Saltar al contenido

Jak získat krumpáč s Silk Touch v Minecraftu -Silk Touch

4 de agosto de 2022

Minecraft je od svého uvedení považován za jednu z nejuniverzálnějších her. A to nejen proto, že má různé způsoby, jak ji hrát (a skutečnost, že ji na její stránce můžete získat v několika verzích), ale také pro širokou škálu nástrojů a možností usnadňujících zážitek, mezi které patří získat a používat hedvábný krumpáč nebo „silk touch zobák“.

Vylepšení získávání a používání krumpáče s hedvábným nádechem v Minecraftu

Nové aktualizace Minecraftu zvýhodnily různé aspekty hry. Silk Touch lze aktuálně aplikovat na jakýkoli objekt nebo „blok” bez větších komplikací (samozřejmě k tomu musíte aktualizovat Minecraft na nejnovější verzi ve španělštině).

Efekt pomáhá udržet jakýkoli druh bloku, který je získán, neporušený, stejně jako v přesném okamžiku sekání nebo kopání. To znamená, že vám umožňuje přístup k blokům v jejich původní podobě a ne k materiálu nebo předmětu, který z nich pochází (nejlepší ze všeho je, že můžete krumpáč nebo nástroj opravit, kdykoli budete chtít, aniž byste ztratili kouzlo).

Pokud zase máte krumpáč, který je pod jiným očarováním s názvem „štěstí“, budete moci výrazně zvýšit šance na získání většího množství materiálových jednotek z uvedeného bloku nebo jej jednoduše uložit, aniž byste zabírali příliš mnoho místa v inventáři.

Podobně získávání a používání hedvábného krumpáče ve hře je výhodné pro přístup k určitým materiálům které jsou exkluzivní pro kouzlo, takže lze usoudit, že je to jeden z nejžádanějších efektů, které Minecraft nabízí.

Způsob, jak získat zobák s nádechem hedvábí

Nyní musíte mít na paměti, že ne všechno je růžové. Získání Silk Touch je založeno na procentuální šanci založené na věcech, jako je úroveň a materiál nástroje, který je potřeba k očarování.

Očarování lze doufejme odemknout hledáním a nalezením konkrétní knihy, která jej obsahuje. Uvedená kniha zůstane uvnitř truhly, dokud ji neotevřete a neobjevíte v určité pasáži hry obecně. Získání těchto artefaktů je poměrně obtížné, takže jako tip, než je utratíte, nejprve vyhledejte, jak používat očarované knihy v Minecraftu.

Alternativně lze tohoto efektu dosáhnout pomocí začarovací tabulky; tak jednoduché to však není. Měli byste postavit stůl a obklopit jej četnými policemi na knihy, protože to zvyšuje šanci, že zasáhnete cíl (k vytvoření kouzelnického stolu budete muset najít průvodce). Knihy «půjčovat” cenné informace, které s výhodou přispívají k procesu náhody.

Kromě výše uvedeného, musíte mít 25 až 30 úrovní, abyste se zdvojnásobili ve větší míře šance na udělení kouzla, jinak bude počet pokusů u očarovacího stolu vyšší a zdlouhavější.

Co se týče materiálu nástroje, je vhodné mít kamenný krumpáč nejlépe v inventáři. Jak se očekávalo, existují vrcholy jiné třídy materiálů, které brání nebo zdržují proces tím, že ovlivňují pravděpodobnost úspěchu.

Jak správně používat hedvábný krumpáč?

Jakmile jste nositelem vítězného výsledku v „ruské ruletě“, což znamená zvolit si kouzlo hedvábného doteku, můžete jej použít na jakýkoli nástroj, v tomto případě krumpáč.

minecraft kouzelná tabulka

Vzpomínka na ten hedvábný dotek umožňuje těžit určité typy bloků neporušené, aniž by se rozdělila na menší celek. Pochopíte-li tento bod dokonale, zbytek závisí pouze na vás a na tom, jak moc chcete sekat nebo kopat, abyste postoupili v Minecraftu.

Příklad získání a použití hedvábného krumpáče se vyskytuje při těžbě diamantové rudy, předpokladem bude získat ho bez jeho zničení.

Totéž se děje s ledem nebo skleněnými bloky, které jsou ideální pro dekorativní účely. Nebo se zatravňovacími bloky zůstane plná místo nečistot. Ty to vidíš? Snadný! Je to otázka trpělivosti a jistoty vědět, k čemu to je a co je to pro vás výhodné!Vpřed!

Jak mohu zvýšit své šance na získání hedvábného doteku?

Nová aktualizace Minecraft byl zvýhodněn v několika ohledech, současný hedvábný dotek lze aplikovat na jakýkoli blok nebo předmět bez dalších komplikací. Efekt pomáhá udržet jakýkoli blok, který získáte, celý.

Pokud máte také krumpáč, který je pod jakýmkoli jiným začarováním štěstí, můžete zvýšit šance získat větší množství materiálů, které pocházejí z bloku a uložit je, aniž by zabíraly tolik místa.

obrazovka minecraft

Kroky k výrobě hedvábného dotykového krumpáče v Minecraftu

Musíte mít na paměti, že ne všechno je tak snadné jako růžové, abyste získali dotek hedvábí, je to založeno na procentu pravděpodobnosti, pokud jde o aspekty, jako je úroveň a materiály nástroje, který je vyžadován k očarování.

Toto očarování lze odemknout hledáním a konkrétní kniha obsahující ji, zůstane tato kniha v nějaké truhle, dokud ji neotevřete a neobjevíte ve hře, obvykle je trochu obtížné tyto knihy najít.

Na druhou stranu, můžete tento efekt získat prostřednictvím kouzelného stolu, ale není to tak jednoduché, budete muset postavit stůl a obklopit jej policemi s knihami, protože to zvyšuje pravděpodobnost, že zasáhnete cíl.

Když shromáždíte vše, co již bylo zmíněno, musíte mít mezi 25 a 30 úrovněmi, abyste zdvojnásobili všechny šance získat toto kouzlo, jinak bude počet pokusů u stolu očarování mnohem vyšší a o něco únavnější než obvykle. Pokud jde o materiál pro tento nástroj, doporučuje se mít v inventáři kamenný krumpáč, protože byste očekávali, že existují krumpáče z jiných druhů materiálu, které proces zdržují.

Jaké jsou nekompatibility, které mají hedvábné hroty v Minecraftu?

Silk Touch nebo Pickaxe a Fortune jsou vzájemně exkluzivní, pokud jsou použity v příkazech k použití na stejný cíl, hedvábný dotyk převládá na blocích ovlivněných oběma očarováními.