Saltar al contenido

Jak vytvořit video s fotkami a hudbou z Facebooku – Bez programů

5 de agosto de 2022

FacebookInc. je společnost dobře známá pro své sociální síť se stejným jménem; její ředitelství se nachází v Menlo Park, Kalifornie, Spojené státy americké. Tato oblíbená sociální síť je v provozu od 4. února 2004; jeho zakladatelem byl Mark Zuckerberg spolu s některými Harvardskou univerzitou a spolubydlícími. A jednou z nejatraktivnějších věcí je možnost natočit video s fotkami na Facebooku.

Jak vytvořit video s fotkami a hudbou z Facebooku?

Sdílení videí je důležitý způsob komunikovat na sociálních sítích; Facebook vyvinul v rámci své platformy možnost, která vám umožňuje vytvořit video. Provedeme to výběrem skupiny obrázků a hudby z našeho počítače, bez nutnosti použití programů. K tomu budeme postupovat podle následujících kroků.

Tato funkce je k dispozici pouze pro fanouškovské stránky. Na Facebooku, osobních nebo firemních účtech však může mít fanouškovskou stránku na Facebooku kdokoli, a to bez dalších nákladů; Začněme tedy zadáním našeho účtu na Facebooku a stisknutím možnosti nahrát fotografii nebo video.

Otevře se malé okno s názvem „Sdílet fotku nebo video“. Zde si představíme několik možností, z nichž Vybereme „Vytvořit prezentaci“; Po kliknutí se zobrazí okno s 2 karty (Nastavení a hudba). V první můžeme vybrat poměr stran, dobu trvání snímků a typ přechodu mezi nimi.

Chcete-li nahrát obrázky videa (mezi 3 a 10) stiskněte tlačítko «Přidat fotografie» z pravého dolního rohu v tomto okně; Na konci nahrávání vašich fotografií nebo obrázků nemusí být v požadovaném pořadí. Chcete-li to změnit, můžete kliknout na fotografii a přetáhnout ji na požadované místo v časové ose zobrazené níže.

Časová osa je vizuálním průvodcem k poznání objednávky o tom, jak bude každá fotografie zobrazena, přičemž první vyjde ta úplně vlevo a poslední úplně vpravo; fotografii můžete smazat stisknutím „x“, které je zobrazeno na jejím pravém horním okraji, a přidat novou kliknutím na symbol „+“, který je vidět za poslední fotografií.

časová osa videa

Po uspořádání snímků zbývá pouze přidat hudbu na pozadí. Můžeme ji vybrat kliknutím na kartu „Hudba“ ve stejném okně; Okamžitě se nám zobrazí seznam skladeb, které nám Facebook nabízí na výběr, pokud chceme přidat nějakou z našeho počítače, stačí klikněte na tlačítko „Nahrát“. na vrchu.

teď už jen chybí Klikněte na tlačítko „Vytvořit prezentaci“. ve spodní části okna, aby bylo veřejné. Nejprve je dobré vědět, že můžete přidat několik prvků: popisný název, zprávu, štítky a dokonce i tlačítko s výzvou k akci.; který pomáhá přesměrovat návštěvy na webovou stránku.

Vytvoření videa s fotografiemi a hudbou je velmi snadné, tento nástroj Facebooku je to zábavný způsob, jak sdílet dobré časy s tvými přáteli; Pro malé podniky to může být dokonce ekonomický a přímý způsob, jak sdílet audiovizuální prezentace se svými klienty za méně než 5 minut a bez programů.