Saltar al contenido

Jak zapnout nebo vypnout nové příspěvky přátel na Facebooku

21 de julio de 2022

Postupem času se soukromí stává stále důležitějším virtuální svět, právě z tohoto důvodu přijal Facebook v této souvislosti určitá opatření. Dnes vás naučíme, jak aktivovat nebo deaktivovat nové příspěvky přátel na Facebooku.

Pokud jste již unaveni nové příspěvky přátel které jsou automaticky vytvořeny ve vašem účtu, nebojte se, existují způsoby, jak tuto možnost zakázat. Dnes se naučíte velmi snadno jak to deaktivovat

Jak zapnout nebo vypnout nové příspěvky přátel na Facebooku

Tento postup můžete provést z počítače poměrně snadno. V každém případě, pokud máte pochybnosti a jste ve světě sociálních sítí a internetu nováčky. Zde vás provedeme krok za krokem, jak tento postup provést velmi jednoduchým způsobem.

  1. První věc, kterou byste měli udělat, je přihlásit se ve svém účtu na Facebooku.
  2. Jakmile zadáte svůj účet, musíte přejít na možnosti konfigurace. Ke kterému se dostanete přes malý trojúhelník umístěný v pravé horní části obrazovky. Tam stiskněte Registr aktivit.
  3. V levé části obrazovky se zobrazí mnoho možností, klikněte na ikonu Plus.
  4. Vyhledejte možnost přátel, klikněte na ni a poté vyhledejte přidali přátele (nebo Added Friends), klikněte tam.
  5. Zobrazí se možnosti související s Added Friends, musíte stisknout malou ikonu, která se nachází vedle té ve tvaru planety.
  6. Po kliknutí na tuto ikonu se objeví tři možnosti, které musíte vypnout Hlásí se nový přítel.

Tímto postupem se již nebudou zobrazovat oznámení týkající se nových přátel na Facebooku.

Na druhou stranu další velmi otravná upozornění jsou ta narozeninová, ale vězte, že i na Facebooku je možné velmi jednoduše upozornění na narozeniny vypnout a osvobodit se od neustálého připomínání těchto dat.

Pomocí předchozí metody se zbavíte těch otravných upozornění, která Facebook automaticky dělal s našimi novými přáteli. Takto rozšíříte své soukromídále procházejte více možnostmi nabízenými platformou, abyste dále zlepšili své zkušenosti s touto populární sociální sítí a přizpůsobili si svůj účet Facebook podle vašeho gusta

Kromě výše uvedeného se důrazně doporučuje znát metodu, jak přestat dostávat žádosti o přátelství od cizích lidí na Facebooku, protože tímto způsobem přestanete dostávat žádosti od lidí, kteří vás nezajímají.