Saltar al contenido

Jak získat ověření na mém účtu TikTok, abych vynikl mezi uživateli

23 de agosto de 2022

TikTok je sociální síť, kterou hojně navštěvují uživatelé z celého světa, a dokonce i celebrity, které si zde otevírají účty, z tohoto důvodu se aplikace rozhodla klasifikovat výjimečné nebo nejnavštěvovanější uživatele a dát jim možnost si je ověřit pomocí tohoto akce, které dokonce dosáhnou platit za vytváření obsahu na sociální sítito bylo možné pouze v případě, že máte v aplikaci mnoho sledujících.

Pokud nevíte, jak získat ověření v mém účtu TikTok, abyste vynikli mezi uživateli, v následujícím článku vám prozradíme, jak na to.

Proč TikTok již nepoužívá své koruny jako metodu ověření účtu?

Účty TikTok, když dosáhnete přibližného počtu sledujících, vám dají možnost ověřit účet, to bylo od jeho založení, nicméně nejprve se to dělalo korunkou místo modrého cvaknutí jako je tomu dnes.

To se změnilo, protože aplikace postupují a vylepšují a upravují všechny své funkce, v případě koruny je to historie a TikTok již používá to, co používají v další aplikace, jako je Instagram nebo Facebook, tedy modré kliknutí. Uživatelé, kteří dříve tuto korunu měli, když existovala jako ověřovací popis, však zůstali ověřeni, změnil se pouze symbol u jejich jména.

Normálně se slavní lidé, kteří si otevřou účet TikTok, okamžitě ověří, protože se stanou tak virálními, že všichni následovníci, které potřebují k ověření, dorazí najednou.

Jak provést ověření účtu na TikTok?

TikTok umožňuje svým uživatelům vyniknout mezi všemi, což bude možné díky vysokému počtu sledujících, což umožní ověření účtů. Ověření je cena, kterou poskytuje aplikace TikTok některým svým uživatelům vytvářet kvalitní obsah na sociální síti.

Vytvářejte dobrý obsah

Videa, fotografie a diapozitivy, které vytvoříte na TikTok, by měly být vaší cestou ke slávě rychle, přimějí vás, aby vás mnoho sledujících začalo kontrolovat, aby se ověřili. Dobrý obsah bude způsob, jak se snadno ověřit.

získat ověření účtu

sledovat více uživatelů

Při sledování lidí vás také budou chtít sledovat, zkuste tuto alternativu využít ke sledování více uživatelů takže dosáhnete minimálního počtu sledujících k dosažení ověření účtu.

Používejte vhodné pracovní vybavení

I když budete mít tvář a charisma, vybavení kolem vaší práce musí být také adekvátní, abyste měli kvalitní projekci, proto pracovní vybavení, které používáte ve svých nahrávkách, musí být kvalitní a správně fungovat, abyste se k němu dostali. ověření účtu, díky těmto prvkům bude váš profil poutavý a schopnost rychle získat mnoho příznivců.

Kolik lajků potřebujete mít na TikTok, abyste mohli ověřit svůj účet?

Označení „Líbí se mi“ je způsob, jak určit, kolika lidem se vaše video líbilo, to mohou udělat všichni, kteří viděli vaše video s virálním obsahem, takže lajků bude více, ale pro ověření to není důležité, protože není to požadavek jako takový, zde záleží na počtu získaných sledujících při dosažení 100 000 lajků budete moci ověřit svůj účet.

otevřete tiktok na telefonu

Aby bylo možné provést ověření, je povinné mít více než 100 000 sledujících, protože je to povinný požadavek, jinak nebude možné akci provést.

Lidé, kteří vás sledují, musí být zcela legální a ne falešní lidé, TikTok při ověřování vašeho účtu prošetří všechna tato data, a pokud nejsou skutečná, Mohou dokonce smazat váš účet.

Jak brzy můžete obdržet ověření TikTok?

Při podání žádosti o ověření vstupuje do interní kontroly vašeho profilu za účelem kontroly vašich údajů, takže čas žádosti je nepředvídatelný, může to trvat 1 týden nebo rok, pokud jsou vaše data špatná, mohou je dokonce nechat pod kontrolou tedy dlouhou dobu Při vyplňování formuláře musíte mít jasno.

Proces zadávání recenze je zcela zdarma. Až bude připravena, aplikace vám prostřednictvím vašeho účtu sdělí výsledek požadavku, nečekejte tedy žádný email ani nic podobného, ​​budou vás informovat o všem, co souvisí s vašimi údaji.