Saltar al contenido

Jak zablokovat nebo zakázat příchozí hovory WhatsApp a videohovory

7 de agosto de 2022

Uživatelé z celého světa čekali na funkci volání a videohovorů pro WhatsApp již dlouho. Poté, co byly tyto 2 možnosti aktivní, se však lidé příliš nezajímali, mimo jiné kvůli jejich negativnímu vlivu ve smyslu špatné kvality obrazu při videohovorech a zvuku.

Existuje mnoho důvodů, proč potřebujeme blokovat nebo deaktivovat příchozí hovory WhatsApp a videohovory. Někdy není dostatek mobilních dat nebo Wi-Fi sítě, takže je možné volně odpovídat.

Na druhou stranu je to nepříjemné hovory přicházejí a nemůžeme je ignorovat v tuto chvíli jsme na důležité schůzce. Jejich ignorování v mnoha případech představuje na mobilním zařízení úkol, který vyžaduje náš přístup.

Ideální v těchto případech je, že nemáme žádné rušivé vlivy. Stejně tak mohou nastat chvíle, kdy nechceme mluvit, dokonce ani někoho vidět, ať už z konkrétního důvodu, nebo zcela bez důvodu. V těchto případech by nejběžnější metodou bylo zablokování kontaktu WhatsApp.

Právě tam, když tato osoba zavolá nebo zahájí videohovor, což je v tuto chvíli nejméně žádoucí, v každém z případů je cílem vyhnout se přerušení.

Právě z tohoto důvodu v tomto článku vysvětlujeme, jak můžete blokovat nebo deaktivovat příchozí hovory WhatsApp a videohovory. K jeho vyřešení vám ponecháme následující operace a nástroje:

Užitečnou výhodou vlastnictví této bezplatné aplikace je to Umožňuje blokovat příchozí hovory pomáhá vyřešit polovinu problému, protože nebudete moci udělat totéž s videohovory. Dalším bodem, který je třeba zvážit, je, že tato aplikace bude fungovat pouze přibližně 7 dní.

Dočasná verze Co dělat v tomto případě?

Po 7 dnech jej odeberte a znovu nainstalujte, abyste využili jeho specifické použití při blokování hovorů.

Chcete-li hovor zablokovat, postupujte takto:

 • Přejděte do Obchodu Play a stáhněte si aplikaci.
 • Nainstalujte, abyste později přijali smlouvy a oprávnění.
 • Otevřete nabídku a klikněte na «servis».
 • Kliknutím na tuto možnost povolíte zbytek.
 • Poté vás program seznámí s „nastavení“.
 • Povolit v oznámeních.
 • Nakonec počkejte, až přijde hovor, a uvidíte, jak je okamžitě zablokován.

Snadno deaktivujte hovory WhatsApp a videohovory

WhatsApp kromě blokování kontaktů nemá možnosti zakázat hovory. Kvůli firemním zásadám také neexistuje žádný software, který by v tomto případě mohl pomoci, snad kromě WhatsApp Tools. Rozhodně hovory je nejlepší ignorovat nebo přímo odmítat.

může to udělat každý

Znovu, neexistují žádné oficiální způsoby, jak automaticky odmítnout hovory kontaktu bez jeho blokování v WhatsApp. Z tohoto důvodu vždy zvažte možnost zablokování v případě, že vás obtěžuje nebo jednoduše ignorujete nebo odmítnete hovor, můžete také zvážit nástroje WhatsApp, jak jsme již uvedli dříve.

Jak automaticky odmítnout hovory WhatsApp

Nejvhodnějším způsobem, jak automaticky odmítnout hovory, je zablokovat uživatele, jak jsme si ukázali výše. V opačném případě zbývá pouze stisknout tlačítko pro odmítnutí hovoru, tímto způsobem kontakt bude vědět, že nechcete mluvitale nevylučujte blokování, pokud vás obtěžují.

Jak ztlumit hovory WhatsApp

Hovory WhatsApp můžeme jednoduše ztišit snížení veškerého objemu mobilních oznámení. Na druhé straně se doporučuje také deaktivovat vibrace WhatsApp, chcete-li to provést, stiskněte výše uvedené body a vpravo pro přístup k možnostem.

V ‘Nastavení’ vyhledejte ‘Oznámení’, zde přejděte dolů na hovory a v ‘Vibrace’ vyberte vypnuto. Po provedení výše uvedených změn ani nebudete vědět, že jste byli voláni na WhatsApp

Jak zakázat volání WhatsApp na Androidu nebo iPhone

Platí výše uvedené pro Android i iPhone? Ano, bohužel bez ohledu na operační systém vašeho mobilu, nebudete moci nativně deaktivovat hovory WhatsApp.

Nejbezpečnější způsob blokování hovorů a videohovorů

WhatsApp poskytuje možnost zablokovat jeden nebo více kontaktů, tímto způsobem konečně můžete blokovat hovory a videohovory. Nevýhodou toho je, že kromě dosažení 2 nastíněných cílů se také stane, že tito lidé budou zcela zablokováni.

To znamená, že zprávy se do vašeho zařízení nedostanou a ani nebudou moci Koukni se vaše stavy. Proto je to riskantní rozhodnutí.

Jak získat přístup k této funkci?

 • Zadejte WhatsApp a vyhledejte kontakt.
 • Klepněte na 3 tečky umístěné vpravo nahoře.
 • Přejděte na možnost „Více“.
 • Dokončuji, hit «Blok».

aplikace whatsapp

Ignorujte hovory a videohovory!

Někdy není nutné blokovat kontakty nebo dočasně deaktivovat WhatsApp. Ale pomocí jednoduché akce, buď odmítnutím hovoru nebo videohovoru, získáte odchod. Detail v tomto případě je takový pravděpodobně budete muset poté odesílateli nabídnout vysvětlení. Jednoduchý krok, jak to udělat, je následující:

 • Počkejte na hovor.
 • Objeví se 2 možnosti označující „přijmout“ a „odmítnout“.
 • Posunutím „odmítnout“.
 • Okamžitě přerušíte hovor nebo videohovor.

Zvládne to každý…

Mnoho uživatelů poznamenalo, že tyto nástroje jsou tak snadné, že se používají může je používat i dítě.

Při používání těchto aplikací a nástrojů se však doporučuje, abyste si uvědomili, že v případě důležitých nebo tísňových hovorů vás nebudou moci snadno kontaktovat. Tyto nástroje mohl představovat dvousečný meč.