Saltar al contenido

Jak získat více žetonů legend v Apex Legends a dalších měnách?

24 de julio de 2022

Videohry byly vždy jedním z nejlepších zábavných výtvorů pro lidi, díky evoluci byly integrovány do různých elektronických zařízení. Jedním z nich jsou počítače a jejich prostřednictvím můžete hrát online. Je však třeba poznamenat, že v současné době najdeme bezplatné herní platformy s vysokou kvalitou, jakou nabízí Apex Legends.

Tato platforma nabízí bezplatnou hru, která se vyznačuje příslušností k žánru Battle Royale. Abyste si to užili, budete si muset stáhnout Apex Legends ze své hlavní platformy. Tato hra umožňuje svým uživatelům generovat virtuální tokeny a mince. Prostřednictvím tohoto článku se naučíme způsoby, jak získat žetony legend a další typ mincí ve hře Apex Legends.

Jaké typy měn existují v Apex Legends?

V rámci platformy Apex Legends je jich několik typy mincí, které se generují během hry, abyste si mohli koupit věci, které jsou v herním obchodě. V rámci možnosti získat coiny můžete také opravit kód zmrazení nebo selhání postupu pomocí následujících mincí dostupných v Apex Legends.

Apex mince

Mince Apex, jsou jedny z hlavních ve hře. Jsou považovány za prémiové měny hry, nakupují se za skutečné peníze. Jejich prostřednictvím si můžete zakoupit balíčky Apex, což jsou předměty nalezené v obchodě s bitvami Apex Legends. Ceny těchto mincí jsou v současné době rozděleny takto:

  • Za 9,99 eur: 1 000 mincí Apex.
  • Za 19,99 eur: 2 000 mincí Apex se 150 doplňky.
  • Za 29,99 eur: 4 000 mincí Apex s 250 doplňky.
  • Za 59,99 eur: 6 000 mincí Apex se 700 doplňky.
  • Za 99,99 eur: 10 000 mincí Apex s 1 500 doplňky.

výroba kovů

Výrobní kovy patří k tomu druhému skupina mincí, které jsou součástí hry Apex Legends. Používají se k vytvoření specifických kosmetických předmětů, zejména legend, zbraní a jejich skinů a dalších druhů věcí.

kovy k řemeslu ve vrcholových legendách

žetony legend

Žetony legend se získávají, když ve hře postupujete na vyšší úroveň. Čím více hrajete, tím více existuje možnost generovat tokeny legendy, dokud nedosáhnete maximální úrovně hráče. Tyto žetony se mají používat v bitevním obchodě a můžete odemknout exkluzivní barvy fyzického vzhledu legendárních zbraní nebo získat nové legendy.

Jaký je nejlepší způsob, jak utratit své žetony legend?

Vzhledem k tomu, že žetony legend se získávají hraním ve hře, je velmi důležité poznamenat, že v Apex Legends můžete nahlásit podvodníka, abyste tyto žetony získali. Pokaždé, když se hraje, budete si moci vybrat konečnou odměnu v závislosti na tom, jakou hru jste hráli a jak skončila. To znamená, že pokud jste byli vyřazeni velmi rychle, odměna nebude stačit.

Nyní, pokud vaše skóre patří do první desítky nebo v rámci první šestky bude odměna, kterou si můžete nárokovat, štědřejší. Tato odměna může být viděna v podobě XP, které budou levelovat. Získáte tak 600 žetonů legend a také balíček Apex.

Je třeba poznamenat, že tyto žetony legendy budou namontovány tak, aby je bylo možné v obchodě použít, jak hráč uzná za vhodné. Apex Pack se nachází složené z různých směsí mezi řemeslnými kovy, vzhledy zbraní, emoce, vzhledy hráčů a řadu dalších věcí. Většinou jde jen o kosmetiku, která ve hře nic zásadního neovlivní.

Jaké postavy mohu odemknout pomocí žetonů legend?

Pokaždé, když hrajete a zvyšujete úroveň, můžete odemknout žetony legend, které nám pomohou odemknout postavy, které jsou na platformě Apex Legends. Také v případě, že nás obtěžuje nějaký jiný hráč, můžeme společníky v Apex Legends umlčet, abychom nejlepší koncentrace na vyšší úroveň.

Stejným způsobem je třeba poznamenat, že postavy, které jsou k dispozici, lze stáhnout prostřednictvím získané žetony legend během her jsou následující:

odemkněte postavy pomocí žetonů legend ve vrcholových legendách

  • Caustic: Tuto postavu Apex Legends lze zakoupit od začátku hry. Nejjednodušší je získat.
  • Mirage: Stejně jako předchozí, i tento lze získat při ukončení hry.
  • Octane: Aby bylo možné tuto postavu používat, lze ji zakoupit od sezóny 1.
  • Wattson: K zakoupení od sezóny 2.
  • Crypto: Toto je jedna z oblíbených postav, kterou lze získat od sezóny 3.

Je důležité to zdůraznit změna postav ve hře of Apex Legends, přímo pomůže zlepšit způsoby hraní, dovednosti a zkušenosti s tímto