Saltar al contenido

Jak zakázat nebo ztlumit stav WhatsApp kontaktu

22 de agosto de 2022

V předchozím článku jsme mohli vidět, jak umlčet a Whatsapp skupina, ke které jste se připojiliže účinná technika, jak nedostávat upozornění od skupin, které v tu chvíli nechceme a dnes uvidíme jak ztlumit stav whatsapp kontaktu v jednoduchých krocích.

Jak umlčet WhatsApp?

Chcete-li začít, musíme jít do naší aplikace a dovnitř sekce «Stát» Najdeme kontakt, který při této příležitosti umlčíme, ponecháme jej vybraný a zaškrtneme možnost, která se objeví na obrazovce, abychom mlčení vůči tomuto kontaktu přijali.

Jakmile přijmeme náš kontakt v sekci «Státy», bude v «umlčen» a tam si vždy můžeme jít ověřit, které uživatele jsme umlčeli v našem WhatsAppu a v případě potřeby můžeme ticho deaktivovat.

Jak deaktivuji stavové ticho na WhatsApp?

Velmi snadné. Musíme jít do sekce «Státy», tam hledat sekci umlčených kontaktů a vybrat kontakt, který musíme deaktivovat z jejich mlčení v našich státech.

Odešle nám zprávu na obrazovce, která potvrdí akci zapnout zvuk k tomuto kontaktu a my jej musíme pouze přijmout, abychom mohli znovu vidět jeho stav v naší hlavní sekci.

Můžeme se vrátit do ticha a deaktivovat tolikrát, kolikrát je potřeba, bez omezení této akce, stejně jako to děláme se skupinou nebo kontaktem v chatu.

Mlčení se samozřejmě provádí pouze směrem k jeho aktualizaci ve státech WhatsApp a tímto způsobem můžete bez problémů pokračovat v chatování, přijímat videohovory a multimediální obsah.

V případě, že bychom ztišili jejich stavy a zároveň umlčíme kontakt v obvyklé sekci chatu, pak bychom zablokovali veškerou každodenní interakci s tímto kontaktem.

Nebudeme dostávat upozornění na nové zprávy, fotografie a audio na náš WhatsApp, protože blokujeme jakékoli oznámení obou sekcí. Deaktivací jakéhokoli zámku se vrátíme k normálním funkcím každého kontaktu.

ztlumení stavu whatsapp

Tato možnost by měla být prováděna pouze v případě potřeby a vždy mějte na paměti, že všechna umlčení, která provádíme, jak ze států, tak z chatu, lze kdykoli deaktivovat bez omezení nebo omezení jejich použití.

Je k dispozici pro jakékoli zařízení, které má stažený whatsapp a nechat to běžet. Pokud ho ještě nemáte, můžete stáhnout whatsapp v obchodě play.

Pamatujte, že tento kontakt bude v této aplikaci ztlumen pouze, takže budete stále přijímat přímé hovory z vaší mobilní telefonní linky a textové zprávy (SMS) od tohoto ztlumeného kontaktu v aplikaci a je to pouze konfigurace dostupná pro WhatsApp, není to kontakty můžete ztlumit pouze z mobilního zařízení.

Stále jsem viděl další krok za krokem na miracomosehace.com s kompletními průvodci na WhatsApp a různých sociálních sítích. Staňte se expertem na sociální sítě.