Saltar al contenido

Jak zdarma sledovat nebo geolokalizovat přesnou dynamickou IP adresu

21 de julio de 2022

IP adresa je identifikační číslo, které má každý počítač s internetem. Dalo by se říci, že je to dokonce občanský průkaz, který identifikuje váš počítač na každé webové stránce, kterou zadáte. Ve filmech je velmi běžné vidět lidi «sledovat» IP adresy a je to možné i v reálném životě. dělatJak zdarma sledovat nebo geolokalizovat přesnou dynamickou IP adresu?

První věc, kterou byste měli vědět před sledováním IP adresy, je, že proces není tak podobný tomu, co vidíme ve filmech a televizních seriálech. V televizi a v Hollywoodu může počítačový expert najít a lokalizovat zařízení pouze pomocí IP adresy. Ale v reálném životě výsledek a proces může nebýt tak efektivní nebo „zábavný“.

Ve skutečnosti je vysoce nepravděpodobné, že budete skutečně schopni najít počítač podle jeho IP, bez ohledu na to, jakou metodu použijete. Existuje mnoho různých způsobů, jak zdarma sledovat nebo geolokalizovat přesnou dynamickou IP adresu, ale k jejímu úspěšnému dosažení můžete postupovat podle níže uvedených kroků.

Jak sledovat IP adresu

Na internetu najdeme mnoho stránek věnovaných hledání a umístění IP adresy, kterou máte. Ne všechny jsou však skutečně spolehlivé a neposkytují vám dobrou adresu, když chcete číslo najít.

Navíc mohou být poměrně komplikované a nevysvětlují, jak používat výsledky vrácené hledáním umístění IP adresa. Nejlepší je použít stránku, jejíž účinnost je 100% zkontrolováno.

Kroky ke sledování IP adresy

  1. Začněte tím, že víte, jakou IP adresu chcete sledovat v reálném čase, můžete to snadno získat. Pokud chcete sledovat počítač, který vstoupil do vašich sítí, můžete vidět jeho IP adresy v části „Přihlašovací aktivita“ na stránce. Nebo pokud máte zařízení blízko sebe, můžete IP zobrazit kliknutím na tlačítko Windows a klávesu R, kde uvidíte, jak se data projeví.
  2. Najděte si opravdu důvěryhodný web pro sledování a geolokaci IP adres, je jich po celém webu mnoho.
  3. Až budete mít stránku, o které si myslíte, že jí můžete důvěřovat, naučte se ji používat. Obvykle obsahují a Textové pole kde musíte umístit dynamickou IP adresu, kterou chcete sledovat. Najděte toto pole a zadejte výše uvedenou IP adresu.
  4. Pravděpodobně uvidíte rámeček s nápisem «Vyhledat IP adresu» nebo použijte podobný výraz, klepnutím na něj proveďte skenování. V závislosti na stránce může být výsledkem fotografie a poloha na mapě nebo souřadnice zeměpisné šířky a délky. Nejlepší je, že pokud je to mapa, mějte odkaz na Google Maps, jinak vám bude k ničemu.
  5. Pokud jste získali souřadnice zeměpisné délky a šířky, bude vám stačit, když se dozvíte o způsobech zápisu souřadnic. Poté, co víte, jak správně zapsat výsledky, zadejte je do Map Google, abyste získali přibližnou polohu.

proxy síť

Je důležité si uvědomit, že mnohokrát výsledek, který vám stránka poskytne, není přesné umístění, ale přibližná oblast, kde je umístěna dynamická IP.

Co byste měli vědět před sledováním dynamické IP adresy

Dynamické IP adresy se poněkud liší od normálních IP adres v tom, že se v průběhu času mění. To znamená, že mají určitou dobu trvání obecně přidělenou společností. Z tohoto důvodu mohou být obtížněji dohledatelné než běžná IP, a co víc, mohly by ukázat jako nemožné.

Je to proto, že je speciálně používají společnosti, aby zajistily bezpečnost vyhledávání svých pracovníků. Mění každou určitou krátkou dobu IP adresu, což znemožní lepení z počítače na adresu v reálném čase úspěšně. Nejprve tedy musíte vědět, zda je adresa, kterou plánujete sledovat, dynamická nebo statická.

Doporučuje se, abyste znali dobu, po kterou je IP uchováváno. A pokud nemůžete, poté, co jej získáte, vyhledejte jej co nejrychleji na stránce, kterou jste si vybrali. A co je ještě důležitější, pamatujte, že nebudete moci získat konkrétní místo, ale a přibližná plocha.

Pokud nechcete, aby vás ostatní sledovali, měli byste se naučit, jak skrýt svou IP adresu při procházení Chrome.