Saltar al contenido

Jak vytvořit nebo zaregistrovat bezplatný účet Emaze pro vytváření prezentací

21 de agosto de 2022

Chcete vytvořit jedinečné a kreativní digitální prezentace pro vaši školní nebo univerzitní práci, dokonce i pro vaše obchodní jednání; Vynikající online nástroj je Emaze, který vám umožní navrhovat prezentace ve 2D nebo 3D. Tento příspěvek vás naučí krok za krokem jak vytvořit nebo zaregistrovat bezplatný účet emaze pro vytváření prezentací.

Kroky k registraci bezplatného účtu na Emaze pro vytváření prezentací

 1. Vstupte na oficiální stránku Emaze zadáním následující adresy URL www.emaze.com/es do adresního řádku svého oblíbeného prohlížeče.
 2. Na oficiální stránce Emaze musíte jít do pravého horního rohu a kliknout na «Přihlášení Registrovat».
 3. Okamžitě se objeví vyskakovací okno, kde musíte vybrat metodu, kterou použijete k registraci do Emaze; možnosti, které najdete, jsou Facebook, Google nebo e-mail. Níže vysvětlíme, co dělat v každém případě.

Zaregistrujte se pomocí e-mailu

 1. Ve vyskakovacím okně, které máte na obrazovce, uvidíte malý formulář, v prvním poli (Zadejte svůj email) musíte napište emailovou adresu že máte aktivní Pokud nemáte e-mail, můžete si vytvořit e-mailový účet v Gmailu.
 2. V druhém poli (vytvořit heslo) musíte vytvořit jeden Heslo složený z písmen, číslic a speciálních symbolů.
 3. Ve třetím poli musíte potvrdit heslo, k tomu musíte zadat stejné heslo, které jste napsali v předchozím poli.
 4. Ve čtvrtém poli je rozbalovací nabídka, kliknutím na rozbalovací nabídku vybrat povolání kterému se věnujete.
 5. Po vyplnění tohoto malého formuláře klikněte na žluté tlačítko «Registrovat» (Přihlásit se).
 6. Chytrý! můžete okamžitě začít vytvářet jedinečné a originální prezentace.

Zaregistrujte se pomocí Facebooku

 1. Ve vyskakovacím okně, které je uprostřed obrazovky, musíte kliknout na tmavě modré tlačítko «Začít s Facebookem» (Přihlásit se pomocí Facebooku). Pro využití této možnosti je nezbytné mít aktivní účet na této sociální síti; Pokud nemáte účet na Facebooku, můžete si jej rychle vytvořit s telefonním číslem.
 2. Po kliknutí na tuto možnost se Facebooková stránka načte na stejné obrazovce, kde musíte zadejte své přístupové údaje, jako je e-mail nebo telefonní číslo a heslo. Poté musíte kliknout na «Enter».
 3. Pomocí těchto jednoduchých kroků vytvoříte svůj účet Emaze pomocí Facebooku. Musíte mít na paměti, že pokaždé, když chcete získat přístup ke svému účtu Emaze Budete se muset přihlásit ke svému účtu na Facebooku.

mladý muž používá svůj počítač k přihlášení do emaze

Zaregistrujte se do Emaze pomocí Google

 1. V plovoucím okně, které máte na obrazovce, musíte kliknout na nebesky modré tlačítko «Začít s Google» (Přihlaste se pomocí Google).
 2. Na stejné kartě prohlížeče se načte stránka, kde zadáte svůj účet Google pro dokončení registrace; k tomu musíte zadat svůj e-mailovou adresu a hesloa poté klikněte na „Další“.
 3. Po provedení těchto jednoduchých kroků budete moci začít navrhovat profesionální prezentace ve svém účtu Emaze. Když zadáte svůj účet Emaze, musíte se přihlásit pomocí svého účtu Google.

Nechte základní programy, jako je PowerPoint, a začněte používat online programy jako Emaze, který vám umožní vytvářet velkolepé a kreativní prezentace, které upoutají pozornost vašich spolužáků, práce, učitelů nebo šéfů. Přihlaste se do Emaze ještě dnes a začněte navrhovat ty nejlepší prezentace.