Saltar al contenido

Jak zapálit nebo zničit a uhasit oheň v ARK: Survival Evolved

15 de julio de 2022

Včera jste byli doma, ale dnes jste uprostřed města ARK a musíte čelit problémům, se kterými jste nečekali, že se setkají. Budete s prefabrikovanou myšlenkou, že k jídlu a rozsvícení v noci zapnete sporák a vypínač, ale ve světě archy, tak jednoduché to nebude. Právě to je kouzlo virtuálního světa, který nekonečnými způsoby testuje vaše mentální schopnosti, zapalováním nebo ničením a uhašením ohně, bude jedním z takových případů.

Vesmír her je vždy na dosah ruky s tolika technologickými nástroji, ztratit se ve virtuálním světěodpojit se od problémů fyzického světa, je opravdová lahůdka.

Můžete hrát z mobilu a dalších, z počítače nebo konzole. Pokud jste na mobilu, stačí prohledat obchod s aplikacemi a najdete ty nejlepší hry pro telefony Android bez internetu.

Survival in ARK: Survival Evolved

Dnes jsme na ostrově, na ostrově ARK, narazíme na prvky, které v našem každodenním životě nevidíme, se šelmami a potřebou probudit naše spící strana přežití. Od vašeho příchodu do světa ARK uvidíme na obzoru pohyb tvorů, listnatost prostorů, kolosální a impozantní vzhled a velikost stromů.

To vše nás přivede k engramům, které nejsou ničím jiným než naučené lekce. Vždy nezapomeňte zlepšit herní výkon správným nastavením.

Protože znalost je síla, engramy jsou totální moc, tato znalost bude vybudována se zkušeností. Ale dáme vám několik případů, jak zapálit nebo zničit a uhasit táborák, pod sadou gadgetů, které budou, klíče k přežití. Pýchou engramů bude vždy to, že čím více víte, tím více ovládáte vesmír ARK.

Vždy se začíná tím elementárním, tedy tím nejzákladnějším. A pokud za to předpokládáte, že je to strop a pohodlí, pak vítejte na svět syrovosti ARK. Kde se to, co je skutečně důležité v reálném životě, přenáší do virtuálního prostoru. Připomíná nám, že to, co je podstatné, často není vidět, je paradoxní, že v digitálu narážíme na hrubost reality převzaté do simulace.

Parametry pro přežití ARK

Zdraví samozřejmě, postava bez života nemůže hrát. Životní skóre se snižuje, pokud jste napadeni, pokud máte hlad nebo dehydrataci, stejně jako těžké pády jsou příčinou smrti.

Energie, kterou umožňuje běhání a ve světě šelem, je klíčová, kromě stabilního pohybu. kyslík, pokud v některých případech se budete muset potápěta k tomu je indikována hladina kyslíku, pokud prvek chybí, smrt bude jistá.

Jídlo, to je zásobárna potravy, kterou tělo vlastní, to bude jeden z neustále klesajících parametrů, pro který je prioritou mít co konzumovat po ruce.

Voda, bude dalším ze základních a rozhodujících prvků a zároveň jedním z těch, které jdou nejvíce dolů, pro které hydratace je prioritou vždy a za všech okolností. Hmotnost může ovlivnit úroveň hry, když je inventář přeplněný, hráč zpomalí až do té míry, že bude schopen stát na místě.

chlapec hraje archu na pc

Ostatní aspekty, jako je poškození zblízka, rychlost, řemeslné dovednosti, síla by měly buďte vždy v rovnovázepouze pruh bezvědomí je ten, který byste se měli snažit nechat prázdný, protože jinak postava omdlí.

Jak zapálit nebo zničit a uhasit oheň v ARKu

Jakmile je oheň postaven a umístěn na ideální místo, přistoupíme k jeho zapálení. dát a hořlavý materiál jako je dřevo, sláma nebo střelný prach v inventáři táborového ohně. Chcete-li ji přesunout do tohoto inventáře, vyberte položku a vyberte prázdné místo v inventáři a stiskněte akci. S ním zapálíme táborák.

Nyní, pokud jej chceme vypnout nebo zničit, nebudete muset používat akční tlačítko na něm a divoce do něj udeřte svou baterkou, ty nespotřebované zdroje můžete používat později, opustíme akce a stiskneme Y, vypne se to bez velkého stresu