Saltar al contenido

Jak získat slevové kupóny a propagační kódy v CornerShopu?

22 de julio de 2022

Dnes existuje mnoho alternativ, pokud jde o objednání jídla domů, a jedna z nejlepších se nazývá CornerShop. Je to kvůli jeho skvělému rozhraní a snadnému použití. Proto se o tom chce každý dozvědět a s ohledem na to dnes uvidíte jak získat slevové kupóny a propagační kódy v CornerShopu.

A je to, komu se nelíbí kupujte věci levněji, než si myslíte, že jsou?, každý chce vždy slevu na své produkty, ať už proto, že se mu finančně nedaří, nebo prostě potřebuje na něco ušetřit. Bez ohledu na důvod, s dnešním tutoriálem se naučíte, jak ušetřit nějaké účty.

Abychom se dostali přímo k věci, prvním krokem, který musíte provést, abyste získali slevové kupóny a propagační kódy v CornerShopu, je stažení aplikace CornerShop z obchodu PlayStore, protože bez ní neuděláte vůbec nic (pokud to neuděláte Pokud nevíte, jak stáhnout a používat aplikaci CornerShop, musíte ji před pokračováním vyhledat).

Jakmile to budete mít, budete mít několik způsobů získat kupóny a slevové kódy (které jsou v podstatě stejné). Číslo jedna je prostřednictvím referenčního kódu stejné aplikace.

Tento kód je již součástí programu a jeho obsluha je velmi jednoduchá. Chcete-li jej aktivovat, budete muset kliknout na tlačítko, které se nazývá „Sdílet“, tato akce způsobí, že se zobrazí odkaz, který můžete zkopírovat a předat kterémukoli ze svých kontaktů.

Až ji budou mít, budou si z ní muset pouze vytvořit účet, s každým vytvořeným nebo zaregistrovaným účtem vyděláte peníze (v Mexiku je to 200 pesos, ale liší se podle země).

Získejte své kupóny a kódy online

Nejlepší způsob, jak získejte slevové kupóny a propagační kódy v CornerShopu, je přes starý a spolehlivý vyhledávač Google. Stačí doslova napsat „Kupóny pro CornerShop“ a hned se vám projeví tisíce stránek, kde vám po kliknutí zobrazí kódy a kupóny.

Všechny slouží (do vyčerpání) a mají různé účely, některé jsou pro malé slevy, jiné pro velké slevy a existuje také určitá částka, která pouze odečítá náklady na dopravu (v každé sekci kupónu je uvedeno, že to dělá).

Pro jejich aktivaci stačí vyhledat ty nejlepší (za velké částky) a kliknout na „Zobrazit kupón“tím získáte kód, který musíte zadat ve svém účtua (Jako tip si přečtěte komentáře tam, protože lidé zveřejňují dobré kupony).

V případě, že chcete více informací, způsob zobrazení uplatněných kuponů v SinDelantal je velmi podobný, takže si o něm můžete vyhledat informace, abyste neudělali žádnou chybu a mimochodem můžete využít příležitosti a zjistit, co jsou nejlepší aplikace pro objednání dodávky jídla?

Jak uplatnit kódy nebo kupóny

Teď, když víte jak získejte slevové kupóny a propagační kódy v CornerShopuje načase, abyste viděli proces, který musíte dodržet, abyste je mohli uplatnit, a jak se stanou účinnými ve vašem účtu.

První věc, kterou musíte udělat, je přihlásit se, poté přejít do nabídky a vybrat možnost s názvem „Účet“ a poté vybrat tlačítko „Kredity“. V této části vám bude umožněno zadat kód.

Cornershop doručovatel s cava

Jakmile to uděláte, klikněte na «Zadat kód» a je to, vaše peníze již budou na hotovostním účtu a můžete je použít, kdykoli budete chtít. Nyní musíte vybrat svou objednávku a dokončit nákup (kód můžete zadat před nebo po výběru toho, co chcete objednat).

S tím, co jste se naučili, nepotřebujete o kuponech nic dalšího vědět, takže zbývá udělat jediné přejděte na web a začněte hledat nejlepší slevy.

Zůstaňte také aktivní v samotné aplikaci, protože čas od času existují propagační akce na určitých místech. Pamatujte, že tato aplikace je jednou z nejlepších, ale jako všechno má čas od času nějaké chyby. Pokud si nějaké všimnete, nahlaste to, ať to technický tým vyřeší a už nejsou žádné nepříjemnosti.

Mějte na paměti stejným způsobem, že nemůžete být pouze klientem této aplikace, protože pokud potřebujete přivýdělek, můžete pracovat v CornerShopu jako doručovatel nebo na jiné pozici.