Saltar al contenido

Jak zdarma stáhnout Google Chrome Portable offline pro Windows

21 de julio de 2022

Google Chrome se stal jedním z prohlížečů nejpoužívanější a nejuznávanější po celém světě a díky tomu si mnoho lidí stahuje Google Chrome Portable offline.

A právě díky velkému množství funkcí a rozšíření, které Google Chrome nabízí, jako je vytváření personalizovaného motivu online, jej mnoho lidí využívá. Navíc má přímé napojení na mnoho služeb poskytovaných společností Google, což z něj činí a rychlý a pohodlný nástroj.

Dále si vysvětlíme, jak stáhnout bezplatnou verzi Přenosný Google Chrome pro operační systém Windows; Díky tomu jej můžete načíst v režimu offline tolikrát, kolikrát chcete.

Hlavní funkce Google Chrome Portable offline

Alternativou je Google Chrome Portable což vám usnadní stahování a instalaci prohlížeče Chrome, aniž byste museli stahovat software. Obvykle přicházejí v komprimovaném souboru a k jeho použití stačí rozbalit zmíněný program.

Je velmi důležité si pamatovat, že přenosné programy mají určitá omezení, jako je jejich automatická aktualizace. To je nutné provést ručně, to znamená, že si musíte stáhnout aktualizovanou verzi do počítače, který často používáte, a uložit ji tam, kde ji obvykle používáte.

S ohledem na to je vhodné věnovat pozornost aktualizacím, které Google Chrome neustále předkládá. Tímto způsobem můžete ručně aktualizovat nainstalovaná rozšíření Chrome v několika krocích.

Vzhledem k tomu, že přenosné verze prohlížeče Chrome nejsou oficiální, je nejlepší si jej stáhnout z bezpečných webových stránek. Jakmile si pořídíte svůj Chrome Portable, můžete jej spustit na svém vlastním počítači vždy ho noste s sebou na USB flash disku nebo flash disku.

Jak stáhnout Google Chrome Portable offline pro Windows

Přenosný offline prohlížeč Google Chrome byl navržen jednoduchým a elegantním způsobem. Abyste po stažení tohoto programu měli přístup ke svým webovým stránkám s nejlepší možnou rychlostí na jakémkoli počítači se systémem Windows, který potřebujete.

Chcete-li stáhnout verzi kompatibilní se systémem Windows, musíte přejít na stránku Google Chrome Portable. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko «Poslední verze» a připraven. Budete mít přenosnou aplikaci, takže si své prohlížení můžete vzít s sebou.

Všimnete si, že Google Chrome Portable je kompatibilní s Windows 7, 8 a 10, ale také s jinými operačními systémy, takže si jej můžete užívat na různých zařízeních.

Lidé to říkají můžete jej použít v offline mód, protože k jeho otevření nepotřebujete připojení k internetu. Stačí rozbalit komprimovaný soubor, který jste si dříve stáhli pomocí programu, a budete jej mít k dispozici, až budete mít přístup k internetu.

Funkce Google Chrome Portable

Přenosný prohlížeč Google Chrome má stejné funkce jako pravý chrom, který používáte na svém počítači. Pojďme se podívat na některé důvody, proč se stal oblíbeným mezi některými:

 • Rychlost, jak při spuštění, tak v procesu načítání webových stránek.
 • Aplikace běží snadněji.
 • Má jednoduché a intuitivní rozhraní.
 • Přístup k uspořádání vašich karet, jak chcete.
 • Můžeš přidat témata do prohlížeče.
 • Neustálé aktualizace zabezpečení.
 • Soukromé prohlížení.
 • Obsahuje užitečné a vlastní pluginy a rozšíření.

přenosný google chrome

Pokud jde o poslední bod, rozšíření, která si můžete zakoupit pro přizpůsobení Chrome, jsou tak užitečná, že se stala jedním z hlavních důvodů, proč je tento prohlížeč považován za jeden z nejlepších. Mezi nejpoužívanější patří:

 • Pop Blocker. Automaticky blokovat vše typ vyskakovacích oken nebo vyskakovací okna, která se objevují při procházení internetu.
 • OneTab. Uložte všechny otevřené karty do seznamu, což šetří paměť o 95 % a zrychlí váš prohlížeč.
 • Google Překladač. Přeloží vybraný text, kterému potřebujete porozumět, a zobrazí výsledky na malé kartě.
 • Kapsa. Hlídat webové stránky které si chcete přečíst později bez připojení k internetu.
 • Úžasný snímek obrazovky. Zachyťte jakoukoli část prohlížeče, kterou potřebujete. Můžete provádět úpravy, jako je přidávání tvarů, textu atd.
 • Google slovník. Ukáže vám definici slova, které neznáte. Stačí jej vybrat a objeví se malé pole s významem.
 • EmojiONE. Jedná se o rozbalovací okno, ve kterém můžete vidět všechny emotikony sociálních sítí, abyste je mohli použít ve svém prohlížeči Google Chrome.

A seznam je dlouhý, ale s těmito nápady již můžete vidět vše, co je možné užít s Google Chrome, proč si to nevzít všude s sebou? Stáhněte si zdarma prohlížeč Google Chrome Portable a používejte jej, kdykoli budete chtít. Můžete dokonce nastavit, aby se Chrome před stažením zeptal, kam jej chcete uložit, abyste po dokončení stahování věděli, kam jít.