Saltar al contenido

Jak zapnout a vypnout polohu v reálném čase na WhatsApp

19 de julio de 2022

Poloha v reálném čase může být velmi užitečná pro společnosti i uživatele, ale jsou chvíle, kdy je lepší tuto možnost zakázat. Dnes si ukážeme jak na to zapněte a vypněte polohu v reálném čase na WhatsApp.

Dnes mají všechna moderní zařízení umístění v reálném časeI když se to může u jednotlivých značek nebo modelů lišit, princip je vždy stejný. V každém případě se někteří diví, jak tuto funkci deaktivovat, naučíme vás to zde.

V dnešním tutoriálu se dozvíte, jak povolit nebo zakázat tuto funkci na mobilních zařízeních, ale pokud vás zajímá, jak to udělat na vašem PC, můžete si přečíst tento návod, jak povolit nebo zakázat umístění mého PC ve Windows 10 .

Proč je dobré vědět, jak aktivovat nebo deaktivovat polohu WhatsApp v reálném čase?

Aplikace WhatsApp je velmi důležitá, dnes je to nejpoužívanější software pro zasílání zpráv na světě. Díky ní můžete posílat fotky, videa a zprávy, ve skutečnosti má aplikace mnoho výhod, které většina lidí nezná, v každém případě doporučujeme vědět, jak zapnout a vypnout polohuprotože existuje funkce, která jej využívá velmi efektivně.

sdílet svou polohu

WhatsApp nám umožňuje sdílet naši polohu v reálném čase s kontakty, kterým dáváme oprávnění. To je velmi užitečné v případě schůzek a jiných událostí, protože hostitel bude vědět, zda se hosté chystají dorazit.

Pokud máte vypnutou polohu v reálném čase, nebudete moci svou polohu správně sdílet, takže budete chtít vědět, jak ji zapnout. Také, pokud nechcete svou polohu kdykoli sdílet, může být vhodné vědět, jak funkci deaktivovat, nebo můžete také umístit falešnou polohu v reálném čase na WhatsApp, aby lidé nevěděli, kde jste.

Jak aktivovat a deaktivovat polohu v reálném čase v WhatsApp na Androidu

Systém Android se v posledních letech stal velmi populárním a stal se operačním systémem větší rozšíření po celé planetě. Existuje mnoho lidí, kteří mají telefon s tímto operačním systémem a ve většině případů jsou konfigurace podobné.

Pečlivě si přečtěte našeho průvodce, jak deaktivovat polohu WhatsApp v reálném čase na vašem telefonu Android:

  1. Proces deaktivace polohy v reálném čase je velmi jednoduchý, první věc, kterou byste měli udělat, je najít nastavení ve vašem systému, poznáte to, protože má obvykle ikonu ozubeného kola. Klikněte na tuto možnost.
  2. vnitřní sekce Nastavení Měli byste vyhledat kartu Aplikace, klikněte na ni.
  3. Objeví se všechny aplikace nainstalované v systému, nyní musíte najít aplikaci WhatsApp, nejlogičtější je, že se nachází téměř na konci, protože aplikace jsou obvykle uspořádány v abecedním pořadí. Jakmile to najdete, stiskněte.
  4. Nyní musíte kliknout na možnost povolení, který se také mnohokrát objeví jako Accesses. tam musíte aktivovat/deaktivovat možnost Poloha, pokud ji deaktivujete, WhatsApp nebude mít přístup k vaší poloze v reálném čase.

Jak zapnout a vypnout polohu v reálném čase na WhatsApp na iOS

Operační systém iOS byl vytvořen společností Apple pro přenosná zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety. vedle androidu pokrývá většinu trhu mobilní telefon.

upozornění whatsapp ios

Pokud máte zájem o deaktivaci polohy v WhatsApp pro váš iPhone, postupujte podle následujících pokynů:

  1. vyhledejte možnost Nastavení na vašem zařízení a klikněte na něj.
  2. Jakmile jste v nastavení, najděte ikonu aplikace WhatsApp, nejběžnější je, že se nachází téměř na konci seznamu možností.
  3. Stisknutím ikony WhatsApp se zobrazí všechny možnosti, které můžeme upravit. Klikněte na Umístění.
  4. Zobrazí se nová obrazovka, pro úplné zakázání polohy v reálném čase musíte kliknout na možnost Nikdy.