Saltar al contenido

Jak zavřít kartu prohlížeče Google Chrome pomocí klávesových zkratek

20 de julio de 2022

Jak jsme vždy říkali, naučit se používat různé funkce, které naše elektronických zařízení a aplikace, které denně používáme, je a velká výhoda. Zvláště v tomto konkurenčním světě, kde nemůžeme čekat.

Proto je tak důležité vědět, jak můžeme náš prohlížeč Google Chrome používat efektivněji. Z tohoto důvodu vám přinášíme následující tutoriál, který vysvětlí kroky, které je třeba dodržet zavřete kartu prohlížeče Google Chrome pomocí klávesových zkratek.

V jiných tutoriálech jsme vás již naučili, jak používat různé klávesové zkratky, jaké existují kombinace. Jaké akce generují různé kombinace kláves, ale jistě jste nevěděli, že tyto zkratky můžete použít v prohlížeči. Proto vám to ukážeme Jak zavřít kartu prohlížeče Google Chrome pomocí klávesových zkratek.

Pokud jste již obeznámeni s těmito zkratky, zjistíte, že jsou velmi jednoduché na používání a snadno zapamatovatelné. Ale vyvstává otázka, tyto klávesové zkratky vyvolají stejnou akci v prohlížeč Google Chrome, než ty, které vytvoříte v dokumentu aplikace Word. Abychom vám odpověděli, žádáme vás, abyste s námi pokračovali.

V dalším tutoriálu vám ukážeme velmi snadný způsob zavřete kartu prohlížeče Google Chrome pomocí klávesových zkratek. Tato metoda vám pomůže v případech, kdy se objeví podezřelá karta a vy nevíte, jak ji bez použití myši zavřít. Je důležité, abyste věděli, že existují další zkratky, které můžete ve svém prohlížeči používat.

Ale tyto budou produkovat jiné efekty ale pro náš případ vás naučíme, jak zavřít otevřené okno, které máte v prohlížeči. Při použití této klávesové zkratky musíte být opatrní, protože můžete zavřít okna, která zavírat nechcete. Takže akci, kterou musíte provést, abyste zavřeli kartu souboru prohlížeč google chrome je další.

Mnohokrát se stane, že máte a otevřené okno a najednou se objeví další a v žádném případě to nejde zavřít. Provedením této operace můžete toto okno velmi snadno zavřít pomocí klávesových zkratek. To je samozřejmě v případech, kdy používáte a osobní počítač.

Když jste ve svém prohlížeči a jste v a tab a chcete je ukončit, stiskněte klávesu Ctrl a poté bez uvolnění stisknete klávesu W. Když provedete tuto kombinaci kláves, karta, kterou jste měli otevřeno, se automaticky zavře. automatický. Tato akce, jak jsme vám řekli dříve, je velmi funkční, když se objeví karta, kterou nechcete zavřít.

Tyto klávesové zkratky mohou být také vytvořeny a jsou velmi užitečné, protože nám zabraňují přesunout kurzor nahoru, pokud provádíme nějakou práci na psaní. Opak kombinace Ctrl a klávesu W Jde o kombinaci kláves Ctrl a N. S touto klávesovou zkratkou se v prohlížeči objeví nová karta v bílé barvě.

Viděli jste, že jsou velmi praktické a snadné použití a zapamatování a ujišťujeme vás, že osvojení si těchto zkratek vám pomůže být efektivnější při provádění vašich každodenních úkolů. Je důležité, abyste věděli, že tyto zkratky s největší pravděpodobností nebudou fungovat v jiných prohlížečích. Co to znamená, že k provedení akce zavření karty potřebujete další jiná kombinace.

používat klávesové zkratky

A tímto jsme dokončili vysvětlení velmi snadného způsobu zavřete kartu prohlížeče Google Chrome pomocí klávesových zkratek. V budoucích dílech si povíme o dalších kombinacích kláves, které můžete provést, abyste mohli provádět akce ve svém prohlížeči, aniž byste museli používat myš počítače.