Saltar al contenido

Jak vytvořit rám nebo obrázek v Minecraftu? – Výroba rámů a obrazů

24 de julio de 2022

V Minecraftu jsou obrázky nebo rámečky dekorativní předměty, které můžete umístit do stavby jakékoli budovy. Jeho hlavní funkcí je zobrazení map, ale používá se také k zobrazení různých objektů. Pokud to chcete vědět jak vytvořit rám nebo obrázek Minecraft čtěte dál!

Jak již bylo zmíněno výše, hlavní funkcí tohoto typu prvku je zobrazovat mapy a sloučením několika políček s mapami v nich mohou zobrazovat mapy velkých rozšíření.

Stejným způsobem můžete být použity k vystavení jakékoli počet předmětů nebo předmětů uvnitř truhly. Na krabicích v Minecraftu je však skvělé, že je lze použít, jak hráč uzná za vhodné.

Chcete-li začít s tutoriálem, doporučujeme nejprve aktualizovat Minecraft na nejnovější verzi a také si stáhnout původní hru z jejího obchodu.

Materiály potřebné k vytvoření rámu nebo obrázku v Minecraftu

Nejprve musíte mít řemeslný stůl. Ona je ta, která vám umožní vytvářet rámy. Stejně jako vypracování dalších užitečných předmětů při vývoji hry.

K jeho výrobě budete potřebovat čtyři dřevěné desky. Ty získáte spojením dvou bloků tohoto materiálu. Dalším způsobem, jak získat stůl, je získat ho ve vile. Nejdoporučovanější a nejrychlejší je však její vybudování.

Předměty potřebné k vytvoření rámu nebo malby v Minecraftu jsou pouze dva a je velmi snadné je získat. Prvním prvkem k vytvoření obrazu jsou tyčinky (stejné, jaké používáte k výrobě základních dřevěných nástrojů). Celkem jich budete potřebovat osm. Ty získáte spojením dvou dřevěných desek.

Budete tedy potřebovat 16 dřevěných desek, abyste získali tyčinky potřebné pro vytvoření obrazu. Další věc je kůže, tu můžete získat zabíjením krav nebo koní.

Kroky k vytvoření rámu nebo obrázku v Minecraftu

Po získání všech materiálů je další věcí umístit je na stůl pro vytváření. To musí být provedeno specifickým způsobem. Pokud se to provede náhodně, nebude dosaženo požadovaných výsledků.

To znamená, že pro vytvořit rámeček nebo obrázek Minecraft, musíte umístit předměty následujícím způsobem: craftovací stůl je zobrazen jako krabice 3 x 3. Takže první věc, kterou umístíte, jsou tyče, které zapadnou do všech bočních krabic mřížky.

Je důležité ponechat centrální čtverec druhé řady volný, protože tam půjde kůže. Když jsou správně umístěny, pokračujte výběrem rámečku pro vytvoření, abyste vytvořili rám.

Chcete-li vystavit objekt v rámečku, který jste vytvořili, musíte objekt, který chcete zobrazit, uchopit a kliknout pravým tlačítkem myši na rámeček. Pokud chcete změnit jeho polohu, můžete to udělat také kliknutím pravým tlačítkem myši a Chcete-li jej odstranit, musíte na něj kliknout levým tlačítkem.

Umístění obrázků do Minecraftu

Rámy, do kterých je můžete umístit jakýkoli svislý povrch. Pokud chcete, aby zabíral celou oblast, musíte je umístit do levého dolního rohu. Tím se pole roztáhne, dokud nedosáhne pravého horního rohu určené oblasti.

výroba rámů pro minecraft

Jelikož se nejedná o bloky, je možné je umístit na místa, kde je voda nebo pochodně. Stejně tak hráči, zvířata a další stvoření jsou schopni přejít čtverec pokud za sebou nemá blok.

Podobně tyto typy objektů nejsou hořlavé. Součástí jeho užitečnosti je, že rámy, které jsou umístěny na blokech hořlavých materiálů, zabrání jejich spálení v případě požáru.

Kuriozitou obrazů je, že pokud v režimu pro více hráčů stojí uživatel za obrazem, ostatní lidé neuvidí jeho jméno.

Se vším, co jste si přečetli, jste připraveni jít do svého světa a začít dobrodružství, ale nejprve vám doporučujeme hledat, jak vytvořit mapu v Minecraftu, protože, jak vám bylo řečeno, můžete je použít spolu s obrázky.