Saltar al contenido

Jak získat všechny postavy Brawl Stars včetně legendárních

22 de julio de 2022

Brawl Stars je super hra, která je na rtech každému. Je to velmi zábavné a zábavné, protože je to strategická hra. Aby vás hraní bavilo, naučíme vás jak získat všechny postavy brawl stars, včetně těch legendárních. Také se vám bude hodit, když se naučíte, jak získat velké krabice zdarma, očividně proto, aby vyšlo více rváčů.

Když ji hrajete, všimnete si, že je velmi návyková a že vyžaduje určité triky a strategie, abyste mohli vyhrát dobré postavy a porazit tak své nepřátele. V tomto článku vám ukážeme, jak toho můžete dosáhnout.

Postavy Brawl Stars

V Brawl Stars je spousta fantastických postav. Mnozí mají dovednosti a triky, které vám určitě pomohou vyhrát dobrou hru. Postavy jsou zařazeny do rváčů vzácný, super vzácný, mýtický a legendární. Nutno podotknout, že ty poslední jsou všemi hráči nejžádanější.

Samozřejmě, ať už legendární nebo ne, získat tyto postavy Brawl Stars je náročný úkol, který vyžaduje obětavost, a mnoho vyhraných her.

Postavy obvykle přicházejí s odměny z krabic, které vyhrajete vítězstvím v zápase, takže je důležité, abyste se snažili být nejlepší. Mnoho hráčů je fanoušky sbírání postaviček Brawl Stars, nebo možná patří k těm, kteří je chtějí mít všechny k dispozici.

Říkáme vám, že legendární jsou nejlepší postavy, protože mají mnoho dovedností a schopností, které jsou nezbytné k vítězství.

legendární postavy

Legendární postavy jsou Leon, Crow, Spike a Sandy; jsou hlavními postavami a nejžádanějšími, protože jsou legendární. Každý má jiné schopnosti. Leon je dětská postava, ale má skvělou schopnost stát se neviditelným, dostat se do blízkosti svého nepřítele a zaútočit mnoha silnými projektily.

Spike je postava, která dokáže pokrýt velký prostor pomocí špičatých kuliček, které udělají velkou explozi; Tato postava je typ odstřelovače. Sandy je tak trochu roztomilý, protože je zábavný, protože kdykoli ho vidíte, je velmi ospalý, ale umí bránit a útočit zároveň, může sloužit jako podpora a vetřelec v nepřátelském táboře.

Konečně je tu Vrána, který je velmi rychlý charakter, který má jedovaté nože, a tím, že na svého protivníka zaútočí co nejvícekrát, umírá rychleji. I když je pravda, že má méně životů než ostatní postavy, je velmi rychlý. Zde je návod, jak získat postavy v Brawl Stars, včetně legendárních. Což se můžete naučit, jak být rychlejší, pomocí průvodce, který jsme pro ně nedávno vytvořili.

Jak získat postavy v Brawl Stars včetně těch legendárních?

Postavy jsou zahrnuty v odměnách, které krabice přinášejí, k tomu musíte mít nejvyšší počet vyhraných her. Pokaždé, když vyhrajete hru, máte možnost získat vstupenky na akci. Až budete mít vstupenky, můžete hrát hry robotický boj, který vám pomůže rozmnožit žetony.

Čím více žetonů máte, tím více můžete vyměnit za krabice odměn; A jak jsme vám řekli, čím více krabic, tím větší šanci máte získat postavy, včetně těch legendárních.

rychle odemknout postavy

Nyní byste měli mít na paměti, že čím více vzácných nebo mýtických postav máte, tím větší je pravděpodobnost, že příště získáte legendární postavu; za to bude také velmi užitečné mít trofeje Hry musíte vyhrát s dobrým skóre, takže vás hra odmění.

Pokud se vám podaří získat postavy ze stejné skupiny, například všechny vzácné nebo supervzácné a hlavně ty mýtické, můžete mít velkou šanci získat legendární postavy. Ale pokud z toho přes to všechno nemůžete dostat žádnou postavu, nebojte se.

Tato hra, stejně jako mnoho jiných, má systém štěstí. Tento systém spočívá v tom, že pokud se v předchozích hrách a hrách i přes získání krabic neobjeví žádná postava, příště budete na řadě vy.

Takže závěrem, žádný mistrovský trik na získání postav, zvláště těch nejtěžších, jako jsou ty legendární, neexistuje. Prostě hraj co nejvíc můžeš a snaž se být nejlepší, nakonec jste se mohli zúčastnit speciálních turnajů a zde na našem blogu vám necháme cestu, jak toho dosáhnout. Pokud se vám tyto informace líbily, neváhejte, sdílejte je s ostatními a zanechte nám své komentáře na konci tohoto článku.