Saltar al contenido

Jak zablokovat nebo odblokovat telegramový kontakt, skupinu nebo kanál z mobilního telefonu

24 de agosto de 2022

Telegram je jednou z aplikací zaměřených na instant messaging dnes nejdůležitějšíjeho sláva má velmi významný dopad na trh až do té míry, že může konkurovat velkým rivalům v této oblasti, jako jsou WhatsApp a Facebook Messenger, dalo by se říci, že i Telegram má lepší vlastnosti, vlastnosti a specifikace než jim.

Je pozoruhodné, že jeho úspěch široce rezonovalo po celé planetě ale abychom mohli pokračovat konkrétně v tomto tématu, musíme si připomenout, jak to všechno začalo, jak Telegram za pár let získal téměř polovinu uživatelů jiných skvělých aplikací a programů pro rychlé zasílání zpráv a dokonce dokázal překonat mnohé, které mají velmi dobré čas na trhu.

Vše začalo v polovině roku 2013, kdy několik vývojářů spustilo inovativní a neuvěřitelnou platformu pro rychlé zasílání zpráv, která byla zcela zdarma dostupná v obchodech s operačními systémy, jako je Android a iOS. Proto byla příslušná aplikace představena na trzích Play Store a App Store. Pak v nějakých alternativních nebo třetích obchodech.

Po několika letech zaznamenal Telegram boom a velkolepý růst až do té míry, že zastrašil své nejbližší konkurenty. Po nějaké době Telegram oznámil své oficiální uvedení na další platformy a operační systémy, jako je Linux, MAC OS, Windows, webové prohlížeče a mnoho dalších, což ukazuje široká dostupnost tohoto programu.

Odhadovalo se, že do roku 2018 se tato výkonná aplikace pro rychlé zasílání zpráv počítala jako více než 200 milionů aktivních uživatelů v různých částech světa. Tímto způsobem ratifikujeme velký vývoj Telegramu během těchto let a dostatečně demonstrujeme obrovský potenciál, který má tato neuvěřitelná platforma pro rychlé zasílání zpráv na trhu.

V současné době impozantní značka Telegram oznámila v tomto roce 2021 před několika měsíci, že aplikace dosáhla 500 milionů registrovaných a aktivních uživatelů na příslušné platformě. Vzhledem k těmto neuvěřitelným číslům sláva této aplikace nepřestala stoupat a není to nic méně, vezmeme-li v úvahu vše, co nám může nabídnout ze svých různých možností.

osobní telefon

Dále dáme malou recenzi všech nástrojů, možností, služeb a nástrojů, které nám Telegram poskytuje jako registrovaným uživatelům. Zůstaňte tedy s námi a zjistěte všechna data, informace a podrobnosti týkající se této výkonné aplikace zaměřené na rychlé zasílání zpráv a mnoho dalšího.

Co nám může Telegram nabídnout?

Jak jsme již zmínili, Telegram zvažují miliony lidí jako největší odpůrce Whatsappu a dokonce pro některé nabízí Telegram svým uživatelům lepší možnosti než ty, které nabízejí jeho konkurenti. Ale to vše má své vlastní důvody, kterými jsou nástroje, služby a nástroje, které tato aplikace pro rychlé zasílání zpráv má.

  • Kanály se všemi druhy obsahu. Z telegramu můžete získat chaty nebo kanály s jakýmkoli typem informací. Najděte ten, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a připojte se ke skupinám.
  • Naprosto užitečné nástroje. Telegram obsahuje velké množství docela zajímavých služeb, což se ukazuje jako multifunkční aplikace. V této aplikaci budeme moci stahovat filmy, seriály a videa, abychom zvládli převést soubory Youtube na Mp3.
  • Větší svoboda přizpůsobení. Rozhraní telegramu je velmi intuitivní až do té míry, že si jej můžete upravit podle svých představ z možností.

ikona telegramu

Stejně jako ostatní aplikace pro rychlé zasílání zpráv Telegram má možnost blokovat a odblokovat kontakty pro případ, že vás někdo obtěžuje nebo vám píše neznámá osoba. Budeme muset pouze vstoupit do aplikace a vyhledat chat s kontaktem, jakmile tam půjdeme do jejich profilu a vybereme tlačítko možností, které se objeví v rohu.

Tam se nám zobrazí seznam, ve kterém uvidíme políčko „blokovat“, klikneme tam a je to. Kontakt bude zcela zablokován. Pokud chceme tuto akci vrátit, vyhledáme kontakt znovu, klikneme na jeho příslušný chat a Stlačíme odemykací tlačítko.