Saltar al contenido

Jak vytvořit Teleprompter pomocí PowerPointu, abyste si něco nezapamatovali?

28 de agosto de 2022

Teleprompter je velmi užitečný v mnoha situacích, protože vám pomáhá vyprávět texty, aniž byste si je museli pamatovat. V tomto smyslu nabízí program PowerPoint potřebné nástroje k jejich vytvoření, pokud chcete znát cJak vytvořit Teleprompter v PowerPointu, abyste si něco nepamatovalipokračujte ve čtení, protože příště vysvětlíme, jak na to.

Co potřebujete k vytvoření Teleprompteru v PowerPointu?

Nástroj Microsoft PowerPoint lze použít k výrobě teleprompterůk tomu, abyste je mohli dělat, nepotřebujete mnoho, bude vám stačit počítač nebo zařízení, které má nástroj PowerPoint, kromě trochy kreativity a informací musí být tyto informace tím, co Teleprompter nese.

Jaká jsou nejpoužívanější pozadí v PowerPoint Teleprompter?

PowerPoint má širokou škálu pozadí, která lze použít v jakémkoli typu prezentace včetně teleprompterů, avšak pozadí, která se pro tento typ tvorby nejčastěji používají, jsou pozadí s tmavými barvami, jako jsou; černá, hnědá, šedá a tmavě modrá.

Jak můžete vytvořit Teleprompter v PowerPointu?

Vytvořte Teleprompter v PowerPointu Nemá to mnoho komplikací, protože použití tohoto nástroje je velmi jednoduché, níže vám ukážeme, jak na to:

  1. První věc, kterou byste měli udělat, je otevřít novou prezentaci v PowerPointu. Chcete-li to provést, vyhledejte tento nástroj v nabídce svého počítače a klikněte na něj. Po zadání vyberte možnost Prázdná prezentace, je to pro verzi PowerPointu 2013 pro případ, že vám verze 2010 pošle prázdnou prezentaci přímo.
  2. Na vrchu v PowerPointu je sekce Design, klikněte na něj a poté na možnost styl pozadí vyberte požadovanou barvu pozadí, doporučují se tmavé barvy, jako je černá. Ve stejné sekci můžete upravit orientaci snímku.
  3. Odstraňte všechna pole, která jsou na snímku.
  4. V nabídce, která se nachází nahoře, je také sekce Vložit, klikněte na ni a poté na možnost Textové pole rozbalte toto textové pole v celém aktuálním snímku.
  5. Najděte a zkopírujte obsah, který chcete, aby Teleprompter měl, a poté jej vložte do textového pole, které jste přidali do prezentace PowerPoint, umístěte typ čitelné písmo, jako je Arial nebo Calibričíslo tohoto písmene musí být větší než 30, aby bylo dobře viditelné.
  6. Dále přidejte animaci, k tomu musíte použít panel PowerPoint Animace, který se také nachází v nabídce nahoře, v rámci Animace najdete možnost Animace, klikněte na ni, poté přejděte dolů, dokud se nezobrazí ikona s názvem čáry na něj tlačí.
  7. Dále se vám zobrazí možnost Možnosti efektu, klikněte na ni a vyberte efekt Nahoru, který určuje směr animace Teleprompter.
  8. Ve stejné sekci Animace najdete možnost Panel animací, klikněte na ni.
  9. Na levé straně se otevře nabídka, kde se nachází možnost Textové pole, klikněte na ni, zobrazí se nové okno s několika možnostmi, Hladký začátek a hladký konec, umístěte je na 0, ve stejném okně najdete sekci Intervaly, přejděte do ní a do volby Doba trvání zadejte dobu, po kterou má prezentace trvat. Uložte si to a voila, tuto prezentaci můžete použít ve výstavním režimu.

vytvořit powerpointovou prezentaci

Co můžete udělat pro vylepšení Teleprompter, který jste vytvořili v tomto programu?

Teleprompters vytvořené pomocí programu nebo nástroje PowerPoint lze upravovat a vylepšovat, abyste toho dosáhli, můžete použít následující doporučení:

Správné umístění Teleprompteru

Umístěte Teleprompter lepším způsobem, protože viditelnost a dobré použití závisí na umístění. Nejlepší umístění tohoto to je přes celý snímekpro úpravu tohoto umístění otevřete soubor PowerPoint, kde se nachází Teleprompter, rozbalte pomocí myši délku a šířku textového pole v celém snímku, poté upravte velikost textu, musí být velký

používat powerpoint na ipadu

Vylepšete obsah zpráv

Váš obsah musí být dobře napsaný, aby mu bylo možné porozumět bez velkého úsilí, pokud tomu tak není, můžete jej upravit. zadejte snímek, kde se nachází Teleprompter a klikněte na textové pole, tam jej odstraňte nebo vložte požadovaný text. Animace zůstane stejná, nemusíte ji předělávat.