Saltar al contenido

Jak zaplatit dálniční poplatek Santiago – Lampa online

20 de julio de 2022

Dálnice Santiago – Lampa není napojena na ostatní dálnice. Pro tohle proces platby za dálnici musí být v tomto případě proveden samostatněpokud vás tyto informace zaujaly, zde se dozvíte, jak provést platbu za dálnici Santiago Lampa.

Kde se platí mýtné na dálnici Santiago-Lampa?

Nejvhodnější způsob platby mýtného je zadáním na oficiální web autoviasantiagolampa.cl Najdete tam portál, který vám umožní snadno zaplatit mýtné jedním z prostředků, které web akceptuje, kterými jsou webpay a servipag.

Kde si mohu koupit denní vstupenku Santiago – Lampa?

Tento průkaz lze zakoupit výhradně na webu koncesionáře dálnic: autoviasantiagolampa.cl s cenou 1 783 clp

Jaké trasy pokrývá denní jízda?

Existují 2 typy denních jízdenek, první je výše zmíněná denní jízdenka Santiago-Lampa pouze zahrnuje tato dálnice.

Na druhé straně existuje denní jízdenka PDUI (za cenu 6 800 clp), která zahrnuje následující dálnice:

 • Central Highway (Route 5 a General Velásquez)
 • AMB Road Access (Santiago Airport)
 • Vepucio Norte Express
 • Severní pobřeží
 • Jižní Vespucio a tunel San Cristóbal

Je důležité poznamenat, že tento průchod neobsahuje dálnice Santiago – Lampa nebo Radial Nor-Oriente a že používání těchto dálnic bez řádného průjezdu vám může vynést pokutu.

V obou případech denní jízdenka umožňuje použití na jeden den ze zahrnutých dálnic, s harmonogramem od 00:00 hodin do 23:59 hodin dne registrovaným uživatelem pro jeho použití.

Jak mohu vidět svůj dluh TAG de la Lampa?

V případě použití dálniční sítě bez denního průjezdu ale počítám s TAGem, náklady na mýtné se v něm budou kumulovat, takže později můžete platbu provést jednoduchým způsobem.

Proces přes web

Jak se stalo populární, všechny tyto procesy jsou automatizovány a digitalizovány, nebude to výjimkou, mělo by se jednat o poměrně jednoduchý proces, protože nepotřebujete nic víc než váš aktualizovaný RUT.

Máme-li po ruce RUT, můžeme provádět postupy, jako např. zkontrolovat nebo ověřit, zda máme dluhy nebo nevyřízené účty na této dálnici proveďte odpovídající platby, to vše podle příslušných kroků.

online platby santiago lampa

 1. Chcete-li zaplatit svůj dluh, musíte vstoupit na webovou platformu.
 2. Na obrazovce, která se objeví jako další, musíte zadat RUT, můžete být registrováni nebo ne, ale pokud obvykle používáte Santiago Lampa Avenue, měli byste dodržovat možnosti registrace.
 3. Poté se objeví 2 možnosti, které budou:
  • Nemáte žádné nevyřízené dokumenty k zaplacení.
  • Vyberte platební smlouvy.
 4. Vyberte svůj dluh, který chcete zrušit, zvolte způsob platby, který je pro vás nejpohodlnější podle vašich potřeb.
 5. Vyplňte odpovídající údaje a budete připraveni, váš dluh je vyrovnán.

Nemáte zařízení TAG

Dálnice Santiago Lampa spojuje region Américo Vespucio s obcí Lampa. Pokud jste stálým uživatelem dálnice Santiago Lampa měli byste mít zapnuté zařízení Uber TAG.

V případě, že nemáte zapnuté zařízení TAG, nemějte obavy, abyste se vyhnuli pokutě, můžete provést platbu alternativně v závislosti samozřejmě na úseku dálnice, který hodláte použít.

V tomto případě, abyste mohli cestovat po dálnici Santiago Lampa, za předpokladu, že nemáte zařízení TAG, musíte respektovat různé dopravní značky a získat výše uvedené denní jízdenka Santiago Lampatento průkaz je platný pouze 24 hodin, ale umožňuje vám během těchto 24 hodin projet tolikrát, kolikrát potřebujete.

Podél dálnice Santiago Lampa je několik bran, kde bude vaše každodenní jízdenka velmi užitečná. Pamatujte, že tento průkaz je pro každodenní použití, Po 24 hodinách používání si budete muset zakoupit nový..

průjezd automobilovým tunelem

 • Lo Marcoleta Portico – km 11,5.
 • Buenaventura Junction – Km 13,7.
 • Křižovatka La Montaña – Km 16.4.
 • Link Lo Pinto – Km 20,8.

V těchto 4 bodech bude nutná vaše denní jízdenka, s níž, i když nemáte zapnuté zařízení TAG, nebudete pokutováni dopravními úřady. A samozřejmě můžete vstoupit na web a zkontrolovat, zda nemáte nějaké nevyřízené dluhy.

Jak zaplatit dálniční známku Lampa bez TAGu

Pokud vaše plány zahrnují dosažení mýtného Lampa (toto mýtné označuje konec úseku dálnice Santiago Lampa), měli byste mít na paměti, že k tomu byste měli mít zařízení TAG.

Pokud toto nemáte, můžete vždy použít boxy, které jsou hned vedle trati. Pokud jste však projeli rychlým pruhem, aniž byste vstoupili do bočních platebních boxů, musíte si koupit průkaz v tranzitu.

Tato vstupenka bude jednorázová, takže pokud ji projdete 3x denně, budete si muset zakoupit 3 vstupenky. Tuto vstupenku, stejně jako předchozí, 24hodinovou, lze získat online prostřednictvím webové stránky www.santiagolampa.cl

Kolik stojí mýtné Lampa?

Cena jednoho použití závisí na Typ vozidla použitý.

– Osobní automobily, nákladní auta a dvounápravové kombi: 800 clp
– Nákladní automobily, dvounápravové autobusy, stroje a dvoukolová nákladní vozidla: 1 400 clp
– Nákladní automobily a autobusy s více než dvěma nápravami: 2 500 clp
– Motocykly: 200 clp

zpoplatněná silnice mobilní

Kdy mám dostat průkazy

Oba průkazy, o kterých jsme hovořili výše, můžeme normálně získat online buď před nebo po tranzitu na získání průkazů máte 30 dní po tranzitu, abyste se vyhnuli pokutě, jakkoli můžete koupit se slevou při nákupu prochází dny předem nebo až 2 dny po tranzitu.

Tyto postupy jsou vám k dispozici prostřednictvím webové stránky, a to s cílem, aby každý uživatel měl skvělé zařízení k provádění svých tranzitních plateb, díky této modalitě musí být počet přestupků pro každého uživatele velmi nízký. Doufáme, že tyto informace byly pro vás zcela užitečné a že je sdílíte se svými přáteli, o kterých si myslíte, že je potřebují.