Saltar al contenido

Jak vytvořit skupinový disk, abyste mohli pracovat současně s lidmi

23 de julio de 2022

Skupiny na disku vám umožňují sdílet obsah s více lidmi najednou prostřednictvím Gmailu. E-mailová adresa musí být vždy Gmail, jinak k ní ostatní členové nebudou mít přístup. Pokud chcete, můžete si své e-maily z Gmailu uložit na Disk Google.

Takže možnost pracovat v malých skupinách po čtyřech, pěti nebo šesti lidech je uspokojující zkušeností. umožňuje vám sílu rozvíjet později v dobré pracovní oblasti a udržovat dobré vztahy se spolužáky, protože se dokážou dohodnout na společném tématu.

Stejně tak může skupinová práce vytvářet nevýhody, protože jeden člen druhému důvěřuje, práci nechávají na poslední chvíli, nedohodnou se a dochází ke konfliktům. Z tohoto důvodu není nic lepšího než pracovat ve skupinách prostřednictvím Disk Google.

Jak pracovat ve skupině s Diskem Google?

Takže kroky, abyste to mohli otevřít skupinová jízda Je to velmi jednoduché, můžete to udělat prostřednictvím svého Gmailu. Protože vedle profilového obrázku je několik bodů, které jsou aplikace google a po kliknutí se zobrazí několik možností, mezi nimiž vyniká «Drive».

Na Disk můžete také přistupovat z hlavní stránky vašeho prohlížeče, protože když máte e-mail Gmail, aplikace Google se zobrazí na této hlavní obrazovce.

Když vyberete Disk, otevře se nové okno s řadou možností, kde si musíte vybrat a vybrat tu na levé straně obrazovky.

Musíte kliknout na «Nový» a zobrazí se několik možností, na které musíte kliknout «pořadač»budete muset automaticky napsat název vaší složky a kliknout na «vytvořit». Uloží se, stačí ji vybrat a zobrazí se vám panel s názvem složky a musíte kliknout na rozevírací lištu.

V té době budete muset vybrat, kde se říká «sdílet» a v tomto novém okně musíte přidat lidi, se kterými budete pracovat. Musíte napsat svůj e-mail nebo jméno, pokud je již máte uložené. A pak klikněte na «Poslat».

V tu chvíli vám bude na váš e-mail zaslána pozvánka, kterou budete muset přijmout, abyste mohli začít pracovat jako skupina.

Zbývá pouze otevřít složku a vytvořit dokument, aby mohli začít pracovat a upravit jej jako skupinu v jednotce. Je to jednoduchý postup, který se skládá pouze z několika kroků.

Výhody vytvoření skupinového disku

Týmová práce.

Díky této metodě nebudete muset být se svými kolegy fyzicky, abyste mohli provést nevyřízenou práci, takže se zbavíte nutnosti souhlasit, abyste viděli, kde se sejdou.

Výhod práce s Diskem Google je několik, mezi něž patří to, že každá osoba se může připojit a upravovat práci, kdykoli je to možné, sdílet soubory a chránit je heslem. Tam se vyhnete potížím s hodinou na druhou, abyste kdekoli viděli přítele.

jen potřebujete mít počítač a internet abyste mohli držet krok se svou prací na Disku. Prostřednictvím chatu, který dokument integruje, lze navíc diskutovat o pracovních tématech. I když ke svým souborům můžete přistupovat i bez připojení k internetu.

Stačí, aby se každý rozhodl připojit v konkrétním čase, aby mohl komunikovat prostřednictvím tohoto chatu a rozhodnout, jakou organizaci bude mít každý. Navíc vám to umožňuje skupina Drive zanechat komentáře k dokumentupřispějete tak se svými kolegy svými znalostmi podle právě upravovaného tématu.

A nejdůležitější je, že to budou moci všichni členové skupiny upravit téma a čas poslední úpravy se zobrazí v horní části dokumentu.

Doporučuje se, aby tam byl člověk, který je manažerem skupiny, aby si práci dobře naplánovali. Podobně mohou být stanoveny časové úseky pro každého člena skupiny, aby splnil svou část.

Nakonec doufáme, že vám tento článek pomohl. Rádi bychom však znali váš názor Podařilo se vám vytvořit skupinový disk, který bude fungovat současně? Znáte jinou metodu, která vám umožní vytvořit skupinový Disk? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.

Může se vám také líbit Jak synchronizovat pouze některé složky Disku Google na mém PC