Saltar al contenido

Jak získat spoustu barevných bomb v Candy Crush – Užitečné tipy a triky

23 de julio de 2022

Hra Candy Crush a její různé aspekty jsou bezesporu lidmi nejvyhledávanějšími hrami. Proto si dnes budeme povídat jak získat mnoho barevných bomb v Candy Crush a kombinacích, které můžete vytvořit s touto speciální cukrovinkou.

Z toho důvodu buďte velmi pozorní na triky, které vám dnes nabídneme můžete vytvářet skvělé kombinace a projít úrovně rychleji. Candy Crush je navíc jednou z nejlepších her zdarma, kterou můžete na svých technologických zařízeních používat bez internetu, dokonce ukládá váš postup. A víme, že jsou vyžadovány určité tipy, které nám pomohou projít rychleji, zejména úrovně zvané „ultra obtížné“.

Tipy a triky, jak získat spoustu barevných bomb

Pokud jste si již stáhli Candy Crush na svůj Android nebo jakékoli jiné zařízení a chcete vědět, jak vyhrát, ukážeme vám ty nejlepší triky. Dále vám poskytneme vynikající tipy, jak vytvořit barevné bombyse kterými bonbony je ideální je kombinovat a další.

Nejprve budeme analyzovat, jak můžeme vytvořit barevné bomby, abychom rychleji postupovali v úrovních Candy Crush.

Barevné bomby: Chcete-li je vytvořit, musíte spojte 5 bonbónů stejné barvykdyž je spojíte, vznikne lanýž s barevnými jiskrami, který můžete poskládat s jakýmkoliv cukrovím.

 • Je možné, že ve sloupci, ať už vodorovném nebo svislém, najdete čtyři bonbóny stejné barvy.
 • Ale uprostřed je bonbón, který je odděluje, jiné barvy.
 • V tom případě se budete muset pohybovat tak, aby před vámi byl bonbón stejné barvy jako sloupec.
 • Poté budete muset ve sloupci pouze vyměnit cukroví stejné barvy za tu, která je odděluje od jiné barvy.
 • Tímto způsobem vznikne barevná bomba.

S barevnou bombou můžete provádět mega kombinace s jinými speciálními bonbóny; a pak si vysvětlíme, jak na to.

Vytvořte speciální bonbóny

Díky tomu, že budete vědět, jak se pohybovat pomocí ovládacích prvků Candy Crush, budete moci postupovat přes úrovně super rychle a vyhrát spoustu cen. Proto stručně vysvětlíme jak vyrobit speciální bonbónytakže je zkombinujete s barevnou bombou a uděláte mega exploze.

 • Proužkové bonbony, vznikají spojením čtyř bonbonů ve stejné řadě, při aktivaci podle směru proužků ničí vodorovné nebo svislé řady.
 • Zabalené cukroví, tvořené zápasové bonbony ve tvaru L nebo Tpři výbuchu prasknou prostor 3 x 3.
 • Jelly fish, vznikají tak, že se sladí čtyři bonbony ve tvaru čtverce, když se pustí, jdou k jakémukoli bonbónu, aby ho zlikvidovaly.
 • Barvicí bonbony, vznikají spojením šesti bonbonů, v tomto případě jako by měla vzniknout barevná bomba. Na druhé straně ale musí být ještě jeden bonbón stejné barvy a tím můžete bonbón, který si vyberete, nabarvit stejnou barvou jako barvící bonbón.

Máte-li tyto speciální bonbóny, můžete zkombinujte je s barevnou bombouvytvořit řetězovou reakci a odstranit více překážek.

Slaďte své speciální bonbóny s barevnou bombou

Barevné bomby jsou ve hře velmi důležitým nástrojem, takže musíte vědět, jak je kombinovat, abyste vyhráli rychlejší.

 • Zkombinujte barevnou bombu s pruhovanou cukrovinkou a promění se z pruhované cukroví na cukroví stejné barvy. To zničí mnoho řádků na desce.
 • Spolu s obalovým bonbonem dejte barevnou bombu a uděláte stejný postup jako výše, ale uděláte z nich obalové bonbony. Tento způsobí velké exploze na desce.

barevná bomba proužek cukroví

 • Slaďte barevnou bombu s medúzou a změní ty stejné barvy na ryby.
 • Zkombinujte barevnou bombu s obarvovacím bonbónem a uděláte mega explozi odstraněním bonbónů a uvolněním medu, ledu a dalších.
 • Zkombinujte barevnou bombu s jinou a odstraníte všechny bonbóny.

Doufáme, že tyto tipy a triky byly pro vás velmi užitečné a že můžete maximálně využít barevné bomby v Candy Crush.