Saltar al contenido

Jak získat zdarma coiny a rubíny v Mario Kart Tour z Androidu a iPhone

23 de agosto de 2022

Mario Kart Tour je hra, kterou navrhl Nintendo pro všechny mobilní platformy Android a iOS. Jeho spuštění bylo provedeno v roce 2019 a je založeno na závodní hře, která může být multiplayerová.

Ze zařízení Nintendo jsme viděli, jak jsou hry Mario Kart vyvíjeny a jak jsou nápadné. V tomto případě uvedená hra funguje s mince a rubíny jako platební metody pro cokoli v systému.

V Podívejte se, jak se to dělá, vám vysvětlíme získejte rubíny a mince zcela zdarma v Mario Kart Tour.

Získejte zdarma rubíny a mince v Mario Kart Tour

The rubíny jsou nejdůležitější měnou v celé hře, protože má větší hodnotu než samotná měna. Systém vám dává možnost za něj utratit peníze, ale můžete ho získat i zdarma.

První bezplatnou možností, kterou musí hra získat rubíny, je dokončení pohárů, což jsou soubory obvodů. Toto je nejjednodušší a nejpřímější způsob, jak získat rubíny ve hře, aniž byste za ně utráceli skutečné peníze.

Existuje také možnost o úroveň výš, což způsobí, že vás systém odmění za získané zkušenosti. Mnoho her funguje tímto způsobem, aby motivovaly hráče, aby pokračovali na této platformě, a dávají velmi důležité dary.

K dispozici je možnost použití sezónní ceny, které se získávají s Maxistars nebo Star kupony. Maxi Stars jsou častým darem ze závodů s vysokým skóre a kupony se kupují přímo.

The denní odměna je to něco zásadního ve hře, které je zaručeno pouze za přihlášení do hry. Nevyžaduje hraní, takže k nahromadění rubínů a také mincí stačí nárokovat každý den jeden stejný.

Pokud jde o mince, mohou být drženy pomocí metody Zlatá horečka, utrácet uložené rubíny. Ty umožňují postavě absorbovat mince, které jsou na trati během závodu, aniž by je musela sbírat.

Lze je také získat získáním perfektní klasifikace na konci závodů, což zlepšuje konečné skóre úplně. Hra odměňuje hráče, kteří získali perfektní hru, tím, že jim dá více mincí, než dostanou z přímého hraní.

Toto jsou bezplatné způsoby získat rubíny a mince v rámci Mario Kart Tour, snadno a bez utrácení peněz.

Další důležité funkce a vlastnosti v rámci Mario Kart Tour

Na začátku jsme zmínili, že tato hra může být multiplayerová, soutěží s ostatními hráči které jsou uvnitř platformy. Existuje velmi snadný a rychlý způsob, jak pozvat všechny své přátele, aby si s vámi zahráli tuto hru.

Jako každá videohra nám hraní s přáteli přináší lepší zážitek, zábavu a zábavu, sdílení a užívání si úspěchů. Proto vám doporučujeme, abyste je začali přidávat, do mít zdravou konkurenci navzájem a mějte se hezky.

Mezi hlavní požadavky hry patří mít Nintendo účet abyste k němu měli bez problémů přístup. Tento Nintendo účet slouží k tomu, aby si hráč mohl uložit veškerý svůj postup v rámci oficiální herní platformy.

bowser s autem v mario kart tour

Možná si však budete moci vytvořit nejen jeden Nintendo účet, ale dokonce dva, když se zaregistrujete ke hře. musíte použít různé metody nabízené platformou vytvořit účet, například e-mail nebo sociální sítě.

Vrátíme-li se k tématu rubínů a mincí, tyto dva předměty ve hře mají různé funkce. Rubíny se používají pro získat více a lepší postavy v rámci platformy, abyste měli výhodu při hraní.

Na druhou stranu mince slouží k koupit speciální položky a doplňky velmi důležité v obchodě ve hře. Nákupem těchto věcí můžete také získat výhodu při závodění, což je důležité pro vítězství v závodech, které hrajete.

Nyní, když znáte všechny tyto zajímavé tipy, můžete začít závodit v Mario Kart Tour a vyhrát další závody. Neváhejte a pokračujte v hledání informací, které vás zajímají, na našich webových stránkách Podívejte se, jak se to dělá.