Saltar al contenido

Jak zamknout aplikace heslem na zařízeních Android? – Velmi snadné

13 de julio de 2022

Něco zásadního pro každého z nás je chránit náš nejcennější majetek před jakýmkoli možným nebezpečím, a to není u našich aplikací výjimkou. Proto vás dnes učíme jak zamknout aplikace heslem na zařízeních Android.

s jednoduché a snadné rady, které vám dáme níže, ujišťujeme vás, že všechny své cenné aplikace dokážete ochránit skvělým způsobem, a nemusíte se tak bát o jejich bezpečnost.

Jak je možné zamknout aplikace heslem na Androidu?

The chránit naše aplikace před pohledem ostatních lidímůže se pro nás v určitých situacích stát něčím životně důležitým a dokonce nezbytným.

Všichni jsme se viděli v nepříjemné situaci, kdy jsme museli půjčovat naše zařízení jiné osobě se strachem, že má přístup k informacím a soukromému obsahu, který nechceme, aby viděla. Je důležité, abyste udržovali bezpečnost a soukromí svého telefonu na vysoké úrovni, a to různými způsoby, které se vám v tomto článku chystáme ukázat.

Jak zamknout aplikace heslem z nastavení zařízení?

Jistě vás potěší, že v některých modelech zařízení Android je možné chránit aplikace, které chceme, jednoduše zadáním nastavení telefonu.

Stejně jako naše zařízení Android nám umožňuje umístit a odstranit vzor nebo heslotaké nám to umožňuje dělat s aplikacemi, které chceme.

Jednoduché kroky, které musíte provést k uzamčení aplikací heslem na zařízeních Android z nastavení zařízení, jsou:

  • Chcete-li začít, přejděte do nastavení telefonu.
  • Vyberte možnost «Soukromí a bezpečnost».
  • Pak jděte do «Zamknout aplikace».
  • Vytvořit čtyřmístný PINjak je tam požadováno.
  • Vyberte aplikace, které chcete uzamknout heslem.

To je vše! Umět je tak jednoduché zamknout aplikace chcete na svém zařízení Android, ať už je to tablet nebo mobilní telefon.

A jistě vás potěší, že existuje i možnost chránit požadované aplikace otiskem prstu, samozřejmě pokud má vaše zařízení tuto možnost integrovanou.

Jaké aplikace lze použít k uzamčení aplikací pomocí hesla v systému Android?

Pokud bez ohledu na to, jak moc jste se snažili chránit své aplikace heslem z nastavení zařízení, nemůžete, nebojte se.

Žádný problém, jelikož žijeme v 21. století a téměř na všechno existuje aplikace, existují aplikace, které dokážou ochránit vaše další aplikace heslem. Jednoduchým způsobem.

Některé z těchto užitečných aplikací pro ochranu aplikací pomocí hesla v systému Android jsou:

  • SecurityMaster.
  • Norton AppLock.
  • Zámek: Zámek aplikací.

A to jsou jen některé z velkého množství úžasných aplikací, které existují a které nám nepochybně dávají odpočinout od strachu, že někdo uvidí soukromý obsah, který je na našem zařízení.

Jak můžete získat a používat aplikace k uzamčení aplikací heslem?

Vychutnat si kvalitu a vynikající možnosti nabízené různými bezpečnostními aplikacemi je opravdu jednoduché a lze to udělat velmi snadno rychlé a efektivní.

Jediné, co musíte udělat, je vstoupit do Google Play a jakmile se dostanete dovnitř, můžete si libovolně vybrat, kterou aplikaci nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a potřebám abyste si jej mohli stáhnout zcela zdarma.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že pokud si chcete užít další funkce a vylepšení, které některé z těchto aplikací nabízejí, budete muset v případě potřeby provádět nákupy v aplikaci. To vše pro bezpečnost a ochranu vašich různých aplikací.

Všechny již zmíněné aplikace mají navíc opravdu velmi podobnou funkcionalitu. Také můžete svůj telefon proměnit v bezpečnostní klíč. Což usnadňuje proces ladění, takže mohou spolehlivě chránit naše další aplikace.visací zámek otevřený

Opravdu, zámek: AppLockerdokonce umožňuje realizovat možnost pořídit snímek jakéhokoli narušitele který chce vstupovat do vašich aplikací bez povolení, což z něj činí vynikající možnost při stahování.

Stručně řečeno, doufáme, že pro vás byly všechny tyto informace velmi užitečné a že můžete mít všechny své aplikace v bezpečí, abyste si své zařízení Android mohli užívat naplno.