Saltar al contenido

Jak zavřít nebo smazat účet PSN Sony Playstation Network?

8 de agosto de 2022

Internet se stal natolik nezbytným, že je dokonce součástí našeho každodenního života hledat spoustu alternativ. To je to, co můžeme vidět, jak se odráží v použití, které dáváme jiným zařízenímezi nimiž musíme vyzdvihnout herní konzole.

Díky výhodám, které nám internet poskytuje, bylo jen otázkou času, kdy se budeme moci připojit k internetu z našich videoherních konzolí.

Obecně platí, že naprostá většina videoherních platforem nám dnes nabízí různé typy služeb, které souvisí se sítí sítí a pomáhají tak vytvořit systém účtů ve prospěch každého uživatele.

Díky tomu můžeme také provádět různá stahování a dokonce přistupovat k více online hry které si můžeme užít kdekoli na světě. Je třeba poznamenat, že existuje také mnoho her, které si můžete užít, aniž byste byli připojeni k internetu.

Tentokrát bude řeč o konzolích patřících pod značku Sony, tedy konzolích PlayStation. Metoda, kterou používají, pokud jde o uživatelské profily, je známá jako profily PSN, které vlastní Sony playstation síť.

Jedná se o účty, které svým uživatelům umožňují užívat si různé online hry a zároveň mají přístup na jejich oficiální stránku Katalog digitálních her které společnost poskytuje. To funguje jak u her, tak u filmů.

Navzdory těmto výhodám je docela možné, že se některý uživatel rozhodne odhlásit odběr. Bez ohledu na důvod vám v tomto příspěvku poskytneme přesné klíče, pomocí kterých můžete zrušit svůj účet PSN Sony PlayStation Network.

Zrušení účtu PSN z PS4

První věc, kterou vám chceme před pokračováním objasnit, je skutečnost, že definitivně není možné smazat a PS4. Co je však možné udělat, je provést jeho úplné odpojení a také odhlásit z jiného místa. Zde si o tom vysvětlíme trochu více.

 1. První věc, kterou byste měli udělat, je zapnout konzolu a poté se přihlásit pomocí účtu, který chcete odpojit.
 2. Jakmile jste uvnitř účtu, přejděte na „Nastavení“.
 3. V této nabídce vyberte možnost „PlayStation Network“. Pokud se stane, že tuto možnost nenajdete, přejděte na „Správa účtů“.
 4. Jakmile jste uvnitř, musíte najít možnost „Aktivujte jako primární PS4l“ a znovu se najděte na „Nastavení“.
 5. V rámci této možnosti uvidíte tlačítko s nápisem „Deaktivovat“, stisknete jej a na obrazovce se objeví otázka pro potvrzení uvedené akce.
 6. Po dokončení těchto kroků bude váš účet úspěšně odpojen od konzole.

připojit ps4 tv

Smazání účtu PSN z PS3

Stejně tak z naší konzole PS3 můžeme provést několik kroků a odhlásit se z účtu. Postup je následující:

 • Začněte znovu zapnutím konzoly Playstation 3.
 • Když to začalo, pokračujte na Přihlásit se z účtu, který chcete odpojit běžným způsobem.
 • Poté musíte přejít na ikonu vašeho uživatele a pokračovat stisknutím trojúhelníku ovládacího prvku pro zadání uvedené možnosti.
 • Jakmile se dostanete do nabídky možností, uvidíte, že na konci seznamu bude možnost „Odstranit“. Stiskněte a vše bude připraveno.
 • Je možné, že se během procesu objeví řada možností nebo varování, ke kterým stačí stisknout tlačítko přijmout a vše bude připraveno pro vstup s novým uživatelem.

Stejně tak, abyste se dostali ze všech databází a systémů vlastněných společností, stačí zavolat Zákaznická podpora a odhalit skutečnost chtění odpojit vaše e-maily tak, aby to dělali správně a bezpečně z centrály.