Saltar al contenido

Jak získat 100% na Duolingo? – Jak získat maximum zkušeností v Duolingo?

20 de julio de 2022

Duolingo je jednou z nejpoužívanějších aplikací posledních let díky užitečnosti, kterou má při učení nového jazyka pouze pomocí mobilního zařízení.

I když je pravda, že tato platforma může být trochu komplikovaná, získat zkušenosti na Duolingo je extrémně jednoduché; Proto se dnes naučíte využívat tuto aplikaci k učení jazyků.

Jak jednoduchým způsobem získat zkušenosti v Duolingu?

Věnovat se studiu nového jazyka nemusí být krkolomný nebo nudný úkol; Duolingo je nejpraktičtější způsob, jak se naučit nebo upevnit své znalosti jazyka protože při zahájení nového kurzu si můžeme vybrat úroveň, kterou chcete začít.

Nejdůležitější je, že očekávaný výsledek je vždy stejný: začněte v novém jazyce nebo si zdokonalte své znalosti, aby mohly být užitečné každý den, bez ohledu na jazyk mnoha, které jste nabídli. rozhodl se učit.

Prvním krokem k získání zkušeností na Duolingo je zaregistrovat se v Oficiální stránka Duolingo. Nutno podotknout, že se jedná o aplikaci, kterou mohou používat děti i dospělí, kteří se rozhodnou naučit se nový jazyk, aniž by museli opustit domov.

Vytvoření účtu na Duolingo nezabere mnoho času a lze to provést intuitivně. Nyní, jakmile dokončíte registraci, stačí se věnovat tomu, abyste byli každý den lepší a cvičit tak, aby bylo získávání zkušeností v Duolingo jednoduché a zábavné.

Zjistěte, jak můžete být nejlepší v Duolingo

V posledních desetiletích je velmi běžné vidět lidi, kteří se chtějí učit nové jazyky, ať už tradičním způsobem ve třídě, nebo digitálně s chytrým zařízením ze svého obývacího pokoje. Je to kvůli tomu Duolingo je nejlepší volba pro ty, kteří zvolí druhou možnost.

Abyste získali zkušenosti s Duolingo, musíte být stálí v praxi a najít nejlepší způsob, jak studovat na této platformě, aby se znalosti upevňovaly každý den, a proto získali pokročilou úroveň v jazyce, který se rozhodli procvičovat.

Byly však stanoveny určité kroky dosáhnout vyšší úrovně, kterou bezpochyby každý hledá když začnete používat tuto platformu k výuce jazyků. Je nesmírně důležité pamatovat na to, že zkušenosti, které lze po cestě nasbírat, se mohou změnit a mohou se lišit z hlediska funkcí každého jazyka nebo úrovně. Některé ze způsobů, jak dosáhnout vyšší úrovně na Duolingu, jsou:

  • Berte lekce individuálně.
  • Neustále procvičujte každou jednotku a dokončujte lekce.
  • Získejte dobré skóre v hodnoceních, která jsou uvedena na konci každé úrovně.

duolingo zkušenosti předem učit

Každá úroveň nabízí jiné skóre, pokud jde o XP; v případě první úrovně můžete získat až 60 XP bodů a v případě poslední úrovně můžete začít s 30 000 zkušenostními body, dokud nedosáhnete maximálního skóre a neukončíte zvolený jazykový kurz.

Postupujte podle těchto tipů, abyste z Duolingo vytěžili maximum

Jako všechno v životě byste se měli vždy snažit vytěžit z toho maximum nástroje, které digitální svět nabízí každý den; platformy jako Duolingo nezůstávají pozadu, a pokud chcete být nejlepší, měli byste mít na paměti, že:

Lekce duolinga se neliší od toho, na co jsme zvyklí

Kvůli tomu důvodu Je důležité, abyste tomu věnovali alespoň 30 minut věnovat pozornost třídě, aniž by se rozptyloval. Doporučuje se přizpůsobit prostor, kde můžete v klidu studovat.

Využijte každou sekci a nástroj

Duolingo má nekonečno nástroje, které můžete maximálně využít ke zlepšení svých znalostí den za dnem, aniž by chyběl i ten nejmenší detail. Udělejte si čas na objevení každé funkce.