Saltar al contenido

Jak zabránit tomu, aby upozornění přerušovala pauzu hudby?

14 de julio de 2022

V dnešní době je využití našich mobilních zařízení nekonečné. Od provádění běžných činností, jako je konverzace prostřednictvím hovoru nebo textových zpráv, po vytváření blogů nebo interaktivních kanálů, se kterými můžete sdílet obsah, který vás zajímá.

Existuje však aplikace, která se již desítky let používá ve většině mobilních telefonů a je to možnost, která uživateli umožňuje poslouchat hudbu z různých platforem na svém mobilubuď z internetu, nebo ze skladeb, které byly staženy a uloženy.

Hudba překračuje generace a přenáší do stavu relaxace a spokojenost Umožňuje vám osvojit si pozitivní přístup ke svému okolí. To je důvod, proč se výrobci mobilních telefonů rozhodli ponechat tento nástroj v mobilních telefonech neporušený.

Na druhou stranu jedna z věcí, která nejvíc nepříjemný když posloucháme hudbu, je to tak dojde k přerušení kvůli oznámení. Proto a naštěstí existuje alternativa, pomocí které můžeme tento problém odstranit.

Jak zabránit tomu, aby upozornění přerušovala pauzu hudby?

Podle nejnovějšího výzkumu provedeného na předních univerzitách v USA se odhaduje, že více než A 87 % světové populace používá své mobilní zařízení k poslechu hudby. To je v průměru minimálně dvakrát týdně.

Je to proto, že hudební žánry jsou rozmanité a to umožňuje každému jedinci cítit se identifikovaný s minimálně dvěma druhy hudby. Ve většině mladých lidí je určitě tendence poslouchat svěžejší a aktuálnější žánry jako je Hip Hop, Rap, elektronická hudba nebo kontroverzní reggaeton.

Dospělá populace mezi 25 a 50 lety ale preferuje trochu nostalgičtější či romantičtější rytmy jako jazz, balady, salsa, merengue nebo domorodá bachata.

Všichni uživatelé však s tím souhlasí je to otravné a zdlouhavé musí znovu pustit hudbuprotože poslouchají, protože to bylo přerušeno přijatým oznámením nebo zprávou.

Kroky, které zabrání přerušování hudby při přijetí upozornění

Na základě výše uvedených problémů byly vyvinuty některé metody, které mohou být užitečné pro uživatele, kteří museli projít nepříjemnou situací při restartování «seznam přehrávání» na vašem zařízení po obdržení jakéhokoli upozornění.

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří byli postiženi touto otravnou konfigurací na vašem mobilním zařízení, můžete provést tento proces:

Metoda 1: Vypněte oznámení

Nastavení deaktivuje upozornění

Existují dva způsoby, jak zakázat oznámení, která můžete použít, první je poměrně jednoduchý a velmi snadno proveditelný.

  • Zadejte část «nastavení» ze zásuvky aplikace vašeho zařízení.
  • Klikněte na možnost související «zvuky a upozornění».
  • vypnout upozornění kliknutím na tlačítko posuvníku.
  • Můžete také použít tlačítko hlasitosti na vašem zařízení a snížit jej na «nula» (Samozřejmě kromě multimediální sekce, která má v tomto případě na starosti zvýšení nebo snížení zvuku multimediálního obsahu).

Metoda 2: Stáhněte si aplikaci

Pokud jste tento proces již provedli a nebyli jste úspěšní, měli byste se uchýlit k jiným specifičtějším prostředkům, jako je aplikace vyvinutá výhradně pro toto téma. Chcete-li to provést, budete muset provést následující:

  • Zadejte obchod ke stažení vašeho zařízení (Obchod Play nebo App Store, podle okolností).
  • Přejděte na vyhledávací panel a zadejte «nepřestávej»jedná se o velmi užitečnou aplikaci pro opravu pozastavení hudby při příjmu zprávy.
  • Klikněte na ke stažení a počkejte na dokončení procesu stahování a instalace na vašem zařízení.
  • Na konci musíte vstoupit do aplikace a kliknout na tlačítko «hrát si». Od této chvíle nebude playlist na vašem zařízení přerušován žádným upozorněním.
  • Kromě toho vám aplikace umožňuje provádět personalizovaná nastavení zadáním možnosti «nastavení» ve kterém můžete například deaktivovat upozornění, ale nechat aktivovaná další upozornění, jako jsou hovory.

Je důležité si uvědomit, že v současné době existuje řada metod, které mimo jiné pomáhají blokovat reklamy na Androidu, deaktivovat oznámení.