Saltar al contenido

Jak získat tank v GTA 5? Mohu střílet na tank v Grand Theft Auto 5?

29 de julio de 2022

Mezi nejlepší vozidla patří tank v GTA 5, ideální pro chladné útoky a získání zábavy ze hry. Existují různé způsoby, jak získat tento tank, některé riskantnější než jiné, ale my vám řekneme o několika z nich. Taky Nabízíme vám několik dalších informací.

Kde získat tank v GTA 5?

GTA V bylo jedním z nejvíce zakoupené od okamžiku uvedení na trh až do současnosti, jedním z nejlepších vozidel je tank. Toto vozidlo lze získat různými způsoby, některé snadněji než jiné.

Jedním z hlavních způsobů a tím, který nemění průběh hry, je příjezd na základnu Fort Zancudo, kde musíte vstoupit a ukrást tank. Udělat to, musíte být připraveni vést válku s vojáky dokud se vám nepodaří dosáhnout nádrže.

Pokud již postavy máte, můžete použít Franklina a aktivovat jeho schopnost zpomalit čas. Dalším doporučením je použít obrněné vozidlo, abyste se dostali k vozidlu a zaútočili pouze za účelem jeho krádeže.

Další způsob, jak získat tank, je koupit si ho, k tomu musíte mít online verzi GTA V a získat garáž, kde se tank objeví a poté si jej koupit. Cena bude záviset na tom, kdy si jej koupíte, a také na modelu tanku, který si koupíte.

Toto jsou jediné způsoby, jak získat tank, protože neexistují žádné klíče ani cheaty, které to umožňují, musíte být opatrní s první metodou. Pokud se dobře nepřipravíte, pravděpodobně se příliš zraníte, pokud vstoupíte na základnu bez ochrany.

Jak řídit tank v GTA 5?

Tank se jako každé jiné vozidlo ovládá pohybovými tlačítky, jedinou věcí navíc je použití hlavního děla tanku. Chcete-li přesunout dělo, musíte použít joystick fotoaparátu, navíc fotografování je snadné, pouze pomocí obvyklého tlačítka pro fotografování.

Mějte na paměti, že při jízdě v tanku vám žádné vozidlo nemůže ublížit, výstřelem z děla můžete zničit jakékoli vozidlo. Jedinou výjimkou u tohoto tanku je, že pokud na vás zaútočí jiný tank, bude to jediný, který vás může poškodit.

Jaká jsou rizika získání tanku v GTA 5?

Hlavní riziko ji hledá, vstup na základnu Fort Zancudo je bezpečný risk, pokud nebudete dostatečně vyzbrojeni, nepřežijete. Navíc je nutné, abyste se připravili s dostatkem zbraní, štítů, vest a všeho potřebného.

Na druhou stranu je nejlepší se k základně dostat letecky nebo s obrněným vozidlem. Mnohokrát ideální je vstoupit přímo do útokumějte na paměti, že když vstoupíte do základny, vaše hledání se zvýší na 4 hvězdičky.

Buďte opatrní, protože vaše požadované úrovně se zvýší pokaždé, když něco ve městě havarujete nebo zničíte, tento tank je ideální pro hraní zábavné hry. Pokud během hry zemřete, tank zmizí a budete ho muset znovu získat vstupem na vojenskou základnu.

GTA V různé postavy

Jaká další zajímavá vozidla jsou v GTA V?

Kromě tanku v GTA 5 existuje mnoho dalších vozidel, na základně Fort Zancudo můžete získat i stíhací letadlo. Metoda je stejná jako pro získání vojenského tanku, musíte se dostat na základnu a jít přímo na letiště.

Bavte se s touto velkolepou hrou a dosáhněte každé z misí, které vám jsou navrženy. Pokud chcete hrát s dalšími metodami, otevřete jinou hru. Tento skvělý SandBox je úžasná hra, Život si vás může najít mnoha způsoby.