Saltar al contenido

Jak zcela odstranit a odinstalovat Kaspersky beze stopy

31 de julio de 2022

pak uvidíme jak zcela odstranit a odinstalovat Kaspersky beze stopy na našem počítači. Pokaždé, když instalujeme nový antivirus, je velmi důležité, abychom ten starý úplně odstranili.

Ochrana počítače pomocí antiviru, brány firewall, ochrany proti spywaru a spamu je v našich počítačích nesmírně důležitá. Musíme tedy mít vždy jeden nainstalovaný, i když se může stát, že si aktivujete zkušební verzi antiviru Kaspersky, abyste vyzkoušeli, jak funguje, a nebudete přesvědčeni. V tom případě je čas jej odinstalovat a zkusit jiný.

Ale v době odinstalujte jej Ze stejných možností Windows zjistíme, že v systémovém registru jsou stopy programu. Něco, co nechceme a čemu se lze velmi snadno vyhnout.

Proto se podíváme na to, jak zcela odstranit a odinstalovat Kaspersky z vašeho počítače bez zanechání jakýchkoli stop. Návod, jak toho dosáhnout, je vcelku jednoduchý a rychle oceníte, že v pár krocích se již nebudete muset starat o to, zda antivirus nezanechal nějakou stopu.

Postupujte podle tohoto podrobného průvodce a během chvilky to budete mít úplně odinstaloval tento antivirus abyste mohli vyzkoušet jiné alternativy, které jsou možná lépe optimalizované nebo které na vašem počítači fungují mnohem lépe.


Jak úplně odebrat Kaspersky v systému Windows

Když odinstalujete programy z našeho počítače, v mnoha případech zůstanou jejich stopy v registru Windows. V případě antiviru k čištění počítače s Windows Kaspersky ideální je, abyste odstranili jakoukoli jeho stopu.

K tomu použijeme nástroj nazvaný KAVREMOVER, který se používá k definitivnímu odstranění jakéhokoli druhu stopy, která zůstane po antivirus na našem počítači. Ideální způsob, jak jej správně používat, je spustit počítač v nouzovém režimu, po dokončení procesu budete mít Kaspersky zcela odinstalován.

Ale jak používáme KAVREMOVER? Ukážeme si jednoduchý návod, abyste v několika krocích přesně věděli, jak jej používat, a tímto způsobem antivirus zcela odstranit z vašeho systému.

logo kaspersky

Jak odinstalovat Kaspersky beze stopy v systému Windows 10

  • Jak jsme vám řekli, musíme spustit počítač v nouzovém režimu, a proto budeme muset stisknout „Start“ a poté přejdeme na „Nastavení“.
  • Poté budeme muset hledat „Aktualizace a zabezpečení“ a poté budeme muset kliknout na „Obnovit“.
  • Nyní klikněte na „Pokročilý start“ a poté restartujeme počítač.
  • Jakmile tým začne, budeme si muset vybrat Odstraňování problémů > Pokročilé možnosti > Nastavení spouštění a znovu restartujeme.
  • Po druhém restartu počítače vidíme, že se objeví nová nabídka, kde můžeme vybrat „povolit bezpečný režim“.
  • Nyní můžeme spustit program Kaspersky a zcela odstranit antivirus z našeho operačního systému. Když to uděláme, obvykle automaticky zjistí verzi, kterou jsme nainstalovali.
  • Pokud tomu tak není, budete jej muset jednoduše vybrat z rozbalovací nabídky. Po výběru verze nyní můžeme kliknout na „Odstranit” pro zahájení procesu odinstalace.

Jak odinstalovat Kaspersky v systému Windows 7 bez zanechání stopy

Budeme muset restartovat počítač a když se spouští, budeme muset stisknout klávesa F8 dokud se neobjeví nabídka s širokou škálou možností.

Ze všech těchto možností nás zajímá ta, která říká «Nouzový režim» stiskněte enter pro spuštění PC v uvedeném režimu. Plocha bude vypadat dost divně, ignorujte ji a spusťte program pro odinstalaci Kaspersky.

Po spuštění by měl zjistit verzi, kterou jste nainstalovali. Pokud ne, budete jej muset vybrat a poté kliknout na «Odstranit» zahájení procesu by nemělo trvat dlouho.