Saltar al contenido

Jak vytvořit video v efektu zpomaleného/zrychleného pohybu v Sony Vegas Pro?

23 de julio de 2022

Úpravy souborů jsou v dnešní době běžné a zábavné, v případě mediální obsahv Sony Vegas Pro je možnost natočit video v efektu zpomaleného/zrychleného pohybu.

Tento exkluzivní program pro počítače vyniká z hlediska pokročilých nástrojů, které mu umožňují splnit všechny požadavky uživatelů.

Od zkracování nebo prodlužování prvků v Sony Vegas až po přidávání nebo vkládání textu nebo názvů do videa pomocí Sony Vegas. Všechno je možné.

Kromě toho, že je rychlý, dynamický a jednoduchý, také zachovává kvalitu videa a zvuk bez ohledu na počet úprav, které jsou v souboru provedeny.

Obecné vlastnosti Sony Vegas Pro

  • Společnost Sony byla navržena tak, aby hlavně upravovala zvukové soubory, ale vytvořila rozšíření umožňující konfiguraci a vylepšení videí.
  • Je kompatibilní s několika operačními systémy, i když je kromě počítačů. V současné době se vyvíjí verze pro Linux.
  • Vytvoření zpomaleného/zrychleného videa v Sony Vegas Pro je dynamický proces, stejně jako software má více příkazů a možnosti, jak toho dosáhnout.
  • Zároveň umožňuje stejný efekt nebo úpravu rychlosti u zvukových souborů, které doprovázejí videa.
  • Je umožněno odolat velkému různé formáty mediálního obsahu.
  • Je schopen interagovat s širokým stupněm kvality audia.
  • Umožňuje vám upravovat videa a audio na základě vašich přání nebo potřeb a dosáhnout toho v reálném čase.
  • vlastní schopnost upravovat více množství videí najednou.
  • Je to oblíbený a vysoce doporučený nástroj mezi vydavatelskou komunitou.

Tento styl softwaru funguje jako optimální nástroj pro Upravit nebo natočit video v efektu zpomaleného/zrychleného pohybu díky variabilitě funkcí. Na oplátku můžete přidat malou miniaturu videa na druhé pomocí Sony Vegas Pro jako alternativy.

Začíná importem videa, které se načte do vodorovné lišty zobrazené v programu spolu s doprovodným zvukem. Odtud stiskněte pravé tlačítko myši na liště videa, čímž získáte přístup k jeho „Vlastnosti“.

Pro tuto příležitost Sony Vegas Pro představuje anglický jazyk, takže budeme hledat možnost „Zakázat převzorkování“, abyste jej aktivovali.

Tento krok umožní, že po úpravě celého videa nebude při přehrávání vypadat jako dvojitý obraz. Mezi způsoby změny rychlosti patří:

příkaz klávesnice

První z těchto metod se provádí pomocí příkazu z klávesnice; Chcete-li toho dosáhnout, musíte kliknout levým tlačítkem myši na řádek, který označuje konec videa, a současně stisknout „control nebo ctrl“ na klávesnici.

V případě, že chcete zrychlit rychlost videa, spustí se stisknutí obou výše uvedených aspektů zmenšit pruh videa doleva.

Na druhou stranu, pokud chcete místo toho zpomalit rychlost videa, stejným způsobem, jakým stisknete obě tlačítka, měli byste roztáhněte lištu videa doprava.

Pokud z nějakého důvodu chcete také upravit rychlost a způsob, jakým je slyšet zvuk videa, klikněte pravým tlačítkem na panel zvuku pod panelem videa.

aplikace vegas pro černé pozadí

Chcete-li vybrat rychlost, stiskněte na liště, která je k dispozici na pravé straně „metoda” pro výběr modifikace.

Ruční výběr na panelu nástrojů

Chcete-li vytvořit video v efektu zpomaleného/zrychleného pohybu v Sony Vegas Pro, existuje široká škála možností, jak toho dosáhnout.

Jako druhý způsob vyhledejte panel nástrojů v levé horní části okna programu. Zde kliknete na „Vložit“.

Když se zobrazí možnosti, umístěte ukazatel na část, která nese název „Viděldeo obálky“, která zobrazí malé menu.

Klikněte levým tlačítkem myši na možnost, která nese název „Rychlost události“. To způsobí, že se na liště videa objeví velmi tenká zelená čára, která vám umožní upravit rychlost, jakou chcete, aby se video přehrávalo. snaží se nepřekročit nulová hodnotazvyšte řádek, chcete-li rychlost, nebo jej snižte, chcete-li, aby video běželo pomaleji.