aktivit, a pokud máte čas bez hraní, programátoři vám do pošty vloží drahokamy zdarma; také po aktualizacích nebo pokud jste častým hráčem.
  • Chcete-li vyhrát 200 drahokamů, přejděte na Facebook: Chcete-li to provést, klikněte na místo, kde se zobrazuje váš profilový obrázek, poté znovu klikněte na nastavení a poté klikněte na ikonu Facebooku; Navíc, když dáte like, když udělá událost na herní stránce, dostanete také drahokamy zdarma.

Užitečné tipy, jak získat zdarma drahokamy v Rise of Kingdoms

Můžeš získat drahokamy na oficiálních stránkách Rise of Kingdoms; to vše prostřednictvím dárkových kódů, které najdete na jejich Facebooku, Instagramu, Discordu, YouTube, Twitchi (ve streamech) a na jejich oficiálních stránkách. Vydává je vývojář hry a poslouží k různým vylepšením.

Dárkový kód vzestupu království

Chcete-li je použít, nejprve klikněte na svého avatara, poté klikněte na ikonu konfigurace a na konci uvidíte tlačítko pro tyto kódy, na které musíte znovu kliknout; později umístíte číslice, které Jsou na jedno použití a na omezenou dobu..

Můžeme vidět, co máme různé možnosti získat zdarma více drahokamů ve strategické hře Rise of Kingdoms; které vám pomohou pokračovat ve vývoji a organizaci vašeho akčního plánu.