Saltar al contenido

Jak získat mrkev nebo semena mrkve z Minecraftu

24 de julio de 2022

Přemýšleli jste někdy, jaké věci můžete pěstovat v Minecraft zahradě? Uživatelé obecně pěstují semena pro potraviny; Z tohoto důvodu se to dozvíte v následujícím návodu jak získat minecraft mrkev nebo semena mrkveprvek, který poskytuje četné výhody v režimu přežití v Minecraftu.

Jak získat mrkev nebo semena mrkve z Minecraftu

Existují dvě konkrétní metody, se kterými můžeme získat mrkev v minecraftu, první z nich je najít vesnice a biomy v Minecraftu a druhý je přes zombie. Přečtěte si prosím pozorně následující informace, abyste se dozvěděli více o procesu získávání mrkve v Minecraftu.

Získejte mrkev nebo semena ve vesnicích Minecraftu

Bezpochyby nejjednodušší způsob, jak najít mrkev v Minecraftu, je jít do vesnic, protože vesničané obvykle pěstují tuto oblíbenou zeleninu. Pokud ano, vše, co musíte udělat, je jít do výsadba mrkve a získat je přímo.

Mrkev poznáte velmi snadno, protože se obvykle nachází ve velkých sadech. V Minecraftu si dokonce můžete vytvořit automatickou zahradu. Jako ne všechny sady, které najdeme v minecraftových vesnicích vlastníte tuto plodinu, je vhodné znát další způsoby, jak získat mrkev ve videohře.

zombie

Mnoho lidí to neví, ale je to možné mrkve přímo od zombie. Zombie totiž obvykle mají ovoce, zeleninu a další prvky, jako je tomu u mrkve.

Chcete-li získat mrkev od zombie, bude nutné ji odstranit, v každém případě je třeba poznamenat, že šance na získání mrkve jsou velmi nízké. I tak se ale běžně uživatel Minecraftu ve svých hrách setká s mnoha zombíky, a proto stojí za to upozornit na tento obvykle neznámý fakt.

Na druhé straně zombie také nosí brambory, pšenici a mnoho dalších věcí, které by se vám mohly hodit, když se vydáte do světa Minecraftu.

Co můžeme dělat s mrkví a jejími semínky v Minecraftu?

Mrkev má v Minecraftu různé využití, ve skutečnosti je to prvek, který se vyznačuje svým více funkcí. Zde jsou některé z věcí, které můžete dělat s mrkví v Minecraftu:

zasadit je

Jedním z vrcholů mrkve v Minecraftu je bezpochyby to, že ji můžeme zasadit stejně jako různé prvky ve hře. K provedení této možnosti bude nutné mít a zemědělská půda vhodné, proces, který lze provést velmi snadno.

Pozemek k výsadbě mrkve můžete připravit pomocí nástroje «motyka» popř «motyka» které vám konkrétně poslouží k přípravě jakékoli půdy pro kultivaci. Na druhé straně bude nutné vytvořit vodní kanály a umístit plodiny na místa s velkým množstvím světla. V tomto smyslu si můžete v Minecraftu zvolit automatické zasazení na zemědělskou půdu.

Jednoduchý proces výsadby, jakmile řádně připravíte půdu, stačí zasadit mrkev a počkat, až vyroste. Je třeba poznamenat, že je také možné přimět toto ovoce k rychlejšímu růstu pomocí kostního prášku.

Získejte minecraft mrkev

Potraviny

Hlavním účelem mrkve je bezpochyby její užitečnost jako jídlo, což je obzvláště užitečné v režimu přežití v Minecraftu.

Vaše postava bude moci jíst mrkev bez jakékoli úpravy, tedy v přírodním nebo syrovém stavu. I když můžete také králičí guláškterý nepochybně nabídne zlepšení oproti konzumaci zcela syrové.

Další použití mrkve v Minecraftu

Mrkev má různé využití, jedním z nejoblíbenějších je použití na rybářský prut. Ve skutečnosti můžete použít a mrkev jako návnada v době lovu ryb, což zvýší šance na získání ryb.

Na druhou stranu je třeba poznamenat, že existuje varianta mrkve, známá jako zlatá mrkev, který se získává spojením osmi zlatých nugetů s mrkví. Tento předmět je užitečný pro krocení koní a oslů a lze jej také použít pro chov králíků a dokonce i pro vytváření lektvarů, jako je noční vidění.